bugün

tam bir piç.
behzat ç görünümlü kaliteli guard.

http://galeri.uludagsozlu...1/behzat-%c3%a7_61304.jpg

görsel
çenesi hiç susmayan sırp basketbolcu .
kendisini izlerken hayvansın teodosic demekten kendimi alamadığım başarılı ama sinirlerine bir türlü hakim olamayan basketbolcu.
benim için diego lugano'dur bu arkadaş.

hani kendi takımında olmasını çok istersin ancak kendi takımına rakip olarak maç yaptığında en çok küfrettiğin adam olur, aha işte ondan.

bu herifi her izlediğimde önünde ceketimi ilikliyorum, ancak 4-5 gün sonra türkiye sırbistan maçında tüm akrabalarını tek tek anacağım.
çok kaliteli bir guard, hangi özellik ararsan var. izlemesi keyifli, keşke böyle bir guarda sahip olabilsek dedirtir.
avrupa nın şu anki yetenekli basketbolcularından birisi. fakat adının miloş olması biraz tebessüm ettirici. çok şeffaf bir ad.
(bkz: hem yakışıklı hem piç)
bodirogayla kesin bir akrabalığı olduğunu düşündüğüm adam. tek farkı bodiroga haftada 2 bilemedin 3 kez traş oluyor, teodosiç haftada 7..:))
türk olsa avrupa şampiyonu oluruz.
an itibariyle memişlerimizi emen adam.
bu kadar uzun meraklısı bir ülke olmasaydık ve kısaların işlevini unutmasaydık.
bunun gibi birçok oyuncumuz olurdu.
tam 1 sene önce oynanan 11 eylül 2010 sırbistan türkiye basketbol maçının intikamını alan adam. bunu yaparkende karşısında 12 balon adam olduğu için fazla kasmasına gerek kalmıyor.
an itibariyle bunun intikamını alan basketbolcu.
görsel
Siir gibi akici duzgun akilli sahada her seyi yaparak oynayan bir oyuncudur.
sırbistan milli basketbol takımının reyisi bu adam. biat edilir bu adama.
türkiye'ye özel bir nefreti olmayan, her maçta takımı için ölesiye mücadele eden yakışıklı basketbolcu.
ırkçı olduğunu bildiğim için, bizim maçta sırbistan milli marşını söylemeyişiyle beni çok şaşırtmış basketbolcudur.
tony parker'ın sırp versiyonu.
maja ognjenovic'in nişanlısıdır.
Bu adamı övsem bile tepkilere maruz kalmama rağmen seviyorum ulenn! Şaka bir yana çok iyi guard'dır.
topun eline bu derece yakıştığı başka bir basketbolcu yoktur. zamanında jasikevicius vardı.
izlenmeye değer insan.çirkefleşince daha da şirin oluyor.
bugün panathinaikos'u cska 91- 75 yenerken pek çoğu şık 10 asist yapmış ve takımı çok iyi yönetmiş oyuncu, cska'da bu sezonki performansına bakarsak ya çok iyi oynuyor ya da tökezleyerek bir süre sonra maçın içinde kayboluyor. milli takım performansı klüp takımı performansından daha yüksek olan oyunculara dahil edilebilir. jasicevicius, diamantidis , papalpoukas, bodiroga gibi artık putlaşmış büyük oyuncularla kıyaslanması çok saçma. oyunu okuma, saha görüşü, kritik anlarda öne çıkma gibi ana kriterlerde onlara yetişebilmesi için 40 bin fırın ekmek yemesi lazım. tamam çok iyi oyuncu ama aynı zamanda biraz şişirilmiş, son dönemde euroleague'de yıldız çıkmamasınında bunda etkisi vardır. 2010 'da olympiakos'ta euroleague mvp'si seçilmişti, 9 da 9 giden takımı kirilenko'nun iyileşmesiylede beraber en büyük favori olacak.
son asistiyle helal lan dememe sebep olmuştur.
http://s1.directupload.ne...mages/120121/9hjh8y6w.swf