bugün

komunist kızlar ya da islamcı kızlar gibi bir ideolojiye mensup kızlardır, milliyetçilik akımını benimsemişlerdir.

(bkz: ukteydim doldum)
zamani gelince ulkesi icin kan akitacak olan milliyetci gencleri doguracak olan kizlardir. eee "doru kisrak tay dogurur, kancik itten enik cikar" demis atalar. ne guzel demisler.
ocakta görev verilmeyen kızlardır, sadece kanka olunur.
http://www.youtube.com/watch?v=t1iS8EbA9UQ&feature=player_embedded#!

burdaki kızlardır.

(bkz: bir kızın en itici olduğu an)
dava uğruna aşk ve ruhun bünyelerine sindiği kıymetli dişi insanlar.
bazıları iki kitap okuyup, karşınıza milliyetçi idegog olarak çıkar. çok kafa siker. yok amerika yok israil yok kürtler... işin gücün yok mu be kızım. neden benim beynimi sikmekle uğraşıyorsun.
genellikle güzel olan kızlardır.
genellikle kezbandırlar.
görsel
kadın ve milliyetçi yan yana olursa tadından yenmez. gerçekten dava aşkı güden insanlardır. ideoloji peşinden koşarlar.hayatları boyunca dik dururlar.
(bkz: ezgi tipi)
görsel
ülkenin şu gidişatına dur diyebilecek cesur yürekli asenalardır.
ileride fırat yılmaz çakıroğlu gibi yiğitler doğuracak, bozkurtlar,asenalar yetiştirecek analardır.
öyle de cesurlardır ki Ankara Üniversitesinde bir avuç olmalarına rağmen kürsüden bile bozkurt selamlarını yaparlar kardeşim hadi işinize.
görsel
edit: evet (bkz: ezgi tipi)
özü sözü bir delikanlı kızlar, bazen milliyetçi bir erkekten daha milliyetçi. kendim..
aynı zamanda akp karşıtı iseler ve sağa sola bozkurt işareti yapan, bir şey bilmeden ateşli ateşli konuşan basit tiplerden değillerse ve de kendine asena diyen ergen sikimsoniklerden değillerse candırlar.
can değildirler.
ccc Milliyetçi kısslar eklesin ccc.
Asena değillerse candırlar.
akıllı kızlardır.
bir dönem dahil olduğum gruptur. Bu dönemde içimden gelmiyor ama insanı milletinden de soğuttunuz aferin.
Twitter kullanıcı adları katunlu falandır.
Trabzon sporlu kızlar kadar iticiler.
Bembeyaz götü var allah affetsin bunun midesini delerim ben :/

T: sonuçta kız olandır çok ta şey yapmamak lazım.
kurt ve ay yıldız dövmesini neresine iliştiriyorsa orasının milliyetçisidir.
göt tanrı.
Of of of çok acayip itici dişi varlıklar.

iyi partililer bi nebze sempatik de mhp'liler hep bıyıklı.

Beraber Anarşist dünyanın hayali kurulumayan sevgiliyi de at çöpe gitsin.