bugün

Küçük ve önemsiz dedikleri saadet bile açık hava toplantısı yaparken mitinglerini düğün salonlarında yapan ezik parti.

Puhahahaha.

Ama bunlar daha iyi günleri. Takım elbisesiyle banyo yapan bir grup hanzo dışında kimse itibar etmeyecek yakın zamanda kendilerine.
ideolojisi kaybolmuş bir adet parti. Bazen seçimde aday böyle bir parti olduğunu unutuyorum.
akp ne diyorsa o'dur diyorsa bu parti, vursunlar kepengi akp binasına taşınsınlar. ülke üzerinde neden kambur oluyorlar?
davamızın siyasal ayağı.

milliyetçi hareket yaptığımız araştırmalara göre 24 haziran' da çok güçlü bir şekilde meclise girecektir hayırlı olsun şimdiden.

''halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların, değişilir topu da bir sokak kaltağına.''
Oy vereceğim tek partidir. Yıllardır ailecek mhp’ye oy veriyoruz yine vereceğiz. Ülkücü hareket engellenemez.
görsel
2015 Konya mitingi

görsel
2018 Konya Bölge istişare Toplantısı

Lider, doktrin, teşkilat :/

Sen Türk milliyetçilerini biatçı mı sandın, biz ki saraylardan kimleri kimleri alaşağı etmişiz, şimdi gidip sarayın kölesi mi olacaktık ?
ele geçirmek isteyenler varmış. balgat ankara da, yürek sizde. hadi görelim sizi.
en son ele geçirmek isteyen eşkiyalar darbe gecesi yediler mermiyi. tankla tufekle bekleriz.
MHP romantikleri dışında kimseden oy moy almayacak, Akp’li tayfa vefa nedir zaten bilmez. Akp’li yine Ak partisine oyunu atacak. Kimsenin oyu kimsenin babasının malı değildir efendim “ulkocolok MHP’de olur” anlayışında aklı selim tek Allah’ın kulu yoktur olanın da MHP’den menfaati vardır o kadar. Akdeniz’de Adana’yı CHP’ye kaptıracaklar, Osmaniye’yi Akp’ye, Mersin’i iyi parti’ye hala MHP’den bir çıkış bekliyorlar.

Bitti kardeşim bitti sıfırı tüketiyorsunuz. Teşkilatın 40 bin lira borcunu tek kalemde silmiş olan benim ailemde yönetim kurulundaki adamlar bile oy vermeyecek. Kimden oy bekliyorsunuz merak ediyorum?
içinden çıkan partiden daha az oy alacak olan partidir.
kaç para verirseniz verin ocakta bulaşık yıkayan bir bozkurttan daha fazla hizmet yapmış olmazsiniz. ne yani para verdiniz diye en ülkücü, son kale senin ailen mi? bunu dile getirmek mi ülkücülük? gidin güneşe oy verin. and olsun 3 hilalin şavkı güneşi de yakacak.
kanka kavgaya gidicem ama kendi götüme güvenmiyorum birlikte gidelim mi.......
akp'ye sığınarak baraj sorununu çözen vatan haini parti. yandaş derdim ama yandaş bile değildir, kelimenin tam anlamıyla yancıdır. zaten çinli diye uygur türkü döven çomarların dışında kimsenin bu partide kalacağını düşünmüyorum.
adıyla her ülkede olmasını savunduğum parti. milliyetçi hareket partilerinden zarar gelmez gurbette terör estirmiyorsanız.
5 benzemezi bir araya getirip ittifak yaptıran parti.

https://www.youtube.com/watch?v=jvCCRvGRqEg

ulan hdp ile halay çekecek kadar mı unuttunuz kültürünüzü. yazıklar olsun.
her seçimde oy verdiğim, beni cidden üzen partim. parti ve bahçeli reis ile olan sıkıntım, iktidara oynayan bir parti olmaktan vazgeçip, AKP'nin bize yakıştırdığı "yavru mualefet" yaftasından "yavru iktidar ortağı" rolüne geçiş yapmış olmasıdır.
iyi parti ile birlikte belli bir oy kaybına da uğraması ile beraber, cidden bu noktaya gelinmiştir. Reis, reisim, lütfen bunu bize yapma.
Yapma. Bizi siyasetin karanlık dehlizlerinde çürümeye bırakma.
https://www.youtube.com/w...?v=XZ_0rECMsEk&t=184s

muhalefetin yanında olabilecekken , videodaki şahıs sebebiyle maalesef satılmış bir parti.
Tayyip sonrası siyaseti sürklase edecek parti. Algı yönetiminin aksine yükseliştedir.
chp, ip, hdp, saadet ittifakının yanında olacağına cumhur ittifakını kurmuştur.
osmaniye dışında muhtemelen vekil çıkartamayacak olan parti.
CHP ile ittifak kuracağına cumhur ittifakını kurmuş. Bababa... Ulan ittifaka girmek gibi bir mecburiyeti mi vardı? Açıklasaydın adayını, gitseydin tek başına. Barajdan korkar hale getirdiniz partiyi, şimdi boş boş konuşuyorsunuz.
24 haziran' da rekor vekil çıkaracaktır. araştırmalarımız ve gelen istihbarat bu yöndedir. bu entry dursun 24 haziran akşamı görüşelim.
yüzde 1 oyu bile kalmamış akp'ye kendisini satmış bir bohçalı yüzünden dağılmış parti.
iyi parti ve MHP’nin Samsun’da yaptığı mitingleri inceledim. Miting aynı alanda yapılmış aşağı yukarı mitinge katılım aynı orandaydı. Sadece dikkatime çeken şey MHP’nin bariyerlerini alanın biraz daha gerisine çekmişlerdi ama bariyerlerin olduğu alan boştu. iyi Parti’nin alanı ise biraz daha daraltılmıştı diyebilirim. Bunlar sandıkta ya kafa kafaya dayanacak ya da iyi parti gerçekten dedikleri gibi sessizlerden oy alıp sollayacak.

Anlaşılan artık meydanlarda balon.
mhp'ye oy verenleri bilmemde ne yazık ki akp tarafından bu seçim döneminde oy alabilecek partidir.

mk kızıl akp taraftarı akrabam yemiyorsa tabi beni sırf kibarlık olsun diye nezaketen gitmiş mhp'ye vermiş, dedim olum sen kafayı mı yedin ne fark ediyor dedi çıldıracagım.

bunun gibi milyon oy çıkarsa akp olarak hapı yuttuk.

amk onlar cumhurbaşkanı destekliyor biz de bir oyu onlara verelim nedir abi ya, hem akpye hem cumhurbaşkanına oy vermek olmazmış bir oy rteye bir oy mhp'ye imiş.

mk chp bize müstehak valla, biz 100 yılda geçse şu zihniyetten bu kafayla kurtulamayıaz.