bugün

kayıtsız sabıkalı kaçak işçi çalıştırıp tc vatandaşı emekçilerin sigortalarını ve tazminatlarını tırtıklayan boş beleş bir toplu taşıma şirketi.
True nin paylaştığı görsel süpermiş.

Daha fazla atsın öyle.
görsel
Adımı yanlış yazdıklarından beri kullanmıyorum. Kız adı olarak yazıp yanına bay yazmışlardı.
Beterin beteri vardır. En son gelişimde muavine “servis ne zaman?” Dedim “servis yok abi.” Dedi.
Saat 12 de Samandıra’ya varan otobüsün servisi. Saat 1.30 da gelecek deyince gözümden düşen firma bir daha ömür boyu bineceğimi sanmam.
Sık sık otobüs aracılığı ile seyahat eden biri olarak gördüğüm en rezalet otobüs firmalarından biridir. Gerek kalitesiz hizmetleri gerek kötü görevlileri ile bir insana yaşatabilecekleri en kötü seyahat deneyimini yaşatırlar. ihtiyaç olmadıkça yanına bile yaklaşmayınız.
görsel
Ben büyük çaplı dolmus hattı gibi görüyorum. Tercihim değil ama ihtiyaç halinde her yerden her yere seferleri var.

Muavin zikerse de, ne diyelim kader.
Cehape şakşakçısı olmadığı için kötü Firma kardeşim. Ben dededen cehapeliyim vizyonum bu kadar.
sanırım ismi "metro gibi hızlı götürüyoruz" anlamında olan, kötü bir otobüs firması.
senede bi sefer yolculuk yapanların beğenmediği otobüs firmasıdır. bilmeyen sanıyor ki ayda 10 sefer otobüsle yolculuk ediliyor ondan beğenmiyorlar. ben çok bindim gayet güzel firma beğenmiyorsanız özel aracınızla gidin..
allah kimseyi bu rezil adi firmanın eline düşürmesin.

bir diğeri için
(bkz: kamil koç)
(bkz: şak şak turizm)
insanları ülke sınırlarında kaderlerine terk eden bir firma, "sen oraya kadar git zaten bizim araçlarımız seni alacak" gibi bir cümleyle aymazlıklarını perçinleyen, kalitesizliğin ve mahalle bakkalı zihniyetinin tavan yaptığı yurdumun seyahat firmasıdır.
sözüm meclisten dışarı kağnı gibidir kendileri.
Düsmana bile binmesi tavsiye edilmez.
Allah mecbur etmesin binmeye.
Seyahat etmek için şu tip bir kostüm giyilmesi, beden ve ruh sağlığınız için gereklidir.

görsel
şak şak turizmin yavşak yolcusu kalmasın.
(bkz: #44175693)

Kesinlikle siperlik takılarak yolculuk edilmesini tavsiye ediyorum.

2 nedenden dolayı.

bir tanesi covid-19.
arazöz gibin.
(bkz: şak şak turizm).
"gün gelecek, Her canlı yüzüne attırılmasını tadacak" mottosuyla hareket eden şirket.

(bkz: bad company)
Top kek ve seks dolu bir ortamdır.