bugün

Meslek lisesi çikislarinda surekli yasanan kavga durumlaridir. Nedeni anlasilamayan, diger liselerde bu kadar fazlasina rastlanmayan meslek liselerine özgu davranis bozuklugu seklidir.
yalan yanlış tespittir. meslek liseleri için uydurulan saçmalıklardan biridir. liseyi meslek lisesinde okudum nedense bu sürekli !!! yaşanan kavgalara hiç rastlamadım.
yaşanır tabi. adamlarda (çocuklarda) kız sayısı makine mühendisliği bölümündekinden daha az.
ne yapacak o kadara besili otuzbirci? enerjilerini atacaklar bir şekilde.
kavga etmesinler de birbirlerini mi siksinler?
Okulda kiz olmadigi icin birbirlerine sarma durumudur.
tada okulda olan bir kaç kız yüzünden olan kavgadır.
tada okulda olan bir kaç kız yüzünden olan kavgadır.
diğer okulların kavgasına benzemez bu kavgalar tornavida, levye, bıçak, makas gibi aletler kullanılır.
kalitesizliktendir. meslek lisesi okuyan çoğu öğrencinin, tembel olması, zamanla, lisenin ve ergenliğin etkisiyle apaçileşmesi sonucu daha da kalitesizleşmesi ile göt kalkıklığının da birleşmesi sonucu ortaya çıkar. ben reyizim modunda dolanan pek çok ibne, kavga etmek için yer arar.
güzel sanatlar liselerinde de hiç karşılaşılmayan durumdur. Ekşınsız geçti lise hayatımız.
boşuna demiyorlar meslek lisesi, memleket meselesi diye.
beyin kapasitesi düşük genellikle günlük ekinliğidir. herkes lafla birbirinin amına koyar. polis gelince siktir olup giderler.
eğitim seviyesinin barbarlık ve cahillik ile doğru orantılı olarak bize örneklemiş olduğu hadise. 50 şer kişilik iki grup aralarında 50 metre fark ile hazır olda durur. haçlı ve mason ordularının birbirlerine daldıklarından farksız olan bir görüntü oluşur. ister savaş de ister wall of death... dostum bunlardan az mı sopaladım.
fen liselerinde ise kim cozdu benin kitabini diye birbirine pergel saplayan kardeslerimiz vulunur.
Dogrudur. Meslek lisesi ogrencileri kavgacidir. Ama buradan meslek lisesi ogrencisi pistir, apacidir, egitimsizdir, cahildir, koyludur vs. Diyenler on kisi bile olsalar yolda bes kisilik meslek lisesi grubundan birilerini gorunce tirsip, yollarini degistirirler, nereden mi biliyorum 4 senem gecti cunku meslek lisesinde. Ne kadar size gore hepsi sizin deyiminizle barzo da olsa kavga cikinca arkadaslarini satmaz cogu.
ben de meslek lisesinde okudum bizde öyle bir şey yoktu. tartışma nerede çıkarsa kavga orda olur.
Meslek lisesinde okudum ve allahın her günü kavga zaten ders asla işlenmiyo. Kendini bi bok sanan gerizekalı ergenlerle dolu biyer kavgayı artistlik sanıyolar. Halbuki sadece serserilik .
Meslek lisesinin tadı tuzudur kavga. Okul çıkışı gelin lan anaonsu ile yüksek seyirci ortalaması düşük kavgacı sayısı ile meşhurdur.