bugün

burun deliklerine saplamak gereklidir böyle kızın. ne demek "kısa ve geç cevap"? sen kim köpeksin???
zorlamayın zorla güzellik olmaz. kız kibarca ilgilenmiyorum demeye getiriyor.
sizi iklemiyodur.
Cevap verdiyse o da bir şeydir. Hiç değilse insan yerine konulduğunuzu gösterir.
iyi günler diyerek konuşmaya son verilmesi gereken tiptir.
Cevap verince insanı mutlu eden, daha sonraki aşamada beni takmıyor mu yoksa diye düşünülebilecek durumdur. Sonuçta büyük ihtimalle sizi iplemiyor, size ilgi göstermiyor.
Onun bu tavrına karşılık olarak benden 1 ay sonra cevap alır.
Selam, nasılsın, iyiyim sen? diyene kadar iki bayram geçer.
Yoktur, nerde gördünüz lan ölyle kız, varsa kaçırmayın alın hemen.
alt metinde denilen;

"çok sıkıldım, anla ve git artık."

istese var ya 32456 cümle kurar, hatta bunaltır. o yüzden hiç yorulmayın, yormayın.
Sizinle konuşmak istemiyordur.
Kendini bir b.k sanıyordur.

Eğer bu olasılıklar varsa uzaklaşın.

Yoksa da uzaklaşın.

Değer veren her türlü ilgilenir.
üstü kapali bir şekilde bir daha mesaj atma siktir git manasina gelir.
yasadigim bir durum.
Senin için ölüyordur çok aşıktır devam aslan hiç cevap atmayınca et evlenme teklifini.
bunun kızı erkeği olmaz. mesajlarına böyle cevap veren adama hak ettiği gibi davranacaksın. kendine saygısı olmayan adama kimse saygı duymaz.
Başarısız sınıflandırmasının bir üstü olan geçmez notunu veren kızdır.

Allahtan Ümit kesilmez. Belki finalde istediğinizi alırsınız. Çalışmayı bırakmayın.
fazla zorlamayın. kahpenin tekidir. konuşmak istemiyorum diyemeyecek kadar acizdir. en sinir olunası kız tipidir. bak yazarken sinirlendim.
vurduruyordur.
tipsizsinizdir.
Yedeği vardır.
ya sizden etkilenmiştir ya da sizi miklemiyordur. ortası olamaz. ama genelde durum 2. seçeneğe kayar.
Gitsede kurtulsam diyodur.
Muhabbeti saygı çerçevesinde bitirmeye çalışıyordur. Anlayışsız olmaya gerek yok yavaştan uzamak gerekir. Ta ki bir gün o size yazıncaya kadar. Bazen gerçekten kaçan balık büyük olur.
ya taktik yapıyordur ya da sizi umursamıyordur.
genelde kısa ve geç mesaj atan kızlar sopa gibi uzun yarak severler.
aynı anda diğerlerine de zaman ayırıyordur. sıra beklenmelidir.
umursamıyordur karşısındakini.