bugün

Durumun değişmeyeceğini kabullenip atmamak lazım.
(bkz: köre bi mesaj)

(bkz: köre bi nick altı)

(bkz: köre bi am)

dilenciliğin kralını yaptım eşek değilsiniz bi mesaj atarsınız heralde.

tutuyorum. evet.
Onca kabullenişe rağmen hala vuku bulandır.
Bu duyguyu kendime yasatmayacak kadar cok seviyorum kendimi. Kalp dayanmaz buna.
Dert etmeyin atın gitsin. Hem ne demişler olursa olur olmazsa alıştık zaten.
Zor mor. Tutarım ben arkadaş. Gebersem atMAM.
Alkollü değilse kişi, zor olmayan eylemdir.
Ulan içsem mi acaba.*
Bende atmıyorum . Hatta sırf atmamak için bütün sosyal medyadaki hesaplarını sildim .
sinir yıpratan olay.
böyle of ya delircem.
tutma dedirten olaydır. Hayat beklemek için çok kısa. birine bir kere geç kaldın mı bir daha hiç bir zaman erken gelmeyi umursamıyorsun.
saçmalıktır. ne isteniyorsa o yapılmalıdır. sadece saygı yitirilmemelidir.
kararsız kalmaktır. Karşıdakine verilen değerden midir yoksa kendi egonuzdan mıdır bilinmez ama atmak hep zordur.
durumdan duruma gore degisen olaydir kalp kirmamak icin atiyosan cok baska sevgiliye atmak icin bekliyosan farklidir.
atsan sonra ne olacak diye düşünmek, kendini çekmek konuşurken. sürekli geleceği ve olumsuz ihtimalleri düşünerek yaşamak bunu gerektirir. zor tutmamak için düşünmemeye çalışmak. geçer belki.
At gitsin.

içinde kalacağına, büyüyüp evhama döneceğine, mesaj kutusunda dursun da ötelensin.

At hadi!!
Genelde kendimi tutamayıp hep atarım ve bu zamana kadar karşımdakinin bi taraflarını kaldırmaktan başka bi ise yaradığını gormedim.
Şuan yaptığımdır.
Yazıp yazıp siliyorum.
"artık bunun üzerinede daha atılmaz" diyene kadar at.
Yazıyor çıkmasın diye mesaj yazma kısmına geçebilememektir. Uzaktan sadece ppsinr bakmaktır.
Hep bir şeyler eksik kaldı düşüncesi ile yazmaya girişiriz ama yazamamak en iyisi. Beklemek daha iyi şeyler getirebilir. Yazdığınız mesaja cevap gelmemesi bu sefer ayrı bir düşünce olarak kafanızı meşgul edecektir ya da beklemediginiz bir cevap almak keza. Onun için içinizde sizi durduran hisler varsa durun demektir.
ondan gelecek mesaj sesini farklı yaparsın ama normal mesaj sesi çıksa da heyecanlanıp telefona bakarsın. hüzün.
Tutmayin, atın.
içine ettiğim dünyaya bi kere geliyorsunuz. Bi şansınız var sadece.
Kullanın.
(bkz: #30544292)
Kötü bir durumdur.
Mesaja cevap almamak umrumda değildir ama umursamaz tavırla cevap verilmesine dayanamam. Lan hiç cevap verme işte ne diye siklemez siklemez konuşuyon benimle.
irem irem gel bana diye yazasim var ama ürkütmek istemiyorum Tavşanımi.... zamanla.