bugün

halis kezbandır.
"ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim." demiş mustafa kemal Atatürk. zeka ve çeviklik tek başına değil yani, aynı zamanda ahlaklı olmak kaydıyla... bu saatten sonra dünya atletizm şampiyonası maraton koşusu birincisi olsa ve alıp türk bayrağıyla şov yapsa ne yazar.

çok değil daha bir iki hafta önce "biz burada iki kız kaldık, kız kıza arkadaşlık ediyoruz. bu nedenle hemcinsimi gönderip yalnız kalmak istemiyorum." diyerek kendisine sahip çıkmış olan serenay'ı aday göstermesi ve elenmesine neden olması belki zeka, belki mantık ama ahlak değil.

sen sporcunun zeki, çevik olanı olabilirsin ama asla ahlaklısı değilsin merve aydın.
en yakın arkadaşını sırtından bıcaklayan şahıs. bu tür insanlara güvenilmemesi gerektiğini bir kez daha hatırlatmıştır.
bırak survivorı tv yi hiç izlemem ama face te paylaşmış bir haber sitesi gördüm. bu kızın gözlerinden çok kötü yürekli bir insan olduğu anlaşılıyor.
survivor gibi set up erener ve sikindirik bir program üzerinden karakter tahlili yapılan şahıs.
Söylediği gibi mantıklı davranan Survivor yarışmasıdır. Insanlar neden bu kadar duygusal düşünüyor anlamış değilim, kimse oraya arkadaş bulmaya gitmedi. Kaç ay boyunca aynı adada kalıyor bu insanlar, birbirlerinden başka kimseleri yok. Mecburiyetten birbirleriyle konuşacaklar zaten. Serenay kazık atmaktan bahsediyor ama kimse kendi etti kendi buldu demiyor. Serenay Tolga'ya kardeşim dedi ama konseyde tolga'nin ismini yazdı. Dost kazığı ve ihanetten bahsediliyorsa esas ihanet bu. Merve en azından ben seni söyleyeceğim dedi. Bu ihanet sayılmaz. Şimdilik burdan izlenimlerim bu kadar, sendeyiz Birand.
med cezirde mertin sevgilisini oynayan survivır yarışmacısı.
açıkladığı gibi mantıklı davransa da serenay'ın tavrı kalbine ok gibi saplanmıştır. söylediğine pişman olmuştur. şimdiki psikolojisi oldukça etkilenmiştir.
http://spor.mynet.com/fut...-aglaya-aglaya-kostu.html
çok boş insanlar var cidden. neymis arkadasini satmış, yok onu söylememiş bunu söylemiş bu kızın kendi şahsi kararidir ve gayetde mantikli bir karar vermistir. üstelik bunu konseyden önce ismini soyleyecegini arkadasina bildirmistir. bir kere izledim bu survivoru ordada gerek durustluguyle gerekse mentalitesiyle bu yarismayi en cok hakeden isim olduguna karar verdim.
maziyi cabuk unutuyorsunuz beyler henuz iki yıl önce bu kiz butun bir ulkeyi yaptigi hareketle gururlandirmistir. o zamanlar bu kiz kahramandi simdiyse siktiriboktan bir reyting canavari yarisma yuzunden vatan haini damgasi yiyor. biraz beyninizi kullanin allah aşkına.

edit : ahanda beynini kullanamayan arkadaslar eksiledi. zor degil lan aslinda bi deneseniz sizde başarırsınız bir ihtimal.
hayatta güvenilmez bir kişi olarak tarihe geçmiştir. en yakınını bile satar bu kişi.
Baya güzel ve atletik bir hatun, ancak google ye kilosunu yanlış yazmışlar o kız o boyda* o bacaklarla* 58 kilo olamaz.

Edit:Olm serenayda fena hatun değilmiş lan, keşke ahmet dursunu eleseymiş ahmo futbola başlasa şu yoklukta milli takımın ilk 11 inde oynar hem yazık survivor izleyenlere amk hadi ben izlemiyorumda izleyen adam haklı olarak bol bol güzel kadın görmek ister.
Milli sporcumuz , olmaz olsun böyle milli sporcu en yakın dostunu satan insandan milliyi geç sporcu olmaz . Mustafa Kemal Atatürk 'ün sporcu tanımı '' ben sporcunun ahlaklısını severim'' nerede sizde ahlak .

görsel .
gokhan adlı yarışmacı ile ilişkisi olan sörvayvırcı.

yalanini sikiimciler galibiyet sevincine baksın. resmen ayakta sevisiyor adamla. hiç bir kadın sevgilisi olmayan birine öyle sarılmaz. gokhan boşalmış olabilir. ilk sarilmadan sonra performans düştü adamın.
çok iyi yarışçı olmasına rağmen müthiş itici.

serenay ın gitmesinden sonra yes beaa diye sevinmeleri arttı.hoş takımcana sevimsizleştiler.
çoğu kişiye itici gelmesine rağmen bana oldukça çekici gelen survivor yarışmacısı.
Fenerlidir. Tipkı sahra gibi .

Fazla söze ne hacet.
sahra ile arasında ki fark merve nin insan olmasıdır,berna nın laneti sahrayı bırakmayacaktır.
Gökhan'a sarılabilmek için takımın kazanmasını isteyen biri. survıvor artık umrunda değil. Gökhannn gökhannnnn kendinden geçiyor garibim. Gökhannnn...
iyi bir sporcu ve profesyonelliğinden taviz vermeyen insan.
yarışmayı kaybedince göz yaşları döken survivor yarışmacısı.

çıkarken hata yaptım diyor. lan zaten turabi senden geç çıkış yaptı. oh iyi oldu sana. iticiydin zaten daha da itici oldun.
Gökhan'la evcilik oynamaya mı başladı bunlar bana mı öyle geliyor? canım'lar, hayatım'lar havada uçuyor resmen. serenay'ı sırf bundan dolayı bile elemiş olabilir. aman Gökhan'a sarılmasın, bir tek ben sarılayım, adada dişi sinek dahi istemiyorum demiş olabilir yani.

seni hiç sevmedim süt oğlan. babanı da sevmezdim.
Turabiyi yenip finale kalan yarışmacı.
Gökhan keser ile son oyunda yarışmıştır.
Gökhannn derken akla kürek getiren kişi.
An itibari ile turabiyle oynadığı oyunda 2-0 dan 3-2 yapan survıvor yarışmacısı.