bugün

insanlarin genel dusturunda bir kadin icin yalvarip yakarmak, ulumak ve havlamak gibi bir erkege yakismayacak sifatlari sergiledigi icin (ask nedir, ne degildir) yurdumuzun kompleksli sahislari tarafindan hor gorulmekte olan yakisikli sebelek.

190 kusur boy, genis pazulari ile ahu gibi menapoza sarip, filikayi kiyiya cekmis ellilik inayetin boyle bir adamla birlikte olabilmesi icin, meric in sov ugruna ahu ya ulumasi gibi, ahunun da gercek hayatta meric e kopekler gibi yalvarmasi gerekiyor. biraz da gercek hayata donelim.
meric erkan maksimum kendine guveni ile hakikatli bir yasam, sovun bir parcasi olmasinin yani sira, su anda medyada bulunan butun sahislar kadar, komik, zeki ve tezcanlidir. ekranlarin sevdigi yuz olan meric, bu fazlasi ile gazlanmis ozguveninin harmanini nasil bir cigerden aliyor ise, ahu ya herkeslerin onunde uluyor, gerektiginden fazla paha biciyor, ederini sanki cokta matahmis gibi yuksek prezante ile etiketlendiriyor mu? hepimiz goruyoruz, ahu tugba son derece kompleksli, eski sohretini yakalamaya calisan, benmerkez sahibi bir id. olaya birde bu yonunden bakalim sevgili izleyiciler..
askta yalvarmanin, aska alayci yakarisin aslinda hayatla catismak oldugunun tadini alamayan sahsiyetler biraz meric agabeylerini lzleyerek; ask denilen nanede sevdali oldugu sahisalere dair tuyo alabilirler. eger sizinde pazulariniz kazulet gibi siki, omuzlariniz asma kopru uzunlugunda genis, yuzunuz beybi esenliginde temiz ise istediginiz kadina havlayabilir, bir kadinin kolaylikla onursuzu olabilirsiniz.

eger bu ozellikler sizde yok ise, devreye zekanizi sokunuz, mamafih zekadanda yoksun bir gerilik yasiyor iseniz yureginizi ortaya koyunuz. eger yureginizde kedi cigeri buyuklugunde ise size bir link vereyim, aski sevdayi siktiredin.

http://www.playboy.com
tamam bir insan kendine guven duyabilir, lakin boylesine bir dans nasil edilir, nicin edilir? muzigin olmadigi anlarda tak tak tak diyerek ritmli elleriyle ile istavroz cikarmis peder gibi spontane hareketleri beni hayrete dusurdu, bu kadar mi super bi insan olunur.
hadise'nin stir me up şarkısında sergilediği dansıyla beni gülmekten kırıp geçiren, yaptığı kabullenilemez dangalaklığa rağmen içten içe sempati beslediğimi farkettiğim sabah şekeri, kas kafa.
şu aralar atv de oscarlık performans gösteren zibidi.kas geliştirirken kullandığı ilaçların beynine negatif yönde etki etmiş olması muhtemel.
insanların maymunlardan geldigi düşüncesini tekrardan gündeme getirebiilecek, robotumsu hareketleri ile insanı deli eden son moda manyak.
kiioooaaa, uuuoooaaa ulumaları ile, thai box hocasına, şapşal şapşal kata çizen* günleri sayılı facia. * * *
geçenlerde sinir krizi geçirip bayıldı bu kuduruk. hemen ardından kalktı aaahhhooo'sunu attı omzuna belediye otobüsüne binmeye kalktı. * *
Süper insan.. Gülmekten öldürüyor beni... "uçan adam" vahe kilicarslan in baş rakibi olur hareket ve tavırlarıyla...

http://www.mericerkan.com/images/1.JPG
süzme gerizekalı, hiperaktif maymun.

fakat allah için yakışıklı ve seksi bir adam. * * *
medya maymunu;
-hayyyyyy kiyağğağğaaa ben çok güzel karete yaparım
-töbe töbeeğeee
-vur hadi vur vur
-eh madem istiyon
-ah ulan vurmasana beğğğğğ üğüüüüü babama söylicem
(bkz: rahatsiz)
(bkz: veremli)
meric : ahuuuuuuuuucum, ahucummm, ahuuuuuuu, hadi mangala
ahu : ne mangali be?
meric : tamam o zaman sivas kangala
-abi sen ahu tuba yı kaldırabilecek biri misin?*
-rahat kaldırırım ya 52 kilo..
-*
(bkz: dengesiz)
erkeklerin en salağı.
başlığına yazılan entry'leri okuyunca her seferinde gülümsememe neden olan komedyen(?)
gün içinde bir kere yanlışlıkla oturduğum tv karşısında bu ismi duyduğum an
'maymunun insan bedenini ele geçirip tüm şebekliklerini sergilediği olaya tanık olduğum andır' ama maymun olmasa da para tarafından ele geçirilmiş yazık bir insan işte.
şuurunun program öncesi tıbbi yardımla kapatıldığını düşündüğüm tv kuklası
evrim teorisini haklı çıkaran adam,yüce insan,son halka,son mohikan,sex böceği.
ahu:senin içeceğine mushil ilacı kattım
meriç:biz zamanında kürtlerden musul'u almış insanlarız müshil bize ne yapar

diyerek koparmış insandır.
iyi maymun taklidi yapan aktor.
kebire bak kardeşimsin diye bişi demiyorum çık artık aradan, ahuyla aramıza girme...ahuuuuu
ahu tuğba'ya kendisiyle bir yat turu yapmak istediğini söylemesinin ardından kara kedi misali kardeşi kebire'yi de duba niyetine yata bağlamayı teklif etmesiyle beni yarmıştır.
kardesi, kendisi ve ahu tugbayla reytingleri altust eden komik salak karısımı sahsiyet.bir programda ahu tugbayla evlenip 12cocuk yaocaklarını iddia etmiştir
tüm hayranları akıl hastası olan, kaslarını mıncıklamak istedigimiz, tam sagturk'ten bile daha iyi dans eden süper kahraman.
o bir (bkz: idol)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar