bugün

ilerleyen süreçte hdp genel başkanı olacağını düşünüyorum.
2023 den sonra siyaset arenasından silinecek siyasetçidir.
Bu bir klişe söz; ama hakkında atıp tutan, ak tasmalılar bilsin ki delikanlılığının zekatını verse bu itlerin alayına yeter.
Hakkında 2100 kadar entry girildiğinde göre hak ediyor sanki cb adaylığını.
ilk tercih olarak cumhurbaşkanı adayı mansur yavaş olan kişi. için için kendisinin aday gösterilmesini istese de kazanamayacağı gün gibi ortada. bu topa girmek istemeyecektir.
kesinlikle aday gösterilmek için can atan natocu.
bütün siyasal islamcı ülkücülerde olduğu gibi şatafat ve gösteriş bunların esas ideolojisi.
türkiye de ki bütün partilerin genel başkanlarından daha temiz bulduğum iki siyasetçiden birisi. (diğeri de (bkz: temel karamollaoğlu) ama temel karamollaoğlunu ümmetçiliğe yakın tutumundan dolayı pek sevmiyorum) lakin temiz bulduğum yeterli gördüğüm anlamına da gelmez. erdoğan gibi birisini yıkmak için başarısız olunca sürekli yeni bir politika üretip denemeleri lazımken, bunu daha yeni yeni kafalarına sokmayı başardılar. bir durum karşısında aynı şey uygulanarak farklı bir sonuç alınmaz, bu bilimsel bir gerçektir. siz meydanlara gittiğinizde meydanlara sizi destekleyecek adamlar gelir, zaten ana akım medya da sizi gösterip adam yerine koyan yok, o halde en başta yapmanız gereken kapı kapı dolaşıp oy toplamaya çalışmayı bu zamana getirmeyecektiniz. bunu da sadece meral akşener'e demiyorum erdoğan'ın karşısında ki bütün siyasilere diyorum. alayı yetersiz.
Mülteciler konusunda ikili oynayan ve asla güvenmediğim, partisine de oy vermeyeceğim şahıs. Buğra kavuncu ve Lütfü Türkkan ile oy devşirsin becerebiliyorsa.
Ya bırakın şu kadını artık. Hiçbir inandırıcılığı kalmadı. Ne şiş yansın ne kebap muhalefeti yapıyor.

Sığınmacıları ümit Özdağ ile göndereceğiz.
son anketlere göre meral annenin yüzde 13'den fazla oyu var. meral anne gümbür gümbür geliyor. kendisini tebrik ederim.
her gittiği yerde milletle mahalle karısı gibi kavga eden siyasi.

15 temmuzdan önceki sözlerini de unutmadık...
görsel
Her gittiği yer karışıyor. istediği cevabı alamayınca vatandaşla kavga ediyor.
Bütün yaptığı kurgular ifşa olunca daha bir gerildi.
Akçomarları delirtmiş siyasetçi.

Fetöcü falan diyen *ik kafalıları ciddiye almayın.
https://www.youtube.com/watch?v=RwZVPMZlfhk
yalancılar kraliçesi, iflas eden tiyatrocu, müflis kadın.
iyice bunamaya başladın teyze. Kafa gitti senin.

Emekli amirallere zevzek derken seçilir seçilmez hdp eli öpmeye giden balon ekoya fatih diyorsun.

Gılışdarın dişisi oldun iyice. Sen hayırdır?
gılışdarla fazla takılmaması gereken bağyan. bir süre sadece merhaba-merhaba yapsın. şirazesi kayıyor yavaş yavaş.
omurgasızların sevmediği siyasetçidir.
oğlunun suriyelileri kalıcı hale getirmek için suriyelilere girişimcilik dersi verdiği ortaya çıkmış.
görsel
son durak olarak ak partiye demir atacak kişidir. başka çıkar yolları yok..

gerçekten çok yazık..
görsel
akapelilerin korktuğu kadın.
Ne zaman fetö'ye operasyon olsa ayaklanıyor.
%20 oy alacak en az at fava bekle.