bugün

Bütün paralı akp köpeklerinin saldırısına uğramış kadın. Yok projeymiş yok şöyleymiş. Yazanların yarısı çakma hesap yarısı da şuursuz aktroll. Aralarında düzgün, birbirinden farklı, orijinal bir fikir sunabilen, tahlil yapabilen bir tanesi bile yok. Hepsi birbirinin aynısı entryler.

Nasıl da korkuyorsunuz ama.
dip dalganın üzerinde sörf yapacak olan asena.

reyiz böyle yalanlara devam etsin yeter ki.

göğnümden geçen ilk tur %36.

edit: bu başlığın ilk entrysine bakın lütfen. bir de simdikilerin hitaplarina.

90'ları hatırla, nasil buna oy verebilirsin deniliyor. evet, tam da bu yuzden bu kadın basa gelmeli. ordunun, siyasetin, yargini ve ozellikle istihbaratin icinden pislikleri temizleyebilecek vizyona ve tecrubeye sahip biri akşener. tekrar çoğulcu demokrasiye gecis isteniyorsa, malesef gunumuz chpsi veya muharrem ince'nin devlet tecrubesi bunu kaldıramaz. beceremezler demiyorum. kaldirabileceklerinden ağır bir yük bu. akpnin ulkeyi getirdigi durum tahmin edilenden cok daha vahim. köklü reformlar yapabilecek cesaret ve azim gerekiyor. evet, ince iyi bir adam. ancak devlet yönetmek tecrübe ister, ekip ister. muharrem ince başkan secilse bile partisinden yeterli destek bulabileceğini sanmıyorum. chp icindeki cekisme daha da alevlenecektir. arkasinda partisinin, parlamentonun destegi olmayan bir başkan, bu yetkilerle bile başarılı olamaz.

dip dalga nedir? hic hesapta yokken ecevit'in 21, bahçeli'nin 18 aldığı, seçimdir. iktidar partilerini baraj altinda kaldığı secimler gibidir. sandiklar acılana kadar asla sonuç tahmin edilemez.

hele ki günümüzde, insanlar görüşlerini bile korkudan söyleyemiyorken bunun olmaması için bir sebep yok.
anketler yanıltıcıdır. 15 temmuzdan sonra, hemen hemen tüm muhalif kesimin fetöcü yaftasiyla karşı karsiya kaldığı bir ortamda, insanlar acik açık oylarını desifre edemezler. anketöre a diyen, pekâlâ sandıkta b diyebilir ve diyecektir de.
%10'u göremeyecek cumhurbaşkanı adayı. izmitlidir, toprağımdır. sever sayarız ama maalesef oy veremeyeceğiz. yine de hakkını helal etsin.
bir zamanlar başlığı sol frameden inmeyen, sürekli konuşulan aday. muharrem ince geldikten sonra pek konuşulmaması dikkatimden kaçmadı.
Meral ana meral mommy meral madredir.
Ponçik içimizden ve samimidir.
Meral ana meral mommy meral madredir.
Ponçik içimizden ve samimidir.
10 - 20 arası oy alacağını tahmin ettiğim siyasetçi. Birtakım yalamaların ağızlarından salyalar saça saça saldırması kendisinin söylediklerini doğrular nitelikte. Ancak ben yine de oyumu hipertansiyon sayın muharrem ince'ye vereceğim.
medyanın gücüyle başarılı bir şekilde gündemden düşürülmüştür.
Bu kadın Harika bir fötö precesi ama neyse ki sağduyulu medyamızın kendisine itibar etmemesi sonucu popiliğini iyice kaybetmiştir, yakında patlar balonu, yallah Pensilvanya’ya, evet.
Erdoğan'a isteksiz olarak vereceğim oyumu kapan siyasetçi. Meral Başkan!
milletin adamı pardon madamı.
türkçe olimpiyatlarında geçmişte yaptığı konuşma hakkında kendisinin bir demeci var mı? bilen var mı?
Millet bahçelerinden sözlüge katilan 30 iqlu paralı akçomarların saldırısına ugruyan siyasetçi. Kekinizi yiyin amk çomarlari.
bak bak ülkücü oyları almış. genel başkan yardımcılarının ülkücü bir parti değiliz dediği yerde buna oy veren ancak yalama müptezeldir.
Bu kadıncağız da yırtınıyor beni de dikkate alın diye. Ne zaman görsem içim burkuluyor. Yazık la kimin adayıysa.
FB Başkanlık seçimi zamanı Ali Koç'u da FB kanalları çıkarmıyordu. Hep Aziz Yıldırım tv ye çıkıyordu. Ama Ali Koç kazanınca ne oldu? işte şimdi de Meral Akşener kazanacak ve dikkate almak zorunda kalacaklar...
kendisi hakkinda kim olumsuz yorum yapsa yandaşlari tarafindan parali hesap olarak suçlanıyor. siz daha iktidara gelmeden demokrasiyi katletmişsiniz, allah muhafaza bi iktidar olsaniz muhalefeti kesersiniz. bir de ağzınızdan demokrasi özgürlük lafını düşürmüyorsunuz. daha elestiriye bile tahammülünüz yok.

oo demokrasi alırım bi dal.
Muhalefetin bugün bir umudu varsa Meral mommy sayesindedir.

Sizin o çok sevdiğiniz Muharrem bile aday olamıyordu lan bu kadın olmasa. Gül'cüğünüze oy toplamaya çalışıyordunuz.
Lan kadin yatirim yapacam sozunun altina elestirmis sicmik herif
Sen git kiraathane acacam diyine oy ver kardesim tek derdin de ulke degil kek neyli o olsun.
bu kadına oy veren geri zekalıdır. başka bir şey demiyorum.
Kahramanmaraş’ta kendisini şehit yakını olarak tanıtan Akşener’e ‘ekonomiden önce terörü konuş’ diye hoplayan bir zata Akşener ayarı yine vermiş. Oslo’dan girmiş Habur Rezaletinden çıkmış, Peşmerge soytarılarını hatırlatarak gönlümden yeniden taht kurmuştur.
Bu kadar anaç, alçak gönüllü, sevecen, hoşgörülü, idealist, değerlerine bağlı biri ancak yengeç burcu olabilirdi, hiç şaşırmadım.

Kendisiyle iki duygusal yengeç olarak karışıklı sümküre sümküre hönküre hönküre ağlamak isterim...
selanik göçmen kızlarından olan meral akşener izmitte büyümüştür. diplomasını halen çıkartıp masaya vuramamış aslen rizeli rte ile tek benzer yanı bir dönem y.lisans ve doktora için marmara üniv. çalışmış olmasıdır !
bu akşam oğuzhan uğur denen arkadaş sayesinde kendisini dinleme fırsatı buldum.

şimdi cevapları yeteri kadar tatminkar geldi bana. feto ile alakalı pek bir sıkıntı yaşayacağını zaten sanmıyordum. çünkü cnn canlı yayınında elemana kanıtlamazsın şerefsizsin diye bundan önce de söylemişti.

sadece nurettin veren denen döneğin söyledikleri biraz aklımı kurcalıyor. ki oğuzhan uğur'un sormasını beklediğim bir soruydu bu açıkçası.

bütün adaylar gibi ( recep tayyip erdoğan hariç ) üretime dayalı bir sisteme geçeceğimizi söyledi.

bize vaat ettikleri bilge başkan veya muharrem ince'den çok farklı değildi.

gençlerin ne kadar fazla olduğu veya fikirlerinin en azından düzeltilebileceğini anlamış durumda.

özellikle gençler ile ilgili siz babalarına veya dedelerinize göre daha açık fikirlisiniz demesi hoşuma gitti.

kendisi ile alakalı iki konuya takıldım.

1 - işsiz gençlere para verme vaadi. biz işsiz gençler olarak para istemiyoruz. biz iş istiyoruz. biz üretmek istiyoruz. biz çalışmak istiyoruz. bizi ak partiye oy verenler ile karıştırdı veya bu seçenek direk olarak ak partiye oy veren para gözlerine söylendi.

2- ikinci olarak da bir defalığına vergi borcu silinmesi. veya faiz. veya borç her ne boksa. sen bunu nasıl silebilirsin ? ben iki kuruş maaşla götümü toplamaya çalışırken bu insanların sırf instagrama daha çok resim atabilmek için maaşlarının 4 katı fiyatındaki telefonu alıp borç yapmasının faturasını bana nasıl yüklersin. dersin ki onlara yardımcı olunacak. bir sistem getireceğiz daha kolay ödeyecekler.

biz mal mıydık amına koyayım devletin çıkardığı bütün cezaları borçları ödedik. biz mal mıydık ki yıllarca eski püskü araba kullandık. biz mal mıydık yılda 2 3 defa üst baş aldık. bu saymakla bitmez.

mantıksız 2 icraat bu geldi bana. onun chp'nin şu hdp kafasından uzak olması beni kendisine daha çok çekti.

hadi hayırlısı meral abla. sırf necip hablemitoğlu'nun eşi sebebi ile bile senin partine oy verilebilir. veya ali türkşen komutanım.
yine youtubedan video izleyip güya bilgilenen kesim siyaset yapmaya gelmiş.

sıkı tutunun.

bu hafta meral katılmış anlaşlan.