bugün

Derin Devletin yetiştirdiği saygı değer bir siyasetçi.
ideojisi yok. ileride o da akepeye gecerdi emin olun.
mecliste erkeğim diye dolanan çoğundan daha merttir.
MHP nin başına geçtiğinde oyumu mhp ye attıracak insan.
(bkz: chp nin de meral akşener in yükselişini istememesi)
an itibarı ile muğla'da konuşuyor.

yancı medya, hayır cephesini sansürlerse sosyal medya var.

https://www.facebook.com/.../videos/1269376546485312/
görsel
niğde'de yapacağı toplantı ohal kapsamında iptal edilmiş.

he ne diyorduk? eyyy hollanda batsın bu düzeniniz.
Mhpliler aklını başına devşirip bu kadını parti başkanı yaparlarsa oyum mhpnindir. Zerre milliyetçilik algım olmamasına rağmen.

Bu kadın cesur ve aklı başında. Yani şu an meydanlarda çığıran hiç bir siyasetçide görmediğim özelliklere sahip.
görsel
Az bulunan dürüst vatansever siyasetçilerden.
--spoiler--
'18 madde 2010 anayasasında olsaydı, Milli Savunma Bakanı Adil Öksüz olurdu'
--spoiler--

https://tr.sputniknews.co...bakani-adil-oksuz-olurdu/
görsel
görsel
Kütahyaya gelmişti birkaç hafta önce. Tam 7 tane salonu sırayla iptal edildi. Şehir dışında bir düğün salonunda konuşmuş. Avrupaya demokrasi dersi verirken aynaya da bakmak lazım biraz.
Edit:taraftarı değilim. Ama Adil bir yarış değil bu.
akp ve rte'nin bir numaralı korkulu rüyası olması nedeniyle sürekli engellemelere maruz kalan siyasetçi.
zerre güvenmediğim insandır..

yamuğun birini götüren düzen, yedeğini belirlemiştir zira..

söz konusu yedek de hamfendinin kendisi olabilir pekala..

çatlıları vesaireleri kendisinden biliriz vesselam..

ülkücü cenahtan ümit özdağ ve sinan oğan dışındakiler külliyen yalan..

hatta bir canlı yayında mhp artık insan hakları kavramlarıyla anılmalı diyen sinan ogan beni ziyadesiyle şaşırtmıştır..

denize düşerken yılana da sarılmamak gerek esesen..

özetle özellikle ümit özdağ var iken bu kadının adının geçmesi bile komikliktir bana göre..

klasik faşist yobaz bir kafası var..
Rte nin dizlerini titretiyor eminim. Helal olsun.
Gümbür gümbür gelen politikacı, müthiş bir potansiyeli var ak partilileri tir tir titretiyor.
Konuşturulmak istenmemesi gözler önünde. Kütahya da konuşma yapamasın diye ellerinden geleni ardına koymadılar. Ben bu kadında büyük potansiyel görüyorum mhp nin genel başkanı bile olmalı.
prof dr ümit özdağ gibi adam varken reklamı bu kadar yapılmasından kıllandığım kadın.
Biz akıllanmayız arkadaş.. Bu mağdur edebiyatını bi kere yediniz.. Hala yiyorsunuz.. Reisimiz bu taktikle muhtar bile olamayacakken şimdi trumpun yerine geçme hayalleri bile kuruyordur. Ama biz hala ışıkları kapatıldı, konuşturulmadı diye bi kadına üzülüp destekleme peşindeyiz.. Afiyet olsun..
fetö sayesinde başbakan olma hayali kurarken birden tepetaklak olmuş siyasetçi.
Darbeden haberdar olan fetöcü siyasetçi. Ortada seçim meçim yok ben falanca ayda başbakan olacağım diyor. Aldın mı babayı
görsel
görsel