bugün

böyle ibne kimin puşt kimin bişey.
Ergenlik donemlerinde hafif kiloludurlar. Universitede spor diyet derken istenilen kivama gelirler.
Genelde iyi anlastigim kisilerdir.
Kivircik sacli olmalari muhtemeldir.
Konuşmayı severler. Şöyleki melike isminden "kelime" kelimesi çıkıyor. Aha bu da ispatı.
türbanlı,saf görünümlü ve converseli. bütün tanıdığım melikeler böyle idi.
tanıdığım tek melike erkeklere karşı genel tutumu sos bo gorozokolo şeklinde olan kore fanı bir tip. tşk.
malikinin dişi versiyonu.
sarışın ve muhafazakar.
Esmer olmak. Melike isimli sarışın birini gördünüz mü? Ben görmedim.
adına başlık açılacak kadar özellikli ve nitelikli olmak. yeterli sanırım.
En nefret ettiğim 5. insanın ismine sahiptir. Genellikle leş gibi ter kokarlar ya da she is fun deodorant kullanırlar. iki yüzlü dedikoducu ve aşırı korkaktırlar. Olumlu bir şey yazmak isterdim lakin tanıdığım tüm melikeler sorunlu.
Bebeklik fotoğrafları pek tatlı olur. Sonra ne bileyim değişik bir şeylerdir. Yaptıklarına daha doğrusu yapmadıklarına akıl sır erdirilemez. Ha bu arada bu entryimi bir yazar arkadaşıma armağan ediyorum. Kesin okuyordur.p
salaktir
genellikle orantisiz vucut hatlarina sahip yemek yemekten hoşlanir uyumak en büyük hobisi.
çalışkan olurlar. hani kafa basmasa bile çalışır çabalar.
evrim geçirdikleri doğrudur. maymundan megan fox a evriliyorlar.
genelde güzel yemek yapıyorlar.
lisede bir melike tanıdım. dersleri iyiydi ama koca meraklısıymış. başka şehirde yaşayan sevgilisine kaçtı. biz üniversitedeyken çocuğu oldu, aradan biraz zaman geçti kocasından ayrıldı. ben işe başladım yeni sevgilisi vardı. son durumda ondanda ayrıldı, çalışıyor, sosyal medyadan anladığım kadarıyla sevgilisi yok. bu arada ben bekarım melike de özünde iyidir.
cana yakınmış gibi davranıp içten pazarlıklı hissi yaşatırlar. orijinal bir kafadır.
Genelde yazın doğarlar.
Benim en yakın arkadaşım olurlar.
Sempatiklerdir.
Kafasına estiğini o an yapar.
Çok beklemeden evlenir.

25'den önce çocuk yapar...

Ev hanımı olmayı tercih eder...

(1 Melike tanıyorum )
içten pazarlıklı ve yalama..
Bence biraz kırılgan ve hassaslar. Sarışındırlar ve saçları omuzdadır.
Hayatımda tanidigim butun melikelerde kasarlık vardı.
üniversitede mükemmel not tutan ( kırmızı, yeşil pembe kalemine kadar ) kişi .