bugün

sırf kendisini yalamak için; odtü gibi bir üniversiteyi kazanmış ve okuyan öğrencilere terörist diyen hayranları olan adam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamiş 1: sadece meraktan soruyorum: gerçekten bu kadar güzel mi taşşak yalamak.

hamiş 2: empati yapamadığım için soruyorum. çok ciddi söylüyorum.
tanım yapalım o zaman:

hamiş 1: sadece meraktan soruyorum yine; bu ülkenin başbakanı, o ahanda diye gösterdiğiniz bayrağı kabul edeli çok zaman oldu. bu kadar kolay mı kör olmak????

hamiş 2: vatan haini sorusunun muhatabı biz değiliz. adres belli. mümkünse ona sorun.
kronolojik olarak,

milliyetçi,
milli görüşçü,
ne idüğü belirsiz idelojiler saflarından belediye başkanı olarak yaşayan zat. şafak sezer ve yiğit bulut karakterinde adamdır.
görsel
ülkedeki en kurnaz kişilerden biri.
ankara'ya çağ atlatan belediye başkanı. bir ak partili olarak kendisiyle gurur duyuyorum. hamd olsun.
ankara'yı adam eden adam gibi adamdır.
görsel
adam ne yaparsa yapsın vizyonu vardır. komedi bir kere. tanışmak istediğim yegane siyasetçilerden. evet.
görsel
oy vermeyeceğim insan, 20 senede Ankara'ya muhakkak çok şey yapmıştır. 10 senede Kadir Topbaş'ın istanbul'a yaptığının yarısını Ankara'ya yapamamıştır. En önemli becerisizliği Ankara metrolarıdır. Bir de koltuk sevdalısı olduğunu son seçimde aday olarak ele güne göstermiştir. ilçe belediyesinde AKP'ye, büyükşehir belediyesinde CHP'ye oy vermeyi düşünüyorum. Mart'a kadar ne değişir bilemem.
tayvanlı animasyon yapımcısı nma tarafından alenen taşak geçilmiş ankara belediye başkanı.

dünya saat farklarını bilmeyen adamı 3 milyonluk şehre başkan yaparsan bunlar müstehak tabi.
http://www.odatv.com/vid_video.php?id=8C83A
Belediye başkanı olabilmek için hangi vasıflarının olduğunu merak ettiğim kişi...
yaptıklarının hesabının bir kısmının ahirete kalmadan bu dünyada görülmesini dilediğim şahıs.
paralel evrenden tweet atma yeteneğini haiz ankara büyükşehir belediye başkanı.
*
(bkz: komik)
(bkz: insan)
hakkında entry girilmediğini görünce öldü sandığım adam. *
twitter da komik olduğunu sanan şahıs. Ama hakkını vermek lazım adamın ekipman tam.
bugün çok fazla gülmemi sağlayan siyasi.

http://link.tl/7ekb
hakkımda bu kadar yolsuzluk iddiası, kanıtlanmış olaylar olsa intihar ederdim. evlatlarımın ailemin yüzüne bakamazdım.

kendisinin sülalesi raad. insan gerçekten hayret ediyor.
Şaka maka adam az da olsa ankarayı yaşanacak bir şehir haline getirdi.
(bkz: melih Gökçek in ankaraya katkıları)
ankara sokaklarında bayram nedeniyle çocuklara oyuncak dağıtan başkandır.

(bkz: melih başkan)
Görevini hakkıyla yerine getiren ,adam gibi adamdır.
Görevini hakkıyla yerine getiren ,adam gibi adamdır.
büyük şehir sahibi troll.