bugün

milletvekili fitillemesinde iyi iş çıkartan tescilli marka.

(bkz: tck 240 maddede değişiklik yapılması)
bu adam her seçimde kazanıyorsa poırıjogeklrgjer....gülüşünü sevmediğim şahıs,çok yapmacık.
Kılıçdaroğlu'na cevap verirken soğuk soğuk terleyen, çözümü balon patlatmakta bulan fakat eline yüzüne bulaştıran, 14 ve küsüratlı senedir iktidarda olan, bürolara kendi resmini astıran, herkesin kıskandığı ton ton dededir kendisi. karısı iyi bakmış belli ki.
iftarı bahane ederek toplanan kalabalıkta bile siyaset yapmaya çalışan zavallı insandır.

[http://www.sabah.com.tr/Y...ru_70_bin_kisiyle_kirildi]
(bkz: evlerden ırak)
başarılı , başarılı olduğu içinde muhaliflerin kıskançlık krizlerine girmesine neden olan insandır.

tek büyük hatası vardır o da kk ile duello ya çıkmasıdır.
kk nın arkasındaki doğan medyasının desteği ile tek kelime bile etmeden galip gösterilmeye çalışılacağını bilmesi lazımdı.
kendini göstermeye gelmiş siyasetçi. bu aralar bir izzet, bir ikram; kesin bir isteği var ondan. *
en kötü siyasi.
evlat olsa sevilmez.
ömr-ü hayatımda gördüğüm en itici insanlardan biri. bülent arınç ile kapışabilir bu konuda, o derece yani.
gönül ister buralar saf duygularla dolsun taşsın.
ama yazamıyorum. başıma bi iş gelir diye.
yazamayacak kadar hisliyim yani sana melih.
o derece, sen düşün hislerimin kuvvetini.
zamanında tv de kılıçdaroğlu'na ayar üstüne ayar veren ankara büyükşehir belediye başkanı.
-kültür düzeyi hayli yüksektir.

-özgüvenlidir, öyle elitist artistlere fena ayar verir.

-tek sorunu müstehzi gülüşüdür.

-ankara da yüzde 20 den az olmayan özel bir taraftarı olduğunu dşünüyorum.

-bir adam bu kadar seçiliyorsa başarısız denilemez.
insanın hayatında görebileceği nadir samimiyetsiz, sevimsiz, pis pis gülen, ukala, işgüzar insanlardan biridir.

ankaralı olsam isterse uzay üssü yaptırsın sırf o samimiyetsiz konuşması ve gülüşünden dolayı oy vermem adama ! ya onu orada hala nasıl oturtuyorsunuz anlamıyorum ! helal olsun lan size yeminederim helal olsun !
gözünü her politikacı gibi para bürümüş tamamen koltuk sevdalısı bir akp lidir. iyi oyuncu, sözde milleti düşünen belediye başkanı, ama aynı zamanda kendi milletini sömüren daha hakkında bir sürü olumsuzluk yazılabilecek olan şahsiyet.
ankara'nın başına gelmiş en kötü şey. hani şehir dışından ankara'ya okumaya gelenler "burada deniz yok yeaaa" diye kötülüyorlar ya ankara'yı. bunu yapacaklarına "sizin belediye başkanınız melih gökçek" deseler on kat daha prim yaparlar.
ne yapıp edip bir şekilde kendi çapında gündem oluşturan belediye reisi.
kılıçdaroğlu'nun bizi dünya'ya rezil ettiğini ispatlayan büyük başkan. ankaralılar değerini bilmiyor. keşke gelse izmir'de başkanlık yapsa da izmir hizmet görse.
bu kadar kişinin sevmemesine rağmen, hakkında tek bir iyi söz duymamama rağmen nasıl oluyorda belediye başkanı seçiliyor şaşırmaktayım. sen oy vermiyorsun ben vermiyorum kim veriyor ulan bu oyları ?

aynı ak parti olayındaki gibi, her 2 kişiden 1 tanesi oy vermişken sokakta kime sorsam lanet olsun ben vermedim diyor. bu oyları kim veriyor merak ediyorum.

yeter artık bir dahaki seçimde seçmeyin şu adamı ! diyorum ya bırak uzay üssü yapsın isterse o gıcık gülüşe oturuşa oy mu verilir lan.
içini dışını, iyiliğini kötülüğünü bilmem ama hakikaten itici bir adam vesselam.
gereksiz yere oksijen tüketen hede.
bu kadar çok sevilmesine rağmen (!) 4. kez büyükşehir belediye başkanı seçilmeyi başarmış zat-ı muhterem.

bu zat bana insanımızın ne denli iki yüzlü olduğunu da gösteriyor. nasıl hak ediyorsak öyle yönetiliyoruz. yüce rabbimin işine karışmayalım. ne zaman ki daha iyisini hak ederiz bu adam da gider o zaman. mesele bu kadar basittir.
eğer söylendiği gibi mars'ta su varsa ilk fıskiyeyi yapması gereken adam. kimse elleşmesin.
16 yıldır ankara büyükşehir belediye başkanı. kent içi ulaşımda; alt ve üst geçitler ile trafiği azımsanamayacak düzeyde ferahlattı fakat henüz, 1 metrelik metro hattını dahi hizmete açabilmiş değil.
Kemal kılıçdaroğlunun kirli çamaşırlarını ortaya seren Ankara büyükşehir belediye başkanı...