bugün

"Toplum çılgın bir toplum oldu. Seks manyaklığı her yeri sardı. Şu okulların haline bakınız; tecavüzler, oral seksler..."

şeklinde devam eden bi yazı yazarak, beni dumura uğratan kimse. hocam tecavüzü anladıkta oral seks'i nereden biliyonuz, onu çıkaramadık. abdurrahman dilipak 'tan sonra size de bi kataloğ açmak farz oldu.

buyrun ikircik iğrenerek takdim eder: (bkz: mehmet şevki eygi fantazi kataloğu)
tasavvuf ehlinden olması yada büyükada'da ergüder yoldaş'ın yanında bir kulübede yaşlılığını geçirmesi için dua ettiğim şahsiyet...
MEDENiYET görüp özenti yapmış yobaz. ama şık giyinme fikri alkışlıktır. en azından içlerinden hala umut sahibi pozitif yaklaşımlı insanlarda vardır.
hakkaride 14 yaşındaki çocuğun kafasının özel tim tarafından dipcikle yaralanması olayını şeriata göre haklı bulup bizi hem kendisinden hemde şeriattan soğutarak donma noktasına getirmiş 'şahsiyet' tir.
köşe yazısı özetle şu şekilde idi : 'efem cenabı-hak insanları akılla donatmıştır. kainatın en yüce varlığının aklı selim yaşı, 14 ten ta seneler sonrasıdır. gelgelelim filhakika kürtler için bu yaşı epey düşürmek; ilim,bilim ve hadislerle sabit olduğu üzere farz oğlu farzdır. bizler, osmanlı torunları olarak hertürlü sallamasyon ve uydurmasyona haiz, allah yolunda ter akıtırcasına koşan yiğitleriz. o dipcik sahibinin öncelikle dipciğinden, sonra da münasip olan bilimum yerlerinden hasretle, şefkle öperim. allah yar ve yardımcınız olsun.amin'

edit: bahsedilen köşe yazısı
http://www.milligazete.co...an-kurt-cocugu-124600.htm
bugünkü yazısında gerçeklerin üzerindeki perdeyi kaldırmış yazardır.

http://www.milligazete.co...r-araya-gelmez-154977.htm
garibim... şaşırmış

MAYOLU KADINA AĞIZLARININ SUYU AKARAK BAKIYORLAR
--spoiler--
Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi, bugün yine çok tartışma yaratacak bir köşe yazısı kaleme aldı. Odatv daha önce de Eygi'nin; erkek kadınla tokalaşmaz ve faiz anneyle zina etmek gibidir fikirlerini savunduğu iki ayrı köşe yazısına dikkat çekmişti.

işte Mehmet Şevket Eygi'nin Asıl Kölelik Şehevî Çıplaklıktır başlıklı yazısı:

Zamanımızda teorik ve hukukî olarak kölelik yoktur. Gizli ve mecazî kölelik ise çoktur. Şirkin ve küfrün köleleri vardır.
Hurafelerin, bâtıl itikadların...
Bozuk ve çarpık ideolojilerin...
Sapık bir hayat sisteminin...
Şehvetin...
Ahlâk dışı azgınlıkların...
Nefsin köleliği...
Paranın köleliği...
islâm'da hür ve mukim erkeklerin farz namazları cemaatle kılmaları gerekir.
Musalli bir Müslüman erkek cemaate gitmiyorsa, o kendi seçimiyle bir tür köleliği seçmiş olur. Başka bir deyimle kölelik statüsünü kabul etmiş olur.
Hür Müslüman kadınların tesettüre bürünmeleri gerekir. Bir Müslüman hanım tesettürlü değilse, kendi arzusuyla köleliği/câriyeliği seçmiş demektir.
islâm düşmanları ve karşıtları "örtünmek esarettir, bir tür köleliktir" diye yırtınadursunlar, asıl kölelik şehevî açık saçıklıktır.
Niçin?
Genç ve güzel bir hanım, açık saçıksa, yabancı erkeklerin şehevî bakışlarını üzerine çekmiş olur. Böyle bakışlara mâruz kalmak bir cins kölelik değil midir?
Tesettür kadına haysiyet, itibar, güvenlik, asalet, gerçek hürriyet, mânevî asalet kazandırır.
Açık saçıklık, seksîlik sadece islâm'da yasak ve haram değildir. Musevîlikte de, Hıristiyanlıkta da tesettür ve iffet vardır.
iffet kavramını yürürlükten kaldıran, seks serbestliğini ve azgınlığını yürürlüğe koyan Batı medeniyeti, Musevîlik ve Hıristiyanlık bağlarından kopmuş, bazı antik putperest toplumlarına benzemiştir.
Şimdi emekli olmuş çağdaş bir kadın profesörün "Tesettür bir tür köleliktir. Hiçbir kadının köleliği istemeye hakkı yoktur" şeklinde hezeyanlar savurduğunu işitmiştim. Hem agresif, hem de akıl ve mantık dışı bir iddia.
Genç ve güzel bir kadın plaja gidiyor. Bikini mayo ile onca erkeğin arasında denize giriyor. Orada hem güneş banyosu yapıyor, hem de erkeklerin göz zinası banyosu... Şehvetleri galeyan halinde olan delikanlılar kadına ağızlarının suyu akarak bakıyor. Bu hal hürriyet midir, haysiyet midir?
Çıplaklığı, gayr-i meşru seksi savunan çağdaşlar, devletin TC başlıklı "vesikalarla" yasal fuhuş yaptırmasına niçin karşı çıkmıyorlar?
Benim bir Müslüman olarak açık saçıklığı, seks azgınlıklarını savunmam mümkün müdür?
islâm düşmanları, kendi dinsizlikleri için en büyük tehdit ve tehlikeyi tesettürde görüyorlar. Kendi açılarından haklılar...
Onlar çıplaklığı medeniyet, tesettürü gericilik ve çağdışılık olarak gösteriyor. Hayır, tam tersine tesettür medeniyettir, çıplaklık ise vahşet, bedeviyet, cahilliktir.
Don giyen hayvan görülmüş müdür?
Tesettür savaşında Müslümanların belini büken, kötü ideolojinin ve vesayet rejiminin onları kasıtlı olarak uzun zaman ezmiş ve cahil bırakmış olmasıdır.
Tesettür iki zıt cepheden darbe yiyor. Birincisi agresif dinsizler, ikincisi, her şeyin, bu arada tesettürün de canına okuyan, cılkını çıkartan cahil ve istismarcı sahte dindarlar.
Müslümanlar ilim, irfan, kültür, hikmet, sanat konusunda ilerleyip bir gün islâm düşmanlarının önüne geçtiği zaman kadın ve kızların çok büyük kısmı kendiliklerinden tesettüre girecektir.
Tesettür medeniyettir... Tesettür hürriyettir... Tesettür kadınların haysiyetidir...
Şehevî çıplaklık vahşettir, bedeviliktir, köleliktir, aborijenliktir.”
--spoiler--
mehmet şevket eygi, türk makale ve köşe yazarı.
7 şubat 1933 tarihinde zonguldak ereğli'de dünyaya geldi. galatasaray lisesi ve ankara üniversitesi siyasal bilimler fakültesi mezunudur. 1970'lerde yayınladığı günlük bugün gazetesi ve haftalık yeni i̇stiklal ve büyük gazete’nin kapanmasının ardından son havadis ve son çağrı dahil çeşitli yayın organlarında makaleleri yayımlandı. halen milli gazete'de köşe yazıları yazmayı sürdürmektedir[1].
genel olarak değindiği temalar arasında: sabetaycılık, osmanlı dönemi, müslümanların geri kalmışlığı ve bunlara yönelik eleştirilerdir.
eserlerinden bazıları:
gıybet i̇lleti, i̇slami konular, bir kaç yazı, namazı dosdoğru kılmak,yahudi türkler yahut sabetaycılar.
eygi hiç evlenmemiştir ve çocuğu yoktur .
okuma yazmasi olmayanlarin haz etmedigi mubarek hoca efendi.
yazıları öyle mübarektir ki okuma yazması olmayanlar bile okuyabilirler.*
türk televizyonlarında rastladığım en naif, en kibar beyefendi.
bu kişiye amerikancı demek ya gerizekalılıkdır yada kahpeliktir. şevket eygi hiçbir zaman islamcılığını saklamamıştır, vatanperver bir entellektüeldir. ha bu arada entellektüel deyince şimdiki yalak züppelerini anlamayın, şevket eygi tam manasıyla sağlam bir entellektüeldir.
Son yuz yilda turkiyenin yetistirebildigi en degerli sahsiyetlerin basinda gelir.

Bildigim en dindar, milliyetci, akil ve mantik sahibi ve kaliteli insandir. Allah ondan razi olsun...
kardeşi kardeşe kırdırdığı söylenen insan. allah layığını versin.
attığı başlıkla yazarlığı artık bıraksın gitsin dediğim yazar... siyaset gözlerini kör etmiş zira, olan şeyleri de artık idrak edemiyor...

"türkiye filistin'i ne zaman tanıyacak" isimli attığı başlıkta lan nassı yani ya olur mu hiç öyle şey deyip, bir an şok olduğum sonra toparlanınca eygi'nin çuvalladığını esefle gördüğümdür..

türkiye filistin'i ilk tanıyan ülkelerden biridir.. bu da böyle biline...

cok büyük özür borçlu, çook..

bulmakta zorlananlara ek; http://www.milligazete.co...aman-taniyacak-189783.htm
bu şahsın emperyalizmin boyunduruğu altında olduğu günler pek uzak değildi. gerçi hala öyle.

(bkz: 16 şubat 1967)
(bkz: kanlı pazar)
son derece bağnaz son derece sona yaklaşmış ihtiyar biri sadece.
haklı şeyleri yazmasıyla tanıdıdığımız bir yazardır.
milli gazetenin sağlam yazarlarından.

üslubunun kaliteliği kendisini okunur kılar. kime; neyi, nasıl anlatacığını iyi bilir.

takipçisiyiz.
17 aralıkta milli gazete'de yayımlanan yazısında feministleri kızdıracak şeyler söylemiş. camilere kadın doldurmak başlığını taşıyan yazının içeriği başlıktan beter.

(bkz: http://kosebucak.wordpres...camilere-kadin-doldurmak/)
örnek bir müslümandır. bir müslümanın yaşaması gerektiği gibi yaşar, düşünmesi gerektiği düşünür. islam hakkında hiçbir şey bilmeyenlerin önce islam' ı öğrenip sonra eleştirmesi tavsiye olunur.
hakkında güzel bir yazı :

http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=21235
sağlam bir türk faşistidir. bugünkü yazısının son cümlesini olduğu gibi aktarıyorum : "Türkiye Müslümanlarına hitap ediyorum: Türkçeniz ne kadarsa o kadar Müslüman olabilirsiniz"
17 nisan 2012 tarihli milli gazete'deki köşesinde, "Ehli Sünnet Cemaatlerine Açık Mektup" yazarak, islama karşı protestanlaştırma kampanyası açıldığını, Müslümanların içine Siyonist, Haçlı, israil, ABD, AB ajanları, casusları ve provokatörleri girdiğini, Şeriat islamlığını yıkıp, onun yerine çeşit çeşit reformcu, yenilikçi, değişimci, light/ılımlı islam, BOP islamı, Fazlurrahmancılık, Afganîcilik gibi cereyanları getirmek isteyenlerin gece gündüz çalıştıklarını, islamî hareketin içine sızmış bir takım Kripto ajanların, Tevhid ile Teslisi bağdaştırmaya çalıştıklarını, "Üç ibrahimî hak dini vardır, bunların üçünün mensupları da ehl-i necat ve ehl-i Cennettir" safsatasının ortaya atıldığını, Bütün bu hengâme içinde Siyonistlerin, Evangelistlerin, israil'in, ABD'nin, AB'nin ilk fırsatta Müslümanların başına kendilerine itaatli ve biatli bir Halife getirmek istediklerine dair söylentiler olduğunu, küfür, nifak ve bid'at cephesi her hâl ü kârda Ehl-i Sünneti islamlığını yıkmak ve onun yerine kendi istedikleri ve türettikleri yeni bir islam getirmek istediğini, dinimizi, içten, kadınları kullanarak yıkmak isteyen yenilikçi, AB standartlarını islam'ın üzerinde tutan ve gören zihniyetin sinsice faaliyet gösterdiğini,(...) bu saldırıları önlemek için, ehli sünnet cemaatlerin, tarikatların, grupların ve parçaların

"federasyon veya federasyon şeklinde tek çatı altında birleşmeleri şarttır, hayatî bir zarurettir.

Böyle bir birleşme, ileride kurulacak Ümmet ve imâmet teşkilatının bir başlangıcı olacaktır.

Ehl-i Sünneti savunmak, bid'atleri savmak için mutlaka islamî Bilgi Bankası kurulmalıdır.

Mutlaka icazetli ulema ve fukahadan oluşan bağımsız bir Fetva Meclisi kurulmalıdır".

diyerek, yaptığı pür islami tespitlerle, "ılımlı islama" ve "gülen hareketine" karşı birleşme öneren şeriatçidir.
http://gundem.milliyet.co....2012/1534886/default.htm

böyle bir yazı yazmış bu amca. bir kere benim gibi inançlı birini bile dinden soğutmayı başardığı için kutluyorum öncelikle. benim inandığım din bu değil, bu adam müslümansa ben değilim zaten.

derdiniz ne lan? derdiniz ne? ben de namaz kıldım o camide ve yemin ediyorum etek giyen erkek turist gördüm o camide. insanlar fotoğrafını çekiyordu hatta. yine de o adam senin milli değerlerine saygı duyup altında şort var diye etek giyip girdi o camiye. bir daha gidersen ulu camiye kadınlara bakmak yerine namaz kılmayı dene hiçbir şey görmez gözün o zaman merak etme.

size ne metroda öpüşen insandan. kavga edeceklerine öpüşsün lan insanlar. adaba aykırı hareketler suçtur zaten sınır aşılıyorsa ya da aşıldığı düşünülüyorsa gider şikayetçi olursun hukuk karar verir hareketin adaba aykırı olup olmadığına. sen kimsin ya? sen kimsin ki benim kız arkadaşımla ne yapıp yapmayacağıma karar veriyorsun. ben reddediyorum senin inandığın dini ben inanmıyorum o dine. o din buysa bunu emrediyorsa inanmıyorum artık arkadaş. inanmadığım şeyle de yargılayamazsın beni.
bir anda taşlanmaya başlamış kişi. camiinin içinde mini etekle giren insanlar var diyor o na sana ne diyorlar. gidin bir ortodoks kilisesine mini etekle girmeye kalkın ne olacak? yazık. parkta çalılıklar arasında düzüşmeyi normal görmek ise gaflet.