bugün

açtığı kuyulara kendisi düşen ajandır.

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
şike davasının basın ayağıydı. şimdi hapiste tespih dizmekte. allah büyük. evet.
Baransu.
Bebeğini kaybetmiş gazeteci.
mehmet baransunun bugünkü yazısı okurken ağladım, çok üzüldüm http://t.co/T8QDQ1uBUl
Eşinin geçenlerde attığı twit sesli güldürmüştür. Bu zattan "onurlu, dürüst ve esaret altında" şeklinde bahsetmiştir. Kendine murat özenalp in, kuddusi okkır ın ve amcamın selamı vardır. Bunlar daha iyi günlerin mehmet efendi düşmez kalkmaz bir allah.
Dünün devletçisi bugünün paralecisi. Devletin desteği ile onca komutanı sahte belgeler oluşturarak hapse atan kişidir.

Aynı şekikde hükümetin talebi ve gücü doğrultusunda 10 bin kck li vatandaşın hapse atılmasına müsebbib olmuştur.

Devlet (hükümet) ile cemaat arasındaki işbirliği bitince ise cemaatin tarafında kalmayı tercih etmiştir.

Devlet bakidir geçici olan oyunculardır. Devletin müssvedde bir kağıt gibi kullandığı gazeteci.

Devlet seni kullanır kullanır sonra ise "vatan haini" olarak lanse eder ve olaydan kendini aklar.

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
(bkz: baransu)
twitter da ki bazı hesaplardan itirafçı olduğuna dair bilgiler paylaşılmakta cemaat kendisini kurtarmak için kılını kıpırdatmayınca sökülmüş .
Lube Ayar isimli kadının aracına uyuşturucu yerleştirmek için komplo yaptığı ama gerçekleştiremediği iddia edilen kişi. gerçekleşmesi halinde eski savcı öz bu davaya bakıp cezaevine yollayacakmış o tarihlerde.

nasıl bir teşkilat lan bunlar?
özgürlükçü ajan. darısı sana hacı.
sahi böyle bi adam vardı hayret ya indi mi çıktı mı noldu... ya da sktret.
Kimsenin mutsuzluğuyla mutlu olmayın gençler bu mehmet baransu bile olsa.
Adalet bir gun herkese lazim olur.
Taraflı yazıları ve sahte belgelerle, can yakan , sözüm ona gazeteci.
o bavul neticesine girmiştir.
zamanında yandaşların demokrasi kahramanı sandığı, bavulundan çıkan her şeye inandığı haindir.
hani bir şekilde okuyorsan, ne bileyim, belki bir ihtimal, falan neyse işte. ...

beter ol e mi?
ergenekon ve balyoz ve diğer soruşturmalar hukuk içinde devam etseydi gerçekten de türkiye'nün demokrasisi için yapılsaydı sorun yoktu lakin bu davaları muhalif temizleme, kendi adamlarına yer açma için kullandılar.
hurşit tolon 1. ordu komutanıyken sakarya'da askerdim. bu dönemde o zamanki uzman çavuşumuz bile ilk defa bu kadar çok eğitim oldu bu yıl diyordu. normalin ötesinde intikale çıkıldı, normalin ötesinde emasya eğitimi verildi.
dursun çiçek'in duruşmasına istinaden;

dç:dursun çiçek
gt: gizli tanık.

dç; o iddia edilen görüşmede üzerimde ne vardı?
gt: yeşil asker üniforması.

dç: ben denizciyim.
gt: düzeltiyorum, beyaz denizci üniforması.
dç: biz denizciler kışın siyah giyeriz.
gt: çok zaman geçti karıştırmış olabilirim.

böyle bir davanın belge tedarikçisi.
bir sürü insanın ahını alan yalan belge hazırlayıcısı. hak ettiği yerde. evet.
Görünen en kancık paçavra yazarlarından biri.
bavulcu piyon.
şike davası ve askerlere kurulan kumpaslarda ülkedeki bir çok kesimin kahramanı olan şahıstır. o bir çok kesim şimdi kendisine küfür ediyor..

bir ülke insanı siyasisinden bakkalına kadar aynı olabilir mi ya. özellikle şike davasında omuzlarına alıyorlardı bu bavulcuyu o zaman sövüyorlardı bize aldıkları ah çıkacak dediğimizde. zamanı gelince o kabataşçılar falan da aynısı olacak bekleyin görün..
öğretmen abisi KPSS den gözaltına alınmıştır.

http://www.ntv.com.tr/tur...si,KjXB8-NX00uAwDUTIHTcHg