bugün

emine erdoğan'ın *yarısına sahip olduğu hastane zinciri.*
gemiciklerden filocuklar kurarlar. hastaneler zincirine ortak olurlar. arkadaş nasıl bir düğünse takıları bozdur bozdur bitiremediler. bizim düğünlerimizde altın bile gramlık takılır oldu.

not: uykusuzluktan yanlışlıkla acıbadem hastanesi başlığına yazmışım. aslı budur.
ssk'nın allı güllü halidir.
http://www.medicalpark.co...1f-4e58-a523-1c10550da938
http://www.medicalpark.com.tr/
yeni web uzantısı olmadan
(bkz: Göztepe)
(bkz: fizyoterapist)
(bkz: Gökhan Gündoğan)
(bkz: Fizyoterapist)
(bkz: Gökhan Gündoğan)
sanırım üniversitesi açılmıştır hatta %100 burslunun bile puanı yoktu daha ve bünyesinden mezun olan öğrenci burs aldığı yıl boyunca aynı kurumda çalışmak zorundaydı.
şu siralar egitim ve araştirma hasta olmaya aday bursa nin göbegindeki hastane.
göztepedeki hastanede yoğun bakıma alınması gereken hastayı 5 günlük yoğun bakım ücretini almadan müdahale etmeyen önceliğini insan sağlığına değil paraya veren hastanedir.
gözün paradan başka bir şey görmüyorsa git başka sektörde iş yap insan sağlığı ile uğraşıp yeterince üzgün olan hasta yakınlarını gıcık etme dediğim hastanedir.
geçen haftalarda öksürük şikayetim üzerine yolumun üstündeki medical park göztepe hastanesine uğrayayım muayene olayım dedim..

neyse efendim öğle vakitlerinde iç hastalıklar bölümüne çıktıktan sonra, oradaki görevli bayanlara doktorun müsait olup olmadığını sordum, müsait cevabını alınca kayıt açtırmak için bankoya gittim, bayan kızımız kimliğimi alıp kayıt yaptıktan sonra aramızdaki konuşmalar şu şekildeydi...

- kayıt işleminiz tamam efendim...

- tamam teşekkürler ne kadar ücretimiz?

- 92 tl...

-???... profesör heralde normal uzman doktor yok mu?

- hayır efendim profösör değil..

- doçent o zaman...

- hayır efendim doçent de değil uzman doktor...

- benim sigortam var bağkurluyum ben işlemediniz heralde sigortasız hastalardan alıyorsunuzdur 92 tl...

- hayır efendim sigortalı muayene ücretimiz bu...

- içimden bir sktir çektikten sonra...

oradan uzaklaşmama neden olan saçma sapan bir hastanedir....
insana yürüyen para gözüyle bakmayı çok iyi bilirler. her ota boka tahlil yaptırıp -sizinle çok ilgileniyoruz imajını da katıp- ücreti kabartmayı da bilirler.

bugün çok yakınımın hatta yüreğimin içi kadar bir yakınımın başından geçen olayı anlatmak istiyorum. tedavi amaçlı gittikleri medical parkta az kalsın hayatlarından oluyorlardı. güya çok iddalılar ya. asansörlerine bakım yaptırmaktan acizler. bugün bahçelievler medical parkta asansör çakılmıştır. hem de 2. kattan -4 e kadar. ve bu insanlar 30 dakika kimse tarafından çıkarılmamış. havalandırma olmadan 30 dakika beklenilmiş.her halükarda hatalı oldukları halde bir ilgi olmamıştır. bu kadar ucuz mu insanların hayatı?

herkese haber verildiği halde insanlar orada yaşam savaşı vermişler.

nerede kaldı hastane göreviniz, nerede kaldı vizyonunuz, misyonunuz. biliyoruz insanların önce cüzdanına bakıyorsunuz. her cümlenizin başına tl koyuyorsunuz.

buradan duyurulur arkadaşlar bahçelievler medical parkta değişik bir adrenalin yaşamak istiyorsanız ücretsiz hizmet veriyorlar. 5 saniyede 6 kat çakılıyorsunuz. şanslıysanız yaşıyorsunuz değilseniz yanıyosunuz. tek hakkınız var.

o derece iddalılar.
şu sıralar göztepe şubesini libyalıların bastığı hastanedir. kalitelidir ama bir o kadarda sizden para koparma peşindedirler.
devlet hastanesinde farkı kalmamış, çalışanlarının -doktrolar dahil- ukela ötesi davranışları olan hastanedir.
hesabı şişirmek için sağlığa zararlı işlemler de yapabilen hastane.
varsayımlarla teşhis koyan doktorların bulunduğu kuruluş
hasta : doktor bey bende böle bişi çıktı nedir acaba
doktor : şunu şunu kullandınızmı hiç
hasta : yok kullanmadım doktor bey
doktor : hea ozaman önemli bişey değildir o ya
hasta : bumudur yani
doktor : he budur önemli bişeyiniz yok
( be amk. evladı bunun tahlili yokmu biopsisi cartı curtu yokmu ne biçim teşhis lan bu)
galatasaray basketbol takımı ve antalyaspor futbol takımına isim vermiş kuruluştur. işin ilginç yanı, iki takımın isimlerinde farklı okunmasıdır.
galatasaray sponsorluğundan çekilmiş hastane.
muayeneye 100 lira bayılacağınız, doktorlarının aksine çok güleryüzlü bir personeli olan hastane.
hissesinin yarısının emine erdoğana ait olduğu şirket.
hisselerinin çoğunun emine erdoğan'a * ait olduğu söylenen hastaneler grubu. *
Herkes Birgün Medical Park’ta Ölümü Tadacaktır

Geçen ay beyin kanaması geçiren ve Bahçelievler Medical Park Hastanesinde tedavi altına alınan usta oyuncu Gül Yalaz, bir dizi ihmal neticesinde yaşam savaşını kaybetti. Ancak bu ihmaller ile olan ölümler ne ilkti ne de son olacak sanırız. Gül Yalaz’dan önce de “Deprem Dede” Ahmet Mete Işıkara, Ozan Neşet Ertaş, Yönetmen Metin Erksan ve Ayna Grubu’nun solisti Cemil Özer, iyileşmek için girdikleri Medical Park’tan vefat ederek çıktılar.

Medical Park’ta vefat eden bu ünlü isimlerin her birinde önce “iyileşiyor, umut veren gelişme, gözlerini açtı” gibi açıklamalara ve haberlere rağmen ismini vermek istemeyen bir hastane doktorunun açıklamasına göre yoğun bakım sırasında gerçekleşen bir dizi ihmal sonucunda gerek hastane enfeksiyonu gerekse Sepsis (Kan zehirlenmesi, kana bakteri ya da toksin karışmasıdır) nedeni ile yaşamlarını yitirdiler.

Bu ünlü ölümlerinin yanı sıra birçok yurttaş da para göz Medical Park’ın kurbanı oldu. Geçtiğimiz yıl Gebze Nüfus Müdürü Hasan Aydın, vefat eden kardeşi Hüseyin Aydın’ın Gebze Medical Park Hastanesi doktorlarının ihmali sonucunda öldüğünü açıkladı. Gebze KaymakamıSalih Karabulut’la birlikte basın toplantısı düzenleyen Aydın, “Kardeşim göz göre göre öldü” dedi.

Hasan Aydın’ın Medical Park Hastanesi’nde ortaya attığı iddialarla ilgili konuşan Kaymakam Karabulut “ Bu tür yerler vatandaşlardan para kazanmak için yapılan yerler değil. Gebze’ye açılan özel hastaneler vatandaşlara sağlık hizmeti vermesi gerekir. Doktorun ihmali varsa meslekten men edilmeli” açıklamasında bulundu.

2 yıl önce Uşak Medical Park Hastanesi’nde de 20 yaşında ilk doğumunu gerçekleştirecek Zehra Kılıç isimli yurttaş sezaryenden bir saat sonra kan kaybından hayatını kaybetti. Sezaryen sırasında rahim damarı kesilen ve damarın kesildiği doktorlar tarafından fark edilmeyen Zehra Kılıç ameliyat sonrası kan kaybetmeye devam ederek ticarethane mantığı ile çalışan hastane yetkilileri ve doktorlarının ihmali sonucunda yaşamını yitirdi.

Skandallar hastanesi Medical Park geçtiğimiz günlerde de 1 Mayıs’ta Taksim’de polisin attığı gaz bombasıyla başından yaralanan Dilan Alp’i ‘boş yerimiz yok, kızınızı ister eve götürün isterseniz başka bir hastaneye’ denilerek kovarcasına taburcu ederek bir başka skandala imza atmıştı.

http://www.toplumsol.org/Mahir Ulaş Demircioğlu
galatasaray basketbol takımının resmi sponsorudur.
goztepe subesinde enjeksiyon ucretini sordugumda 15 lira cevabini aldigim anda nasil kactigimi bilemedigim hastanedir.
karşıyaka spor kulübü futbol, voleybol ve basketbol takımlarına da sponsor olmuştur. o semtten ekmek yiyip, destek olmamak ayıp oluyordu zaten.
hizmet anlamında ssk hastanelerinden farkı olmayıp, faturayı kol gibi geçiren hastane.. gitmeyin.