bugün

yeliz' e bile verilebilir. şaşırmak yok !
Rez.üstteki bekliyor.

görsel
Binali sen misin.
Laikleri üzen gerçek..

Rındırırı rındırrır gümbür gümbür gelen gerçek haziranı bekleyin

Edit: geçen ay demiştim haziran da seöim olur diye. Şimdi de ekliyorum binali alacak.
görsel
madem sonuca hakimsiniz secim felan masrafa girmeyin direk verin.
görsel
Hukukçu ordusu ve cerrah titizliğiyle ortaya çıkan tek mantıklı ve makul gerekçe "ne oldu bilmiyoruz ama bir şey oldu".
Lan olm bıkmadınız bana chp'li demekten. Hee Binaliye verilecek he.
Zerre şaşmayacak gerçek.

Böyle var ya haldır haldır gerçek demir gibi gerçek üfff ne gerçek öyle gerçek ki bazılarını acayip gerer bu.
Akıllara kazınması gereken gerçek.
Binali alacak ama başka birşey alacak.

(bkz: babayı)
seçim yapılmadan verilmiş gibi durmaktadır. geçende binali bey "belediyede şu yenilikleri yaptırdık" diye beyanat vermişti. sanki belediye başkanı imiş gibi. bu akşam atv kanalında 1.köprüden doblo tarzı araçların geçişinin serbest bırakıldığı haberi vardı. 3-4 tane tipe para verip sanki yoldan geçen şoförlermiş gibi röportaj yaptırılmış. lavuklar "binali başkan sağ olsun" diyerek noktaladılar cümleleri. binali başkan. vay arkadaş vay..
Maalesef..
verilmeyecek. hak ederek alacak başkanım.
anca sapını alır.!
görsel
lan olm sizin basınınız "binali ekrem´i ezdi geçti" diye yazmamış mıydı?...şimdi niye ağlıyosunuz ki?...dönek misiniz siz?...siz dediniz binali ekrem´i ezdi diye...şimdi bu muhabbet ne ayak...

mazbatayı ekrem´e seçimi kazandığı için verecekler, ve o da sizin hortumlarınızı kesecek, çoğunuz da yargılanıp hüküm giyeceksiniz.

öyle olacak.
sanırım aklar rüyadalar biri uyarsın.
Binali beye üçün biri verilecek.Anca onu alır.
fark 424 bin şu anda...fark %13 ekrem lehine...binali´ye bişey verecekler, ama mazbatayı diil...
(bkz: x mahallesi muhtarlik mazbatasi)
Üç tane mazbatanın bir tanesini verebilirler.
Buraya bırakıyorum. Alırsınız!