bugün

mat rujları çok güzel olan markadır. color sensational serisi lavender 1000 kodlu rujunu internette görüp iç geçirmeye başladım ancak iddialı bir renk olduğu için arada bir süreceğimi düşünerek almak istemiyorum, ama yine de insanın içi gitmiyor değil.
belki de sırrı maybellinedir. son zamanlarda kaliteyi baya düşürmüştür. rimel için (bkz: max factor)
kalitesiz...bunun yerine

CLINIQUE Colour Surge Butter Shine Ruj serisi tavsiye edilir.
tek kelimeyle muhteşem.
son rocket maskara reklamındaki hatunun çok güzel ıslık çaldığı makyaj markası.
reklaminda acemi cadi nin ayşegülü, kuzey guney in zeynebi, oynamiş.

allasen bu karinin gözlerine mi kaldiniz diye soruyorum.
"senin kazandığın para benim makyaj parama yetmez" sözünün ne demek olduğunu bu marka sayesinde öğrendim. hakkaten yetmezmiş.
rimelleri ile dudak parlatıcılarını beğendiğim kozmetik firması.
(bkz: the rocket volum express) rimeli muhtesem olan kaliteli kozmetik markasi.
Affiniteton 24 kullanicisiyim kullanmasam da olur zaten beyazim fark yapmıyor ama psikolojik olarak daha güzel hissediyorum kendimi.
Ha ben niye geldim şimdi bunu yazıyorum.
Valla mutluluktan sevinçten ve tabi ki heyecandan tam 4 defa betona düşürmeme rağmen hala cam şişesi olduğu gibi duruyor yerinde. Tank mübarek evet kalitesi dışında da varmış.
hem ucuz hem güzel işte . daha ne olsun.
fakir makyaj malzemesidir. zenginlere alerji yapar.
Maskaraları fiyat performans bakımından gayet iyidir. Hatta bazı high end markalara taş çıkarır. Ben en çok one by one maskarasını beğendim.

Ama hayvanlar üzerinde test yapıyor. Bu yüzden artık ürünlerini kullanmayacağım.
klossal kajal extra black, waterproof göz kalemi göz makyajı temzileyiciyle bile tamamen çıkmıyor. gözüm çıkıyor o çıkmıyor. gözünü seven kullanmasın.
Çirkinlerin kurtarıcısı.
Mascara'da fiyat kalite konusunda bir numaradır.

Dream touch blush'ı özleyen bir tek ben miyim?
(bkz: Dream touch blush geri gelsin) kampanyası yapsak mı?
(bkz: reklamlar)
Loreal'in yan firmasıdır.aslında aynı üründür.farklı adla basılır.
Mac den şaşmayın.
bende volum express mascara sını kullanıyorum. şimdiye kadar kullandığım en güzel maskara diyebilirim. gözü temizlemeden yattığınızda bile akma yapmıyor. tavsiye ederim.
kendisi ile loreal arasındaki fark, pepsi ve coca cola gibidir.
zira Maybelline zaten loreal çıkışlıdır.

loreal israil asilli amerikan\fransız markadır.
ve Maybelline kadın israil askerlerinin sponsorudur...

kanıt: https://theuglytruth.word...health-and-personal-care/
görsel
Möynelelellele new York kimsenin doğru söyleyemediği makyaj markası.
Bunun rimellerini yanilmiyosam 16 liraya aldigimi hatirliyorum ( o zamanlar makyaj youtuberlari yoktu haliyle bu kadar kişi bu rimellerin harikaligindan haberdar degildi) sonradan 20 oldu 26 oldu.. oldu da oldu. Loreal rimelleriyle yarisacak yakinda.
favori rimelimi yapan marka. teşekkürler maybelline, lash sensational sız bi hayat çaysız bi kahvaltı gibi olurdu.
Lash sensational maskarası güzelim kirpiklerimi fazlasıyla döktü. Maskarayı gayet beğendim aslında ama kirpiklerimi döktüğü için sanırım tercih etmeyeceğim bir daha.
eye linerları muhteşem olan marka.