bugün

mavi "kaliteli ama pahalı" ürün sunarken, lcwnin satış politikası ucuz giyim üzerine kurulmuştur. başlık canlansın da adama 2 rekat faydamız dokunsun.

edit: başlık başıma. iyi de hafız biz sana yardımcı olalım dediydik.

edit 2: arkadaş niye eksiliyorsunuz. adam tez yazıyormuş, ben gönderdiği anketi doldurdum, faydası olsun diye de başlığı upladım, entryyi silince başlık başıma kaldı hepsi bu. hanzo musunuz amk ya yardım etmeye çalışıyoruz.
lc waikiki zihnimizdeki çocuk giyim markasını hala silememişken, mavi jeans dendiğinde kalite akla gelmektedir.
mavi uzun kullanım ve kalite adına üretim yapar. lcw mağalaşma ve ucuz ürün, halkın orta ve alt kesimine hitap etme konusunda etkilidir.
lc wikiki giyeni allah çarpar.
ikisi de türk malı.

mavi, kaliteli ama fiyatını haketmeyen; diğeri, eser miktarda kaliteli ama fiyatını hakeden üründür.
mavi den bir tunik aldım hay almaz olaydım. beklentiyi yüksek tuttuğumdan olsa gerek soldu gitti iki yıkamaya... hoşuma hala gidiyordu fakat eski göründüğü için kullanamadım. şimdilerde toz bezi kendisi. lcw ye gelince en azından çok para vermediğim için sonunda ne hale geleceğini biliyorum ve hep umduğumdan daha iyi çıkıyor.
mavi : yurtdışı (özellikle doğu blok ülkeleri) ve yurtiçinde var olan en prestijli türk markasıdır.
lcw : operasyonel olarak kusursuz bir kurum olması, ihtiyaçlara çok hızlı cevap veren; pazar alışkanlığını avmlere taşıyan türkiye'nin lider tekstil firması.
lc waikiki'nin bir zamanlar Leyla Zana'nın firması olduğu ve tüm karların PKK'ya aktığı yönünde dedikodular almış başını yürümüştü, sonradan yalanlamalar oldu falan.

Mavi henüz böyle bir dedikodu konusu olmadı.
Kalite babında ikisi arasında pek bir fark olmayan iki giyim şirketi.

Marka sevdalıları linç edecek fakat gerçek bu.
knk şöyle söyleyim mavinin kot panyolonu ile bisikletten düştüm ve pantolonu hala kullanıyorum
eminim ki lcw pantolonu olsaydı çöptü.
adamların kullandığı kumaş çok kaliteli özellikle kotlatı harika