bugün

kahverengiler ne yapsın la ot gibi herkesde var mk.
kadınlarda yeşil gözdür. ama troublemaker isimli şarkının klibindeki mavi gözlü kadın haricinde.
değişkenlik gösteren göz döver.
(bkz: leave us kids alone)
çiğköfte kafalı ibo' dan geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=iiGSAA1uPYk
Her ikisi de koyuysa seçim yapamayacağım karşılaştırmadır.
görsellere bakmadan mavi demiştim baktım yeşil dedim.gerçekten harika görünüyor.
yeşil gözün her türlü alacağı versus.

düşünsenize yeşil gözlü, kumral kıvırcık saçlı ve beyaztenli bi kızın sevimliliğini.
yeşik göz ayrı benim için.
mavi göz bir adım öndedir.
beyaz tül bembeyaz tülün göz kırptığı karşılaştırma.
dünya'da sadece %2 oranında bulunan yeşil gözün alacağı versus.
genel bir inanışa göre ikisi de renkli gözdür. kahverengi zaten renk değil, rakam.
daha iyisi için (bkz: koyu kahve)
Hem mavi gözlü hem yeşil gözlü olabilen insanlardır. Bir bakarsın mavi bir bakarsın yeşil. Ne güzel olur ama.

o değil de bizim bir erkek öğretmen vardı ortaokulda iken bu adamın bir gözü mavi bir gözü yeşil idi. Kedi değil bildiğin bizim türden o da. Lens de değil Üstelik, Allah'ın bir hikmeti işte.
mavi gözlü olmak ayrıcalıktır.. ayrıca bozuk gözlere sahip olmaktır.

kücüklük dramını unutmayalım. her önüne gelen önce "ayy bunun gözleri ne hoş - gözleri şöyle - büyünce pek yakısışlı olur bu - aman şimdi nazar mazar değer" ardından tütütütü!
sözler iyi hoşta o tütüttü ne be ablacım. resmen suratımıza tükürdün??
Bal rengi göz hepsini alır. Düşünün bi yazar dostlarım.

Bembeyaz hafif ama çok hafif pembeye kaçan bi ten. Muhtelif yerlerinde kahverengi çekiçi benler. Simsiyah mat uzun saçlar. Düz veya 3-4 bukle hafif dalgalı saçlar. Uzun kirpikler. Pembe yanaklar. Küçük ve koyu pembe dudaklar. inci gibi beyaz dişler. 165-170 boy. Hafif balık etli. Yağlı değil kastım biraz dolgun. Ve en son sanki güneşmiş gibi parlayan bal rengi gözler.

Varsa böyle tanıdığınız iletişime geçin çok ciddiyim evlenirim oda beni beğenirse. Böyle kadın mı olur lan ağlıcam şimdi.
secim yapmasi zor duello. buyuk ihtimalle siyah goz gelip ikisini de ezip madalyayi aldiktan snra mavi ve yesil gozler eski dostluguna geri doner.
Şimdi yeşil de mavi de öyle böyle renkler ammaa yeşilin ayrı bir cazibesi var, mavinin ayrı bir masumlugu.
O yüzden ben güneşte yeşil olan bal rengi fosforlu göz diyorum.
mavi göz,yeşil göz ve ela gözler
benim için en güzeli manalı gözler
m.kırmızıgül
Kesinlikle yesil göz neden diye soracak olursanız yeşil gözlüyümde ondan.
ten ve saç rengine bağlı olarak kazananı değişen versustur.
En güzel göz gören gözdür. Anket bitmiştir.
forever kahverengi göz...
yeşil gözün açık ara alacağı karşılaşmadır. Mavi gözlü kişiler itici durmaktadır...
mavi gözdür alır, çünkü mavi gözlüyüm.