bugün

harika bir radyo pogramıyken zkc nin tv ye taşımasıyla tavandayken taban yapan program.
ilk program için hiçte kötü olmayan yeni tv şovu. gece kuşunun ilk zamanlarında yine mi bu çirkin adam diyip kanal değiştiriliyordu hatırlatırım.
radyodaki rahatlığını ve "çatacak yer arıyorum" tarzı şeyleri televizyonda göremezsek sadece radyo programı olarak kalacaktır.
Zkc nin radyosunu yıllarca dinledim, tek kişilik gösterisine de gittim. ikisi de gayet güzel ve komikti. ama bu star tv de ki program iğrençti, %10 beyaz %70 okan yapıp %20 de kendi saçmalıklarını eklemiş resmen.
zeki kayan çoşkun'un ısrarla telvizyona bir iş yapıp radyodan kat kat daha fazla para kazanma hırsından dolayı star tv'ye alet edilen programdır.
jeneriği en kötü olan talk show' dur.
an itibariyle yeni bölümü başlamıştır.
cem yılmaz çakması.
zeki kayahan coşkun'un geçen hafta internette aldığı eleştirilerden dolayı program başlangıcında sıvamaya başladığı programdır. yok radyo programcısıyız biz, 9 kitabım var, hiç beklediğimiz gibi değilsin, ne bekliyorsun gibisinden.
radyocuların televizyon programları tutmuyor önermesini doğrulayan son şov.
tv programı o kadar iyi değil ama bence tutar. çünkü radyo programı da o kadar güzel değil ama tuttu. beyaz show da o kadar iyi değil ama tuttu. piyasası böle bu işin.
bayzıt öztürk ve okan bayülgen' in televizyondan önce radyo programıyla başladığını unutan ya da bilmeyenlerin "radyocudan olmaz" eleştirilerine maruz kalan program.

ha henüz bir beyaz ya da okan kadar değil zkc ancak "artık gençlerin desteklenmesi gerekiyor, ne olursa olsun desteklenmeliler." bize düşen sadece biraz sabır . aptal saptal ve gereksiz olan beyin s.kertici dizilerin yerine, daha fazla talk showlar daha fazla kültür sanat ve eğlence içerikli yayınlar yapılmalı.
okan bayülgen ile cem yılmaz barışmış da aynı programa katılmışlar dedim televizyondan gelen sesleri duyunca. sonra anladım, bi herif ikisini de taklit ediyormuş. adı da zeki kayahan coşkun'muş. kapadım hemen.
2. programın gideri var gibi gibi.

edit: program sonunda gelen editle malesef yine sıçındırık bir program olmuştur zeki çok gerginsin sen henüz büyük kanallarda program yapacak kadar pişmemişsin malesef.
sonuna kadar desteklediğim, gülmek istediğim program. ama bir şeyler eksik gibi sanki. umarım ilerleyen bölümlerde bu eksiklikleri kapatırlar ve güzel bir program ortaya çıkmış olur.
an itibariyle yunus günçe sunsaymış daha iyi olurmuş dedirten, zeki kayahan coşkun 'un sunduğu program.
-bildiğim kadarıyla- ilk sky türk'te başladı. sonra "popüler" oldu ve star'a yükseldi. ama benim için farketmez, ikisine de dayanamıyorum.
zeki kayhan coşkun'un radyocu olduğunu biliyordum, matrax'ın radyo programı olduğunu bilmiyordum. düşünüyorum da, kesinlikle radyoda kalmalıymış program da, sunucusu da.
ikinci programın ilkinden kesinlikle daha iyi olduğunu düşündüğüm program. Fazla şans vermesem de umarız böyle gider diyelim.
cem adında gereksiz bir kişiyi bulunduran programdır. araba parçalamakla, su balesi yapmakla komik mi olunuyor? bırakın ya.
skeçlerin beş para etmediği program. sadece konuşsa, konuklarla sohbet etse fena değil ama skeçler olmamış.
zkc'nin programı kurtarmak için fazla yılışıklık sergilediği,radyo programı kadar kaliteli olmayan çok uzun süre ekranda göreceğimizi sanmadığım programdır.
fazla daldan dala geçilen program. hiçbir muhabbet sonuçlanmıyor.
radyoda dinlenmesi daha keyifli olan program. matrax ı matrax yapan şeyler televizyon değil radyo vasıtasıyla sağlanıyor.
karman çorman bir sahnesi olan program. insanları seçemiyorsun yahu.
tutmaz. hiç güldürmüyor.