bugün

fanatik galatasaray taraftarı yazar.
bir raziel parçası.
Mk 1 piyade tankı, Birleşik Krallık tarafından 2.dünya savaşı sırasında kullanılmış olan piyade tank sınıfındaki zırhlı savaş aracıdır. Tasarımına 1935 yılında Vickers-Armstrongs Ltd firması tarafından başlanmıştı. Daha sonra üretilen mk 2 tankının kullanımdan kaldırılmasının ardından mk 2 tankına matilda ismi verildi. Bu tanklar hızlarından feragat edilerek daha ağır bir zırh ile kaplanmıştı.
Efsane ingiliz orta tanklarından biri olur kendisi.
Birincisi her özenti gibi diyeceğiniz ama yine de lafımı sakınmayarak söyleyeceğim Leon'daki hayran olduğum ana karakterlerden biri. Diğeri zaten leon biliyorsunuz.

Ikincisi yine hayran olduğum ronald dahl'ın ısırılası, tapılası karakteri mathilda, yine mathilda adli bir kitapta ana karakter. Cahillikten iğrendirir, okumaya teşvik eder seni mathilda. Tüm çocuklar okusun, sevsin isterim mathilda'yı.
"Uyku umurumda değil Leon, ben aşk istiyorum ya da ölüm..."
-Mathilda
(img:#1)
bu kızı hep üzdüler yahu üzmesinler artık bi kere gülsün kızın yüzü dedik kızın yüzü güldü leon öldü niye kız hiç mutlu olamıyor .
zeytinli rock festteki kızların hepsi buna benzemeye çalışmış.Kısa siyah küt saçlar,yuvarlak kaynakçı gözlüğü,kot şort. Sahil dev bir leon seti gibi.
ahh ahh en sevdiğim... o yaşta ne oynamış, yalnız iyi oynamış dedirten hatun kişisi.

(bkz: león - sevginin gücü)

(bkz: natalie portman)
Uyku umrumda değil leon. Ben aşk istiyorum ya da ölüm.
insanlara pedofiliyi aşılayan karakter.