bugün

yarın saat 14:30'da kent otel'in önünde yapacağı basın açıklaması sırasında yalnız bırakılmaması gereken adam.
ankara'yı şu an ki başkanından çok fazla hak etmiştir bunda sorun yok eyvallah ama bence erken seçim kutlaması gibi gülünç bir hataya düşmesi kabul edilemez. sarıgül'e o kadar laf dendi oyların peşinden koşmuyor vs ama adam bu işlerden anlayan adam. sarıgül kaybettiğinden emin olmasa inanın 4 mansur yavaş gücünde bir atak yapardı. sarıgül'den bahsediyoruz.
itiraz ede ede başkanlığı kazanabileceğini zanneden şahsiyet.

Melih başkan şuna bir muhtarlık verse de çapulcularını da toplayıp ysk nın eteğinden bir düşse.
ülkeye ve başkentmiize bir değişim ve yeni bir vizyon getirmek amacıyla 30 mart seçimlerinde akp adayı ibrahim melih gökçeğin karşısına çıkan chp ankara büyükşehir belediye başkanı adayıdır. chpli seçmenlerin iddalaraına göre başkanlığı şaibeli olarak kaybetmiş olan şahıstır .
yarın için ysk' ya iptal için başvurulacakmış. başvuru öncesi 14;30 Kent Otel de gönülleri ile basın toplantısı yapacakmış şimdi mesaj attı gönlümüzün başkanı.
benim için büyükşehir belediye başkanıdır.
melih gökçek gibi 'hizmete en çok oy veren yerden başlayacağım' demezdi de hepimizi sımsıcak kucaklardı.
ah be mansur başkanım.
milleti sokağa döktü diyen ibnelerin bu adam için o iddiayı kanıtlamaları gerekmektedir.

bu adam kimi ne şekilde dökmüştür sokağa,
insanları sokağa döküyor diyen troll bile olamamış ibnelere
http://galeri.uludagsozlu...mansur-yava%C5%9F-612977/
bakın da insanlık nasıl olur görün demek istiyorum, bu arada birde o bayıldığınız,
sikmek istese götünüzü vereceğiniz melihin twittlerine bakın....
şu anda canlı yayında yardırıyor. elindeki deliller anayasa mahkemesi'nin seçimleri iptal etmesi için yeter hatta artar bile. bugün umutların tekrar yeşerdiği gündür. seninleyiz mansur başgan.
konuşması hiç bir haber kanalında yayınlanmayan adamdır.

ananızı sikeyim emi, bana kimse cihan haber ajansı, yok taraflı medya samanyolu cart curt demesin feriştahınızı sikerim sizin.

aynı konusmayı melih yavşağı yapsaydı ülke durur elli kanalda verilirdi amk.

durun durun iyi sikiyor şu an. beynini aldıran, tayyibi nereden yalarım diye taşşak altı arayan yavşaklar, nimet çubukçular iyi dinleyin özellikle sen daha iyi dinle!
An itibariyle halk tvd3 canlı yayında basın toplantisini yapıyor kendileri. Ne hikmetse ne cnn ne ntv ne ulusal ne de sokak ve +1 tv de yayınlanmıyor. . Yazık. . Aynı toplantıyı melih gokcek yapsaydi başta a tv ve a have bee olmak üzere trt cnn ntv yayınlanmakta başı cekerdi.
(Bkz:eşitlik nerede)
ysk'ya başvuru konusunda basın toplantısı...
http://www.gercekgundem.c...-font-colorredbcanlibfont
Gs fb maçının tekrarı için ysk ya başvuran laik ülkücü.
gönlümün başkanı. mansur başkanım o ne güzel bir gülüştür, o ne içten bi tiptir yahu.
amerikan başkanı gibi adamdır.

(bkz: mansur yavaş ın amerikan başkanı tadındaki pozu)

ankara'da şaibeli bir seçim süreci sonrası küsuratla seçimi kaybetmiştir. seçimi kazanan ise ankara il seçim kurulu başkanı ramazan kaya'nın panpası i. melih gökçek'tir...
Seçimden önceki ve özellikle de sonrasındaki tavrı, tutumu ile gönülleri kazanmış şahıştır kendisi. konuşmalarının bir çoğunda her kesimi kucaklayan, sakin, birleştirici, ortamı yumuşatan bir üslup kullanmış olması bir çok siyasetçiye ders olmuştur. Daha iyi yerlere gelmesini bekliyoruz, destekliyoruz da.
oy kullandığı sandıktan chp'ye oy çıkmamış siyasetçi. çünkü kendisi de chp'ye inanmadığı için oyunu mhp'ye atmıştır. bunu itiraf etmesi tabii ki de beklenilemez ama durum bu.
melih gökçek'ten sonra 2019 yerel seçimlerinde ak parti ankara büyükşehir belediye başkanı adayı olması istenen siyasetçi.
kendisi oyunu mhp ye atmış. ahaha inanarak mı yazıyosunuz bunu.
ankara ya belediye başkanı oldum demişliği vardır.

mansur! yavaş.
gelecek dönemde akp'den aday olması durumunda ankara'daki oyların %70-%80 civarını alabilecek kişidir kendisi. ha öyle bir şey olur mu derseniz, 1 yıl önce sorsaydınız kimse chp'den aday olacağına ihtimal vermezdi muhtemelen. *
savaş gardaşım savaş.
ysk'nın itirazını reddettiği, gönlümün başkanı.
30 mart 2014 seçimlerinin gerçek kazananındır.

ankara büyük şehir belediyesini hile ile kaybetmesine karşın siyasi olarak bu seçimden galip çıkan kişidir.

ankara'da az çok tanınan biriydi ancak chp ile girdiği yarışta üslubu ve duruşu ile tüm türkiye'de artık tanınıyor. seçim öncesi toplumun büyük bir kısmının ismini bilmediği bir adam başkanlığa aday oluyor ve şaibeli bir şekilde seçimi kaybediyor ve biz bugün adamın cumhurbaşkanı olma ihtimalini konuşuyoruz.
bu siyasal açıdan kişisel bir başarıdır.

mansur yavaş yeniden söylüyorum, bu seçimin gerçek kazananındır.
kartlarını doğru bir şekilde oynadığı, sakin ve birleştirici duruşundan taviz vermedikçe yakın gelecekte türk siyasetinde ismini çokça duyacağız.
(bkz: yensen de yenilsen de Kalbimiz hep senle)
bazen kazanmak kaybetmektir (bkz: melih gökçek)
Bazen de kaybetmek kazanmaktadır
(bkz: mansur yavaş)
ankara'da chp den anakara büyük şehir belediye başkanı adayı olmuştur. keşke ankara'da olsaydım da kendisine oy verseydim çok istedim. uzun zamandan beri bu kadar temiz siyasetçi, bu kadar gençler ile iç içe olan bir siyasetçi görmemiştim. Ankara'da oturup kendisine oy vermeyi çok istemiştim ama olmadı, ilçemde partime büyük şehirde mansur abime.