bugün

Nasıl kızdır o öyle. Misal ben arda turan-sinem kobal ilişkisinde onlardan daha çok bilgiye sahip olduğuma kalıbımı basarım. Birbirlerinden sonra kimlerle oldular, sosyal medyada neler yazıldı, çizildi. Hepsini çok iyi biliyorum, çok şükür.
Magazinin neresi sevilesidir diye düşünen kızdır. Millet ne yapmış ne etmiş niye ilgilenelim, neden hepimiz bunlara çok meraklıymışız gibi davranıyorsunuz ki? Eğer önemli bir şeyler ise zaten başlıklarda görüyoruz açıp bakıyoruz. Mesela dizi için aynı yorumu yapamam birçok kaliteli yabancı dizi var hatta türk yapımı kaliteli diziler de var bunlar izlenmeli bence.
fıtrata ters olan yani varolmayan kızdır. bunları sevmiyorsa konuşmayıda sevmez bu durumda konuşmayı sevmeyen bir kız olamaz imkansız.
magazin: seviyorum, takip ederim. ozellikle yakindan takip ettigim birkac tane aktor ve aktris var. misal (bkz: ben affleck)
dedikodu: yaparim.
dizi: sevilmez mi hic ?

ben degilim demek ki o kiz.
evet, benimdir. magazin ve türk dizilerini sevmez çünkü televizyon izlemez. dedikodu sevmez çünkü kız arkadaşları pek azdır veya hiç yoktur. bunun yerine başka hobiler edinmiştir. örneğin müziğe gönül vermiştir, ingilizce öğrenmeye çalışıyordur, veya morgan freeman yada cosmos gibi belgesel izlemek daha hoşuna gidiyordur.
Diğerlerini geç de dizi nasıl sevilmez mis gibin diziler. Püü zevksiz.
bi de gelmiş burada ben böyleyim diyor. Güldürüyorsunuz azizim. Bir cool oldun ki sorma. Şimdi tüm erkekler huuu falan diyecek.

Ekleme: dizi izlemek için televizyona gerek olmadığını dizi izleyenin de unutma beni izlemediğini belirteyim istedim.
Beni affet olsun beni bırakma olsun beni öldür olsun hay seni beni onu onları olsun. iyi dizilerdir.
olsa olsa tumblr kızıdır.
Kız değildir sen yanlış görmüşsündür.
içine kapanıktır, iyi bir dinleyicidir, çevresinde pek fazla kişi yoktur, çevresini izlemeyi sever, tam evlenilecek kızdır.
Facebook kullanmıyordur. "Benim hayatımda olup bitenlerden kime ne ?" diye düşünüyordur.
büyük ihtimal bitkisel hayatta yaşımını sürdürmekte olan kızdır. diğer kızlar tarafından dışlanarak yalnız bırakılmıştır.
"Allah allah nasıl oluyo o iş." gibi bir merakı uyandıran kız tipidir.
(bkz: hay hay buyursun gelsin)
canan dır. pamuklara sararım ben onu.
öyle bir kız yoktur, bu sadece ütopik bir önermedir. Bir kızın magazin ve dizi sevmemesi mümkünse de dedikodu sevmemesi gibi bir durum düşünülemez. Magazin sevmediini söyleyeni varsa en azından kıyafetlere bakmak için haftada bir, pazar günleri yarım saat izler ve dizi sevmediği iddasina bulunanı ya aşkı memnu kıskacına takılmıştır ya da diziden saymasa cnbce de yayınlanan o abd dizilerini cd ler halinde kopyalaya kopyalaya izlemektedir. Evet onlarda dizidir efendim, her ne kadar izleyeni daha zeki birşeymiş gibi göserse de ya da ünv. gençliğince ulvi bir görevmişcesine takip edilse de onlarda dizidir ve önermede yer alan ütopik kız muhakkak birini izlemektedir. Herneyse, sonuç olarak bu kişi yaşıyorsa karantinaya alınmalıdır, ya da bulan erkek tarafından kapılmalıdır. GErçi erkeğin de deikodu yağtığı dizi ve magazin izlediği gerçeğine bakılacak olursa sıkıcı olabilecek kızdır.
çok marjinal bir kızdır.
bulununca hemen nikaha alınması gereken kızdır .
yok öle bişi.
Erkeklerin ne kadar önyargılı oldugunu gösteren konu başlığı.
' Bu kız harbi lan' dedirten ama sadece farklı görünmek ve daha fazla dikkat çekmek isteyen bir ergen yalanıdir.
Yoktur,olamaz,imkansız...
(bkz: t girl)
http://galeri.uludagsozluk.com/r/sami-5593/
kızların hepsinin aynı fabrikadan çıktığını düşünürsek defolu maldır.
yok öyle bir şey. en azından birinden birini sevmesi cinsiyetini kanıtlaması açısından gereklidir.