bugün

yeni tasarımını begenmedim.
"en çok" bölümü yok olmuş.
bombok oldu.
zall seni kınıyorum ve sana çok pis laflar hazırladım.
Niye kurcalıyorsunuz zall bey? Yapmayın lütfen. Sözlükten mi soğuyalım? Eski hali güzeldi, bu çirkin olmuş.
görsel

şekil a da görüldüğü gibi entrynin üzerini kapatıyor resim. ben ekleyeyim de bilginiz olsun bebeğim.
Dünün en iyilerini bulayım derken siteyi hacklicektim yanlışlıkla amk.
Gece göz sağlığı için hiç iyi bir tasarım olmadı bu.
Sürekli göz zevkimizle oynayan site. Yine, yeniden tasarım değişmiş ve kullanışsız hale gelmiş.
Bu ne ya? Ekşi sözlüğün aynısının tıpkısı, bir o fıstık yeşili olayı yok ki olmasın zaten kusmuk gibi duruyor.. ama yinede yapmayın etmeyin.

"Sen uludağ sözlüksün, sen sen ol! neden başkasını taklit ediyorsun?!"
Ya**ak gibi olmuştur affedersiniz. Bu nedir allasen? Hayır yani bu tasarım yapılırken kimse "beyler biz ne yapıyoruz harbiden?" demedi mi amk? Şu tasarımı gece yatağında kullanırken düşünsene. Üçüncü dereceden göz yanması direkt.
Bunu yapan tasarımcı kör felandı galiba böyle bi tasarım için kör olmak gerekir.
görsel

Moderasyon adı altında bir grup tarafından gece saatlerinde yalnız gezdiği için ırzına geçilmiştir. Olayla ilgili soruşturma başlatılmadan üstü kapatıldı. Zanlılardan adının i.G olduğu öğrenilen kişi, uzun süredir bunu planladıklarını itiraf etti. Savcı yapılan incelemede , sözlüğün herhangi bir direniş göstermediği için, rızası var olarak kabul etti.
Yeni tasarımıyla göz bozan bir sözlük..
son hali ispanyadaki isa restorasyonuna dönmüştür.
görsel
sözlüğü ziyaret edesim yok böyle berbat bişey olamaz.
görsel
Yuksek musadenizle yeni tasarim hakkinda fikir beyan etmek istiyorum.
Cok ozur dilerim ama yarrrrak gibi olmus.
Tesekkurler.
Hala eski haline dönmesini bekliyorum. Ağzıma gelen küfürleri iki gündür tutuyorum Bak Salıverecem şimdi. Değiştirin olum şunu.
Formatı düdüklenip eylenmiş viran.
Neden değişiklik?

Hayır yani eski tasarım daha güzeldi daha sıcaktı bu nedir amk? illa her boku ekşi gibi yapmak zorunda mısın zall?

Hoş kafayı çalıştırıp yeni bir fikir bulmak yerine klonla yolunu bulan bir adamsın ama...
muhtemelen telefonundan erişen pek çok yazar yeni tasarımın bayalığından sıkılıp entry bile girmiyordur. yeniliklere alışmak bazen zor, ancak yenilik dediğin ileriye götürmeli. son değişiklik resmen ilkel bir düzeye getirdi.

başlığa eklediğin entrynin kaçıncı entry olduğu kayboldu. önceden aynı gün içinde bir başlıkta 10 dan fazla entry girilince rengi değişiyordu, o özellik de gitmiş. pek sıkıcı.
Yeni tasarımdan sonra dengesi şaşan, özel Mesaj gönderiminde ve alımında sıkıntılar olan sözlük..
Tasarımıyla oynanmaya başladı yine.

görsel
Zaten kullanılmayan oylama butonu hiç kullanılmasın diye yeni bir güncelleme yapılmış. Keşke batının iyi yanlarını aldığımız gibi ekşi sözlük'ün de iyi yanlarını alsaydık. Ekşi'de ne var ne yoksa aynısını koymaya gerek Yok. Hali hazırda Uludağ'daki oylama sistemi ekşi'den daha iyiydi.
açık oylama tasarımı butonlarında değişiklik yapılmıştır. acilen eski haline gelmelidir. açık oylayacakken, yanlışlıkla eksi veriyorum lan. swf.
Olmuş olmuş.