bugün

4 tane seansına girceğim sınav ingilizce yada coğrafya getirirsem siktim pireyi mk.
Bu senenin ygs'sine bakarsak. Matematiğinin çok canlar yakacağı sınavdır.
birilerinin kolay birilerinin zor olacak dediği sınav.

adam gibi soru sorup bokunu çıkarmazlarsa benim için iyi olacaktır. hani bıçak üstü bir durumum var, okulu bıraktık tekrar bu sınava girecez diye, zaten kazanırız hesabına, fazla güvenmişim kendime, az zorladı mı batıyorum.
Biran önce gelsede bitsin denilip gelince aha sıçtık denilen sınav.
Cok girmese bari sinavidir. Istanbulu kazanacagim diyerek sakaryada ki universitemi birakmama deger umarim. Yoksa cok pis gote gelecegim sinavdir.
Matematiğin soru tiplerinden bizi hazırlıksız yakalayacağı bellidir. Geometri de zorlayacak. Fen yine aynı olur diyorum o da zaten karışık. Kısaca şimdi denemelere girmeyin, sınav günü için yer açın derim.
lys 4ün diplomalar alındıktan ertesi gün olacağı sınavdır. ben endüstri meslek lisesi öğrencisi olduğum için yaklaşık son 1 haftadır yılsonu beceri eğitimine çalışmam sebebiyle sınavdan tam 1 gün önce tekrara abanacağım sınavdır. kimbilir belki edebiyatı fulleriz 22sinde.
girecek sınav.
adamın ömründen ömür götüren sınav. nedir bu çile,stres yeter be. analitik de çemberlere kadar biliyorum geometri diken üstünde matematiğe geçen sene giren boru sebebiyle iyi hazırlandım artık beklemedeyiz.
ygs zor olduğu için kolay olacak olan sınavdır. endişe etmeye gerek yoktur belki geometri zorlayabilir.
sınav kafası;

görsel
sabah sabah uyanır uyanmaz kafa kurcalayan sınav. ulan bi bitse de gitsek.
sınava girecek arkadaşlara tavsiyem. stresle kendinizi tüketmeden son 1 gün kalaya kadar rutin hazırlıklarınıza devam edin.

uzun bir koşunun son 100 metresindesiniz sadece finiş çizgisini görmeye bakın artık.
12 senelik hayatimizi sinavla belirledigimiz sicik anlar.
Bence LYS1i geçen seneden kolay olacak sınavlar grubudur.
ben mi ona onun mu bana gireceği belli olmayan ama hayatımızı belirleyen saçma sapan sınav sistemi.
Bu hafta yapılacak olan sınavdır.
çalışmayanlar için : valla çalışmadım ama bakalım 250 falan gelirse.. 30 da okul verse tamam la girerik bi yerlere. olmadı seneye girerik. seneler çuvalamı girdi amk.

orta çalışanlar için : canım 350 civarı bir puan alırsam takla atıcam valla.

çok çalışanlar için: heycan yapmamam lazım. süreyi iyi değerlendirip tüm soruları doğru cevaplamam lazım. herkesi geçmem lazım.. dur biraz daha şarza takayım kendimi. evet.

sınav sonrası

çalışmayanlar: nasıl oluyo lan nasıl oluyo. o kadar soru yaptım nasıl 190 geliyo

orta ayar çalışanlar : 350 bekliyodum ama 290 gelmiş neyse okul puanıyla biraz olsun açığı kapatabilirim. buna da şükür.

çok çalışanlar : off 450 almışım. keşke yemeği serum desteğiyle yeseydim. uykumu da keşke pil gibi bir şey olsaydı da oradan giderseydim. off napcam şimdi

* bidaha ki sınava daha çok çalışıp 500 almalısın bence.

- evet kesinlikle öyle yapmalıyım zaten. bu ne ya 450. valla canım bu duyulursa rezil olurum ben.
Adının lisanslı yerleştirme sınavı olarak değiştirilmesi gereken, amacından sapalı çok olmuş gereksiz bir uygulamadır.
allah'ını seven kolay olacağına dair mantıklı sebepler sunsun dediğim sınav.
Kolay olmayacağı versus.
tek yıllar zor, çift yıllar kolay olur. lys 2014 bu bağlamda kolay olacaktır. buraya yazıyorum.
sınava günler kalmışken boşluğa düştüğüm sınav. lan deneme kitabını bitirdim konu tekrarı az buçuk yapmaya çalışıyorum o kadar. ne yapmam gerektiği konusunda önerileri olan varsa mesaj kutumda bekleyeceğim.
içimde bir mutsuzluk bi hassiktir duygusu uyandıran sınav.
Bitse de gitsek havasına inceden girdiğim sınav. Ömrümden ömür gitti, bit artık. Bit. Güzel Bit.