bugün

transfer politikası oldukça şaçma ve düşük olan takımım. ne yazık ki kayda değer bir transfer yapamayan , geride bıraktığımız sezonda downing , adam , henderson , doni , jose enrique gibi oyunculara çok büyük paralar ödeyen ve verim değil afedersin kafasını alan takım takımım. bu kulüp kadrosunda 5 oyuncu harıç * geriye kalan tüm oyuncularını değiştirirse ancak ligde bir yerlere gelebilir lakin değişmezse geride bıraktığımız sezonda ki liverpool u gene izleyeceğiz ve üzüleceğiz.

edit: sebastian coates ve jonjo shelveygibi gençleri saymadım çünkü onlar bizim geleceğimiz.
west ham united'dan sonra adı anılabilecek f.c.
deplasman forması medya ya sızmıştır.
görsel
yeni sezonda malzeme tedarikçisi adidas değil warrior'dur.nerde o eski carlsbergli formaları.
Wba maçına bakılırsa bol bol gol kaçırmalarına rağmen bu sene de bi bok olmayacakmış gibi görünen takım. Bize 8 attiktan sonra 2 yakasi 1 araya gelmedi ibnelerin.
(bkz: liverpool bitmiş)

evet üzülerek yazıyorum ki, liverpool birmiş. başında daha önce ismini hiç duymadığım bir teknik direktör, sahada ayakta durmakta zorlanan futbolcular, tribünde carroll denen sığıra 40 milyon pound ödeyen yöneticiler.

bugün de sezonun ilk maçında west bromwich denen köy takımı karşısında komik durumlara düşmeketeler an itibariyle. maç 2-0 devam ediyor ama inanın bana 4 olurdu şimdiye kadar.
arsenal ile birlikte giderek çökü$e geçen takım olmu$tur. yaptıkları transferler adlarına yakı$ır $ekilde değil.
ancak mourinhonun kurtaracağı takımdır. lige büyük umutla gir ilk maçtan west brom'dan 3 ye olacak iş mi.
joe cole oynuyor lan hala. yıl olmuş 2012...
2012/13 sezonuna rezalet bir başlangıç yapmış takımım.

dakika 83, west brom 3-0 önde, gard zaten düşmüş, agger direkt kırmızı kart gördüğü için 3 maç ceza alacak, takım oturmamış henüz,orta saha çok kırılgan...brendan rodgers'ın acilen bir şablonda karar kılması şart, takım savunmasını güçlendirmesi de.

yine de şu videoyu izlemenizi öneririm ben;
http://ufukesr.blogspot.c...ollu-babann-hikayesi.html
lige 2008-2009 sezonundan beri galibiyetle başlamayı unutan ve geçen sene deplasmanda 2-0 yendiği * wba'ya 3-0 yenilerek * lige sondan 3. sırada başlayan ve bu tempoda devam ederse giderek sıradan bir takıma dönüşecek efsanedir.
sloganı "you will never walk alone" olan gelmiş geçmiş en efsane ingiliz futbol kulübüdür.
ingiltere liginin gol sıkıntısı çeken trabzonspor'u.
dün akşam hearts ile 1-1 berabere kalarak tur atlamış takım. takımımdır ama ben üzdü. 600 tl'na kan doğradı. 4-6 gol oynadım son 10 dakika 2 gol oldu maalesef. ama olsun skin saolsun lan liverpool! sana 600 tl feda olsun amk!
Dün oynanan hearts maçında yürekleri ağızlara getirmiştir. 85 te golü yemiş , 87 de karşılık vermiştir.
şampiyonlar ligi 2012'de görememek can sıkmıştır. sonuçta şampiyonlar ligi denilince akla gelen takımlardandır. ne yazık ki manchester city gibi para ile bir yerlere gelmeye çalışan iğrenç kulüpler yüzünden saf dışı kalmıştır.
peste türkiyeden oyuncusu artması muhtemel takım. (bkz: nuri şahin) zaten gerrarddan dolayı alan kişi fazlaydı da nuri bu şeyin tuzu biberi olur.
Evertondan farkı kalmayan gol atamayan ingiliz kulübüdür.
resmi giyim sponsoru ramsey olup, türk televizyonunda bile çıkarmakla amaçlarının ne olduğu bilinmeyen takım.
en sonunda mourinhonun başına geçip sikerim böyle aşkın ızdırabını diyeceği takım.
sezona rezalet başlayan kulüp. aşktır.

http://www.youtube.com/watch?v=EwG0A7alxLU&feature=player_embedded

in brendan we trust !
premier ligde 4 hafta geride kaldı ve 17.sırada galibiyeti bulunmayan takım. bu senede şampiyonluk hayal bırakın şampiyonluğu şampiyonlar ligi yine hayal. liverpool taraftarında peygamber sabrı olduğu kesin.
wigan, norwich city gibi takımlar olmasa ligden düşmesi işten bile olmayan takım.
galatasarayımızın son 3 maçta 8 gol çaktığı takımdır.

bu sekiz golün acısını tek maçta beşiktaş'tan çıkarması üzücüdür.
uzun bir aradan sonra liverpool' un kazanmasını görmek beni sevindirdi.