bugün

sözlükte haklarında entry girilmediğine göre henüz keşfedilmemiş, taze çiçeklerdir.
uzaktan soğuk gibi duruyorlar ama benim tanıdıklarım çok cana yakınlar lan.
çok iyi kalplidirler, ama çok güzel değildirler.
vücutlarını elde etmek kolaydır. ama ruhunu asla. tüm kuzeyli hatunlar gibi kolay kolay aşık olmazlar. soğukturlar
görsel
görsel
letonya ve estonya hatta belarus, isveç, norveç ve danimarka daki hemcinsleriyle benzer özellikler taşıyan kızlardır.
kemer de tatil yapan vatandaşlarımız ülkemizi temsil etmek adına litvanyalı kızlara sınırsız misafirperverlik göstermektedirler.ve litvanyalı ablalarda bu hizmetlerden memnun kalıp her sene daha kalabalık gruplar halinde tekrar üremeye gelmektedirler.
Dünyanın 7 harikasından biri. (rus, ukrayna, moldovyalı kardeşleriyle birlikte)
evet cok iyi kalplilerden ben bunlarin yaklasik 100 bin tanesiyle tanistigim icin genel olarak bedenlerini de kolayca verdiklerini soyleyebilirim. Cunku ben cok capkinim da eheheh hepsini taniyorum. Sozluk kizlarina selamlaaar :]]]
rus kızlarına çok benzeyen güzel kızlardır.
baltık ekolüne yakındırlar. * *
(bkz: yenir ki bunlar)
(bkz: kızlar kızlar gelem mi)
erasmusla litvanya'ya gitme şansı olan mühendislik öğrencilerinin hayallerini süslerler ama fakat lakin ortalamanın dibe vurmasıyla birlikte, bu hayaller yerini sınıftaki kıllı erkeklerden not alma çabasına bırakır. *
Ak partili ve türbanlı olmadıkları içün gözümümüzde gram değerleri yoktur.
Cogu kezbandan her anlamda guzel olan kizlardir.
aşık olduğum kız türüdür. aslında aşık olmak denilemez ama kendisine karşı en ufak bir kötü düşünce beslemiyorum. onunla zaman geçirdiğimde mutlu oluyorum sadece. bazen yataklarımızı bile paylaşıyoruz ama sarılmaktan fazlasını yapasım gelmiyor.
Avrupa'nın en güzel kızlarıdır. Dünya konumu bilinmez ama Avrupa'da 26 ülke gezen 2 erkeğin gezi blogu öyle diyor:

http://www.kesfetsene.com/vilnius-gezi-rehberi/
sizi isterlerse gidin valla bak. insanin içi gidiyor bakarken bile yolunuz acık olsun arkadaşlar. geride kalanlar üzülür ama olsun be siz mutlu olun yeter.
1.55 boyundaki(evet ülkede tek)bir tanesiyle 5 sene süren mükemmel bir ilişki yaşadığım hatun çeşidi.Kendisinden önce uzun süreli ilişkim olmadığı için + işe direk *master* degree ile başladığım için kendisinden sonra gelen hiçbir hatunu(hırvat,ukraynalı,çinli vs) beğenmememin sebebidir bu kızlar.
Kendisi ve arkadaşlarından gördüğüm karakterlerinin sağlam olduğu ve beyinlerinin olduğu şeklinde.Bu çok ender bulunan bir özellik bu zamanda.

Eğer şimdiye kadar yurdum hatunlarıyla takıldıysanız,artık erasmus ve evs mi bilmem,en kısa zamanda tecrübe edilmesi gereken hatunlardır.

Kötü tarafları baya parti delisi olmaları,bazılarının para manyağı olması(ayırt ediliyor ama) ve ilişkisi olan hatunların bile aldatabilmeleri.Ülkedeki boşanmaların ana sebebinin kocanın *kocalık vazifesini yerine getirmemesi* olduğunu düşünürsek,aldatma sebebi anlaşılabilir.
ingilizce bilenler para avcısıdır, dinleri imanları paradır, eğer böyle birine aşık olduysanız ve ekonomik gücünü varsa küçük küçük yemleyerek gururunuzu ayaklar altına alabilirsiniz. zira siz onu o sizin paranızı seviyor.
insani değerleri gerçekten iyi seviyededir. yol sorduğumuz bir çift bizi ta adrese kadar götürdü yürüyerek. yanımda sevgilim var demedi adam helal olsun. bizde sevgilisiyle gezen birisine selam vermek cinayet sebebi.
Güzel değillermiş o kadar full artı full makyaj.
Biraz şey kızlardır harbi harbi şeylerdir yani. Puff

Edit: niye eksiliyorsunuz aq şey dedik altı üstü. Şey demedik sonuçta