bugün

Gugula yazması günah olan çook ayıp şey.

(bkz: hiii ayıp bi şey söylediiii) *
Bir değişim göstermeye başladılar, bildiğin laf atıyorlar lan...
yaşları 14 ila 18 arasında değişen çocuklardır ve liseli erkeklerden hiçbir farkları yoktur. hayır yani liseli kızlar kelimesinin insanlara çağrıştırdıkları şeyler bakıp insanlığımdan utandım gerçekten. ne yazık ki bu iğrenç çağrışımlarını buraya döken arkadaşların da en kötü ihtimalle ya kızkardeşi ya kendi çocuğu lisede bulunacaktır. o da liseli kız olacaktır. umarım bu çağrışımlarını onlar için de kullanabilirler utanmadan. gerçi zaten utanma duygusu erdem sahibi insanlara aittir bu kadar basitleşen yaratıklara değil.
otobüslerde bile huzur vermiyorlar artık.
devamlı kesmeler, gülmeler falan.
ağız tadıyla 514 sefası çektirmiyorlar adama.
ayrıca, kıyafetlerine bakılırsa bu kızlar düğüne gider gibi okula gidiyorlar.
Liseli kızlar hakkında yazılanlar bir yana görüldüğü üzere haklarında genelleme yapılan hatunlardır. Bu tuvalete hep birlikte gitme, işte minik etek, dar gömlek olayları da belli bir kesimde mevcuttur. Sanıldığı gibi çoğunluğu ergen bir popülasyon değildir.
çoğunun * zeka seviyesi düşük olur ;

http://www.youtube.com/watch?v=zwbpysnejk8

ek: video silinmiş.
çok değil 2002 yılında 10 yıl önce bende lise öğrencisi bir genç adamdım yahu hayırdır ne oldu bu liseli kızlara. bugün durakta 3 liseli kızımızı gördüm saçlar boyalı ve fönlü yüzlerde belirgin makyaj hava karlı ama etekler kısa tripler 1500. hakikaten bu lise dizilerine çeki düzen getirilmeli bu nedir abicim siz daha çocuksunuz boyunuz uzamış olabilir. aklınız hala çocuk etraftaki öküzlerin salyalarını akıta akıta bakmaları hatta ufak bir fırsatta tacize hatta tecavüze yeltenecek olmasını hiç fark etmiyor musunuz? hadi siz çocuksunuz aklınız ermedi aile büyükleriniz ne işe yarıyor?

kendine acilen çeki düzen vermesi gereken liseli kızlar dır bu kızlar.
zekası ile değil fiziği ile ön plana çıkmaya çalışan kızlardır.
Her birinin birbirinden çıtır birbirinden hoş olan lisede okuyan kızlardır ve eteklerinin kısa oluşuda bir hoş durumdur.
http://www.youtube.com/watch?v=clfbtImhJ8o

bacaklısı makbuldür.
bi halt olmayan
sivilceli, justin bieber hayranı kızlardır.
Haa tabi fantezisi olan varsa karışmam.
Herhangi bir ilköğretim okulundan mezun olduktan sonra liseye giden kızdır.
(bkz: liseli alert)
(bkz: liseli detected)
henüz 15 yaşında itin kopuğun takıldığı kafelerde bacak bacak üstüne atıp, yanındaki 19 piçe ''aşkım nargile içelim mi??'' diyenlerdir. muhtemelen anası babası bilmiyor bunları. şimdi iki şık var;

1) bu kızlar gerçekten orospu değil, orospu taklidi iyi yapıyor,
2) bu kızlar cidden orospu, kendini gibtirerek erkekleri kullandığını sanıyor.
dışı hoş, içi boş kızlardır.
çoğu zaman ürkek bir ceylan yavrusu, yeri geldiğinde de cazgır bir mahalle karısıdır.
milletvekillerinin sözel bölümden seçildiği düşünen kızlardır.

(bkz: hayatımız sınav)

http://tvarsivi.com/playe...p;z=2012-10-10%2009:09:00
nerde o bizim zamanımızdaki liseli kızlar... şimdikilerin hepsi ya facede ya twitterda ulaşılması zor değiller artık çoğu herkesle samimi olup herkese kardeşim ayağı çekebilme yılışıklığını gstermektedirler
genellemelere kurban edilmiş gruptur. liseden liseye kişiden kişiye değişen bir gruptur. bir liseli kız bilmem neresine kadar eteğini kaldırdı şu kadar da bacağını ayırmış bak bak bir de külotlu çorapta giymemiş diye bu görüntüyü alıp tüm liseli kızlara yıkmak, yorumları bu kareyi baz alıp yapmak çok ayıptır, çok haksızlıktır. bu pis görüntüyü liseli kızlara mal etmemek gerekir. terbiyesiyle, duruşuyla gerçekten övgüyü hakeden kızların sayısı çok çok daha fazladır bu gruptan.
show tv de yayınlanan türk filmi. Sonunda yayınladığı mesaj ile ufkumu genişletmiştir. Mesaja gelince.

"çocuklarımız asla suçlu değildir onları bizler ıyi bizler kötü yaparız."
Bazilarinin gunumuzde daha bir cekilmez oldugu kizlardir.
Bugun sahsim ankara kart cikartayim diye yorgun argin ogrenci sirasina durmusken siranin onunde iki liseli kiz oldugunu gordum. Biri digerini psikolojik olarak ezmeye calisan ve yaptirim sergileyen "ya suraya bi gitsene" "sunu su adama bi sorsana" gibi ayak isleri diye tabir ettigimiz islerle mesgul etmeye calisan dominant karakter, oteki ise umursamaz gorunen ama bik bik herkesin arkasindan konusan bir tipleme. Yanimizdan kim gecti kim kaldi hepsi icin kurucak bir cumleleri oldugu konusunda sizi temin ederim. Boylelerini ilk kez goruyordum. Neyseki sira bittiginde benim de kafa bitmisti. Artik onumdeki baska liseli bariyerleri beni kasmayacakti. Bilakis oyle de oldu...
30 yaş üstü adamların altına yatıp kadınlık yapan modelleri de olan kızlardır.
30 yaş üstü adamların altına yatıp kadınlık yapan modelleri de olan kızlardır.
illallah ettirmiş ergen sürüsü. lan oğlum yaşım 26 ve 16 yaşındaki bir ergenin triplerini çekecek bir kapasiteye sahip değilim ayrıca sübyancı da değilim, lütfen pembe kalemle yazdığınız kağıtları bana getirmeyin.
Daha güzelini yapana kadar en iyisi budur.

görsel

Bizim türk liseli kızlarını atmıyorum bile mideniz bulanmasın.