bugün

Lisede yapılan çılgınlıklardır.

Müdür okuldan attı diye arabasının tekerleklerini patlatmıştım. Eli boş gitsem ayıp olurdu.
En çılgın sınıf bizdik yea, hababam sınıfıydık adeta'dan öte gidemeyecek ergen beyanları olacaktır.

Edit : başlığı açan kaçmış.
Arkadaşın üzerine ketçap dökmüstüm.
9.sınıfta bir kıza seni seviyorum deyip kaçmıştım.Ne salakmışım be.
Arkadaşımla iddiaya girmiştim ve kaybettim. Sonucunda bir günlüğüne erkek kıyafetleri giyip okula gitmiştim. Ama sadece kot tişört falan değildi, takım elbise kravatla gelmiştim.
öğretmenler odasında osurmak.
Okuldan kacmak icin plan yaptik arkadas arabayla geldi falan okuldan kactik ilk arayi dondugumuzde karsidan mudur geliyodu heyecandan napcagimi sasirip adama el sallamistim.
Cuma okul çıkışı şekercilerden bir poşet şeker alıp sinemada yemek. Lisede baya çılgınmışım.
Cuma günü okul çıkışı istiklal Marşı' nı okumak için bahçeye çıkarken, mikrofonu elime alıp tüm okulun önünde " domateees, soğaaaan" diye bağırmamdır herhalde.
Müdür 45 dk dövmüştü!
matematik dersinde tahtaya kalkıp denklem çözmek. benim gibi biri için çılgınca bir deneyimdi. hem de kendi isteğimle. iyi ki sayısaldan yürümemişim.

ah lanet matematik!
sınav iptal olsun diye kokulu ossurmak.
burada kendimi ifşa edersem kesin biri polise haber vericek ama siz anladınız allah ıslah etsin beni ne diyeyim...
sınıf oturma listesini çalmaktı. o zamanlar yıl 2004 ben 9 a daki bengü' ye aşığım hiç tanımadan sadece güzel olduğu için aşık oldum tabi toyum o aralar iletişim kuramadım e seviyorum, ne yapmak lazım ? resmine bakıp gelecekle ilgili hayaller kurmak lazım okul dağıldıktan sonra asker yeşili çantamla 9 a ya girdim ve sınıf oturma levhasını çantama katıp okuldan çıktım eve geldim levhayı kırdım sevdiğim kızın resmini diğer 28 kişiden makas yardımıyla özenle ayırdım ve yanımdan hiç ayırmadım.

değer miydi öyle karaktersiz bir kız için

değmezdi

işte benim lisedeki en büyük çılgınlığım.
hocanın paketine el koymamdır.
Sigara içen hocaların fotoğrafını çektim, gözlerinin önünde sigara içiyorum. Evet bunu halen yapıyorum. Başka bir örnek vereyim; Hocaların gözde öğrencisiyken anahtarlarını kopyalamış dolaplarından soruları çalıyordum ve tüm okul benim sayemde derslerden geçiyordu ki yakalandım ve okul değiştirme cezası aldım.
Gece 2'de Fen lisesi yurdunun 2. Katından atlamak suretiyle kaçmak, o sırada yurdun başka bir yerinde bir öğrencinin kolunun kırılması ve hastaneye götürülmesi sırasında yakalanmak.
kantine osuruk bombası atmak. kantin o gün sinek avlamıştı.
Bir keresinde zil çalmadan yaklaşık 30 saniye önce sınıftan çıktım. Allahtan ders boştu bişey diyen olmadı.
öğretmene hocam diye seslenmek.
En çılgını bu muydu bilmem de , sınıfça okuldaki tüm sınflara halay çekerek girer bi tur atarak yine halayla çıkardık..
atilla abini kantinde şekersiz çay içerdik...
Bana iftira atan müdürün odasında bayılma taklidi yapıp inandırıp ardından ailemi müdürün üstüne sürmek.
okulda canimiz sıkılmıştı bizde okulu asıp başka bi şehre gitmiştik djdjdjdj tabi annem öğrenince kotu olmuştu ama eglenmistim sonuçta dkdkdkdk.
ders dinlemek.
yılbaşında nerdeyse tüm sınıfla votka içtik okuldan kaçıp sonra okula gitmişim ayyaş ayyaş ve arkadaşlarım kızlar wc sinde üstümü ıslattılar ayılim diye.

fizik dersinde atarlanınca yanlışlıkla hocaya su şişesi fırlattım.

felsefe yazılısında abuk sabuk soruları görünce hiç bir soruyu yapmayıp yazılı kağıdına küfür yazdım ve hocam cesaretimden ötürü benim performans ödevime 100 verdi.

öğretmenler odasında yazılı oldum, kopya kağıdımı yere düşürdüm ve lanet olasıca yine o felsefeci kağıdı cebine attı, suç birliği yaptı falan. (lise hayatım boyunca 5 kez falan kopyadan yakalandım hiç bişe olmadı)

liste uzayıp gider...