bugün

bu yıllarda tanıştığınız arkadaşlarınızı zaman geçtikçe çok farklı alanlara adım atmış olarak görebilirsiniz. bir tanesinin manken olduğunu öğrendim bu gece. 160 cm boyu vardı çük gibi kızdı lan. vay anasını. o resimleri görmez olaydım, dur bidaa bakçam.
Bir başkadır lise yılları unutulmaz .
en güzel ve masum yıllardır. müdür yardımcısının hamile olduğu dedikodusunu çıkartıp kadının doğum yapmasını bekleyen bir dönemdik biz ya lise çirkin olabilir mi.
başka sınıfın kapısından içeri girmenin 8.9/10'luk korku, heyecan, aksiyon içeren imdb filmi gibi olduğu yıllar.
hala aradığım yıllardır, en çok özlediğim sırama kafayı koyup uyumaktır, kızlara el şakaları yapmaktır.
bitse de kurtulsam dediğim. ama ilerde 'ah o lise yılları' diyeceğim yıllardır. insanın hayatında ilkleri yaşadığı dönemdir
özlenen yıllardır.
Yataktan kalkıp okula gitmek yerine yapılabilecek daha güzel işlerin varlığına inanan ve arkadaşlarla buluşup bira içince kendini özgür hisseden gencin en salak şeyleri yaptığı unutulmaz yıllardır.
benim için 2007 ile 2011 arası yıllardır.
Hızlı geçip giden yıllardır. Özledim mi, bilemiyorum doğrusu. Ama nasık geçerse geçsin lisedeki gibi sınıf ortamı bir daha hiç olmayacak.
Ozletendir.
her zaman özlenen yıllardır.

ama dönülmek istemeyen yıllardır. çok ergendik be olum.
Bi erkeğe adam başı 24.5 kız düşen yıllardı.Hiç unutmam unutamam.
(bkz: Piece of shit)
hiç özlemediğim yıllardır. allah belasını versindir.
Hiç de high school musical gibi geçmeyendir.
Zamanda geri gidip nereden baksan %70'ini değiştirmek istediğim yıllardır..
Kötü başladı mı kötü gider.iyi başladın mı tutabilene aşk olsun.ilk izlenimin çok önemli olduğunu anladım.
Asla özlemem diyen beni bile özletmiş yıllardır.
Hala içinde bulunduğum yıllar olsa gerek.
Berbat yıllardır.
üniversite yıllarından daha güzel ve samimidir.
güzel yıllardır kıymetini bilmek gerekir.
Özlenendir. insan sonra anlıyor değerini.
Bir çok hatanın yapıldığı, geriye dönüp bakıldığında bol eğlenceli günleri de içinde barındırdığı öğrenim yılları.