bugün

lise 1 i bitirmis ve kisiligi oturmaya baslamıs kardeslerimize yapılan tavsiyelerdir.
lise 2 geçtiği halde sözlüğe takılan ve burdan tavsiye alan ergenler varsa, ben burdan gidiyorum arkadaş!

biz sizin kadarken sokakta okuldan kaçıp playstationa giderdik. sözlük nedir bilmezdik bile..
abilerime ablalarıma verilen tavsiyelerdir.
artık büyüdüm 9 lari ezerim havalarina girmeyin. çünkü daha çok çocuksunuz.
burayı dinlemesinler.
http://inciswf.com/baamididinburayiterket.swf
Artık çömlükten kurtulup, yeni çömleri ezin birazda siz tadını çıkarın. Sakın yok ya ben yapmam öyle seyler moduna girmeyin gelenek gibi bisey bu adetten tabi.
Hala lise 2'de mi görülüyor bilmiyorum ama o trigonometriyi iyi öğrenin ziraa özellikle ilerleyen yıllarda bir çok konuda lazım olacak.
çok şey yaşadığınızı veya yaşayacağınızı düşünüyorsanız, üniversiteyi bekleyin. daha hiç birşey görmediniz.
hemen abuk subuk yerlerde kendinizce partiler verip afişlere isim yazdırmaya başlamayın. en azından o kadar iğrenç olmayın. çok büyük abinizden en büyük tavsiyedir, yazın bunu.
aman deyim trigonometriyle üçgenleri sağlam tutun gerisini sallasanız da olur. bu 2sini çok iyi öğrenirseniz ygs lys de bana çok dua edersiniz.

not: tmciler için.
okulu birakacaksaniz birakin. lise 2 terk olun. sonrasinda olmuyo lise 2 terk eniyisi .
alan seçtiğinizde rahatlayacağınızı düşünüyorsanız, düşünmeyin kardeşlerim. fenci ve tmci kardeşlerime tek sözüm var, trigonometriyi sevin.
gelecek neslin daha iyi olabilmesi icin liseli kardeşimize verilecek tavsiyelerdir. hemen sözlüğü terkedip sosyalleşin. lys,ygs, öss yada her ne boksa hayatınızın merkezine oturmadan önce gençliğinizi yaşayın.
bilgisayar okuyosa dersine sıkı sıkı tutunması lazım.eğer dallarda programlama varsa seçmeyin.
ygs lys i şimdiden düşünme eğlene bildiğin kadar eğlen.
1de sıçtıysan 2de sıvama otur dersini çalış adam ol son 2-3 yıla götün sikilecek çünkü.
Bu sene rahat geçirceğin son yıl devamsızlık hakkını sonuna kadar kullan.
sayısalcılara özenip anne babanı dinleyip sayısalı seçme.
b.ku yedin o yüzden çok fazla kasma rahat ol.
kendi kararınızı verin artık, annenize babanıza uymayın yoksa pişman olursunuz.
mf'ci ya da tm'ciysen lise 2 matematiğinin en başındaki polinom konusunu kaçırma. bak kesinlikle kaçırma. aynı şeyler çarpanlara ayırma, 2. dereceden denklemler-eşitsizlikler, paraboller için de geçerli. sonra benim gibi lise 4'te o kadar sınav konusu arasında bunları öğrenmekle zaman kaybetme.
Hayatının en rahat dönemindesin tadını çıkar.
yeni gelenlerle hep bu anı beklemiş gibi çömez diye dalga geçmeyin olm, o sıfattann kurtulalı henüz 2 ders saati bile geçmemişken hele de.
Oytunkaran mahlasli yazar kardesimizin cevap vermesi gereken basliklar.
Son sene çalıştım sadece. Uludağ tıptayım. Temelini sağlam kurman lazım.