bugün

film hoşuma gitti açıkçası, ilgi çekici, sürükleyiciydi. konu iyi tasarlanmış ama şahsi kanaatim daha iyi bir şekilde işlenebilirdi. neyse, insan izledikten sonra düşünüyor cidden, "lan bizde de böyle bi hap olsa da yutsak" diye...

bazı über zekalı yurdum insanları da filmi fırsat bilip (bkz: nzt48) üretmişler,satmaya çalışıyorlar. yerseeeeen
film sönük başladı güzel devam etti garip bitti denilebilir aslında. filmde kullanılan hap lsd benzeri bir uyarıcı * haptır aslında ve bu filmin en kötü yanı buna özendirmesidir. filmde kafada soru işareti bırakan 2-3 yer var ama film sürükleyici olduğu için filmden sonra "ulan orda noldu" dedirtiyo insana.

--spoiler--
şimdi gelelim esas oğlanın kandan içme sahnesine. adam ilacı içeli 2 dakika olmuş ve kana tamamen karışmış senaryoya göre eyvallah. e arkadaş adama demezler mi madem ki 6 litre kana tamamen karışıyo ve o kandan aldığın 2 yudum seni idare ediyo e at o zaman 6 litre suyun içine ilacı erit her gün ondan 2 yudum al takıl yani. yok arkadaş ilaçsız kalma diye diyom.
--spoiler--

en çok gözüme batan sahne buydu onu da söyledim artık gidebilirim.
bradley cooper için izlemeye değen film.**
"neden, hayatta en muhteşem hayalleriniz gerçek olduğu anda sırtınızda bir bıçak belirir..?"

repliğiyle başlayan başarılı film.
eddie' nin normal zamanlarında filmdeki renkler oldukça iç karartıcı fakat ilacı alınca bütün renkler normale dönüyor. 'uyuşturucu hayatınızı renklendirir.' gibi sakıncalı bir mesajı var. yine de güzel film.
her güzel şeyin bir bedeli vardır. başarının, mutluluğun, zenginliğin bir bedeli vardır ve bu bedel bazen insan hayatı olabilir. eğer bir insan gerçekten zeki ise en kötü olayları bile lehine çevirebilir, hayatını saran beladan zekasıyla kurtulabilir ve bir film tüm bunları ancak bu kadar güzel anlatabilir.
gerilim olarak sıradan, ancak senaryosu orjinal olduğundan dolayı izlenmesi gereken film. albert einstein in bile beyninin %17 sini kullanabildiğinden yola çıkarak insanın beynini tamamen kullanabilmesi durumunda neler olacağının iyi ve kötü taraflar için ufak bir örneğini veriyor bize.

abbie cornish ise her zamanki gibi hayran bırakmıştır. fazla konuşmasın, sadece arada kamera çeksin biz de sıkılmayalım. o derece yani...
(bkz: bonzai kafası)
dizisi yapılıyormuş. başrolde dexter'daki debra var.
dolandırıcılara ekmek kapısı açan film. bir dönem nerede ise bütün sosyal ağlarda nzt 48 satılıyordu be...
Televizyonda değil internette izlenmesi gereken filmdir.
(bkz: popeye)
(bkz: popeye)
(bkz: bradley cooper) oyunculuğu için bile izlenebilir film. konusu ve işlenişi akıcı, zevkli ve güzel film. bu filmden sonra limitless hapı doldu piyasada. adamlar hiç vakit kaybetmiyor.
Sonunu nasıl bağlayacaklar acaba diye düşünürken gayet de güzel bir finalle bitiren film.
izlerken özendiğiniz filmlerden. Eğlenceli
lucy ile karşılaştırmak ne kadar doğru emin olamadım.
fazla benzer noktaları var ama her zaman önce yapılan daha orijinal kalır.
Bradley cooper a saygı duyma serısı fılmlerden. sonuna ayrıca şaşırdım. her ınsanın hayalındekı hayata sahıp olan bırı. kartları doğru oynayıp dogru kadınla mutluluga kavusuyor.
Yeni sezonda CBS kanalında yer alacak dizi. Pilot bölümde Bradley Cooper'ın da rol alacağı dizi 2011 yapımı, Bradley Cooper'ın başrolünde olduğu Limitless filminin televizyon uyarlaması olacacak. Limitless, Brian Finch'in NZT isimli bir uyuşturucuyu keşfetmesiyle değişen hayatını konu alacak. Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio başrollerinde yer aldığı dizinin yapımcılarından biri de Bradley Cooper.

Trailer:

https://m.youtube.com/watch?v=QqMe6pwSfIE
ne dizisi? nerde çıkmış?

güzel film. hapcı.
Sıradışı konusu, kaliteli Çekim tekniği ve Bradley cooper'ın oyunculuğuyla keyifle izkenen aksiyon filmi. Dizisi de izlenir.
Pilot bölümü yeni yayınlanmiış olan dizi. Filmi gibi kaliteliydi ilk bölümden. Bradley cooper çıkınca gözlerimde kalpler oluştu haliyle.

12 monkeys ve bundan sonra daha da artacak gibi film dizileri.
çok iyi bir pilot bölümüyle dizi sektörüne giriş yapmıştır. uzun zamandır gördüğüm en iyi pilot bölümüydü. fakat sonraki bölümler klasik polisiye vakası şeklinde ilerleyecekse olmaz. ana bir konu bulup onun etrafında sürdürseler efsaneler arasına girebilir. yok ben the mentalist stayla yapacağım derlerse, mentalist gibi bir dizi olur işte. efsane değil ama iyi.
gayet güzel başlayan tv dizisi. sinema filminin bir nevi devamı.

tutar bu.
reis'in de görünmesi ile heyecanlandıran büyük ihtimal ile bu seneye damga vuracak dizi olacaktır.

salak saçma polisiye dizilerdeki uçmuş elemanların yerine nzt kullanan gerçekten uçmuş bir bireyin çalışması daha mantıklı gözüküyor.

eğer sadece ilk bölümde bal kaymak olarak nzt kullanmayı sunup boktan dedektif dizisine dönerse çok küfür yerler.

izleyin ve izlettirin gencolar.
Kafasi güzel mi başlıyor la?
filmi güzeldir. bu yıl dizisi çıkmış bulunmakta. dizinin başrollerinde tekrardan bradley reyizimizi görebileceğiz güzel olacak. ilk bölümle fena olmayan bir giriş yaptı. dizi, filmin devamı niteliğinde şuanlık. dexterın hırçın kızı debrayı bu dizide tekrardan polis rolünde görmek güzel bir anı oldu. filmini severler izlesin bence.