bugün

doğum günü yazarı. kutlu olsun.
herkes bol hemşireli yıllar dileyen yazar. *
ayrıca çok güzel bir günde doğmuşum amk 6 kasım.

günün anlam ve önemini belirten sözüm, "bütün taraftara teşekkür ediyoruz. onlar 5 istedi 6 oldu sonradan 10 istediler zaman yetmedi"
Doğum günüyse kutlu olsun yazarı. Bol hemşireli günler diliyorum.
Doğum günü kutlu olsun yazarı.. Mutluluk onunla olsun gb
(bkz: liberta per gli ultras/#25643608)

sen ne diyon amk poponda 2. deliği açarım akıllı ol.
Feminist hemşireye aşık olmayan yazar. Olamaz da.
3 günlük aranın ardından tekrar aranıza katılan yazar. nasılsınız lan değersizler?
Çaylak olan yazar.yine nasıl bir terbiyesizlik yaptı da çaylak oldu?düşünmemek elde değil.

Dikkatine:

bu entryi gülerek girdim Saygılarla.
Çaylak yapmışlar sevidiceğimi..
fake olmayan ve akp li olduğunuda inkar etmeyen uzun adam hayranı olan yazar.

(bkz: olmasaydı olmazdık)
Kezolarin saldırısına uğrayan yazar.
sürekli nickaltını uplıyor aşık mı acaba?!
çirkin kezbanların zoruna giden yazar. *
açıldığı aşık olduğunu söylediği bir hemşire tarafından hor görüldü. sevdiği kız tarafından reddedilmiş yazar.
Almancılarla garip bir derdi vardır.

Olay:

Kendisi zamanında almancı birisiyle ilişkisi vardı.Enişte bey buna alamanyalara gitmeden önce evlilik sözü veriyor.Bu cahilde inanıyor.Zavallı libertayı enişte bey orada hunharca halvet ediyor.Zaman sonra bu hamile kalıyor.Veled-i zinası ile bir başına ulu ortada kalıyor.Babasıda almıyor bunu zaman sonra bi adama sığınıyorlar.Adamda zengin bunu alamanyalara kadae götürüyor.Deutschland'da bide ne görsün bunu düdükleyen adam orada sarışın bir german karısıyla parkta el ele hunharca mutli duruyor.
Kafayı almancılara takmıştır.
varoş almancılardan nefret eden yazar. onların tamamının türkiye'ye kesin dönüş yapmasını istememektedir ayrıca. o gün geldiğinde giderim lan bu ülkeden.
almancılarla ne alıp veremediği var merak edilesi yazar. *
şikeci olmayacak kadar kaliteli bir yazar. adam gibi adamım lan ben.
stadyumlarda acab görüşünü savunan yazar ama sokaklarda huzur ve barıştan yana olduğu için polisleri seven aciz bir kardeşiniz. (bkz: polisin yetkisi artırılsın)
polislere toz kondurmayan çakma ultra mı desem, slogandan nik yapan ergen mi desem bilemedim.
Beşiktaş düşmanı vasat yazar.
nöbetçi müneccim olan yazar.

söylediklerim bir bir çıkıyor ak. (bkz: 27 ekim 2014 kayseri erciyesspor beşiktaş maçı/#25558910)
Güzel güzel entryler girmesi dileğiyle hoşgelmiş sefa getirmiş.

Not:

Sözlükte nadide bir çiçek olan bayan yazarlardan birisidir.dişiliğini her fırsatta belli eder.zor bir bayandır.
sustum açıkcası göt oldum haklısınız sayın yazar.

"sevgi anlaşmak değildir nedensizde sevilir"

ama insan bi noktadan sonra anlaşmakta istiyor hayatında huzurda olsun istiyor biliyon mu? *