bugün

Videodayken Az ışıkta frame düşmeleri olmasa sonsuza kadar değiştirmeyeceğim telefon. Rom root herşeye varım ben. Var mı az ışıktaki video problemini çözen?
Sağlam telefondur. Güzeldir kullanılabilir. Ama ekranına dikkat etmek lazım hassas oldukça.
Oyunlarda hassasdır. Elimde g3 ü mevcut g3 daha iyidir , g2 de batarya çıkmıyor bence büyük problem.
Sorulmasi gereken bir soru var, android 5 geldi mi bu telefonlara? Benim 4.4.2 güncelleme taratiyorum en güncel halde diyor.
şarj olarak telefon piyasasının bir numarası ancak şu sıralar şebeke sorunu olan telefon. genelleme yapmıyorum bu telefon kapalı ortamları sevmiyor.
Lg g6 çıkınca lg2 mi bırakacağım canım telefonum.
rom a filan gerek duymadan her türlü işinizi görecek harika telefon. ısınma problemi olanlar mesaj atabilirler, hallederiz.
android lollipop güncellemesi mayıs'ta gelecekmiş. kaynak: lg türkiye
hayatı bana zindan eden telefon. telefonu tavsiye üzerine aldım. son ios güncellemesi ile* kıpırdayamaz hale gelen iphone 4'ten sonra roket gibi geldi. dokunuyorsun, tepki veriyor falan. baya etkileyiciydi. ancak neredeyse 1 senedir kullanmama rağmen klavyesine hala alışamadım, hala sevemedim. yazarken sürekli klavye hata veriyor ve kapanıyor. bir kaç saniye ya da 10 saniye kadar bekliyorsunuz ki klavye geri gelsin. tuşlar çok küçük. sürekli abuk subuk şeylere basıyorum. hele ekranın sağ altına doğru kalan harfleri kullanırken sil tuşuna basmak insanı çileden çıkartıyor. mesela tamam yazacaksın. ta yazdın, m yerine sile basıyorsun falan. boşluk tuşu iyice küçük, boşluk yerine sürekli sağındaki ayarlar tuşuna basıyorum, ve oradan da değişiklikler yaptığım oluyor. bir de özellikle whatsapp'ta telefonu yatırınca yazışmalar gidiyor, yerine ekranın alt yarısı klavye, üst yarısı ise yazı olarak görünüyor.

daha önce kullandığım iphone 4 32 gb'idi. iphone 2.5 sene kadar falan kullanmama ve 2binin üzerinde fotoğraf, onlarca uygulama ve müzik dosyaları falan olmasına rağmen hiç hafıza sorunu yaşamadım. lg'yi 16 gb aldım. ama gerçekten yetmiyor. haberiniz olsun.

ekranla da başım çok dertte. telefonu aldığımdan bir kaç gün sonra ekran arızalandı. ekranın renkleri soldu. solukluk en alttan yukarıya doğru giderek azalan bir haldeydi. kullanılıyordu ama kabul edersiniz ki can sıkıcı bir durum, hele yeni aldığınız bir telefonda. neyse, bir iki telefon görüşmesi sonucunda*mecidiyeköy'deki lg servisine götürmemi orada bakacaklarını söylediler. gittiğimde ben telefonu bırakacağımı, haftalar sonra alacağımı falan sandım ama beni bir masaya oturttular, karşımda da bir teknik eleman. zaten masa da onlarca ekipman, malzeme dolu bir masaydı. hemen orada inceledi, baktı ve telefonun içini açtı, ekranı değiştirdi ve total 15 dakikada telefonumu tamir edilmiş bir şekilde geri verdi. servisten çok etkilendim. yaklaşık bir 10 gün sonra benimle aynı zamanlarda aynı telefondan almış bir arkadaşım telefon açtı ve beraber aynı telefondan alan iş yerinden bir arkadaşının telefonunun ekran sorunundan bahsetti. haberin olsun, ekranlarla dikkat et, başına bela açmasın dedi. arkadaşının ekranı neredeyse komple sararmış ve ekranda bir parmak kalınlığında, yatay iki şerit halinde dokunmatik açısından ölü bölgeler oluşmuş. neyse, bir şekilde halletmişler. aradan geçen bir süre sonra bir akşam hep beraber oturduk ve o arkadaşı gene telefonunun ekranından şikayetçiydi, benzer şeyler başına gene gelmiş. ben o zamanlar kendimi şanslı hissediyorum, benim başıma sararma falan gelmemişti. ancak şom ağzım sağ olsun, bir kaç ay sonra ekranın solundan aşağıya doğru inen nur topu gibi bir bir sarı şeridim oldu.

ayrıca lg'nin knock on mudur nedir telefonlarını lanse ederken öne sürdüğü bir ekran kitleme-açma bıdısı var ya, insan çıldırtır. aslında güzel bir uygulama. ekrana iki kere dokun ekran açılsın, iki kere dokun ekran kapansın. ooh. ancak pratikte o öyle olmuyor. ekranı kapatırken hiç sorun yaşamadım ancak açmak bazen*sinir krizleri geçirmeme sebep oluyor. eğer iki kere dokunduğunuzda ekran açılmıyorsa gidip bir sakinleştirici alın. baktın açılmıyor, arka tuşa basayım diyorsun. basınca ekran şak açılıyor ancak 1 saniye sonra geri kapanıyor, gene basıyorsun, 1 saniye sonra geri kapanmak üzere açılıyor. telefon açılana kadar bunu tekrarlıyorsun. bu arada kafanda deli sorular. sinirden telefonu duvara, yere, denize artık yakında ne varsa oraya atmak üzere hamle yapıyorsun fakat o anda aklına ödenecek taksitler geliyor, vaz geçiriyorsun kendini. ancak inanın daha ne kadar vaz geçirebilirim bilmiyorum. kapatıcam bu knock on mudur nedir. şayet böyle bir şey yaşıyorsanız telefonunuzda telefonun üzerindeki ön kamaranın yanındaki sensörün üzerini bir silmenin işe yaradığını keşfettim. haberiniz olsun. bir de konuşma yaparken ekranı kapatma, ekrandan uzaklaştığınızda da açma olayı var ya hani, işte bazen o çalışmıyor. bilmem ne için şu tuşa basın falan gibi bir aksiyon içerek bir konuşma yapıyorsanız kolay gelsin.

bir de geçende durduk oturduk yere mikrofonu çalışmama kararı aldı, haydi hayırlısı. kulaklıkla kullanıyorum telefonu.

türkcell'den 2 sene tahütlü aldım, bir sene daha tahütüm var. ne yapıcam lan ben bu telefonla 1 sene daha.
5 aydır kullandığım telefon, ısınma dışında pek bir şikayetim de yok aslında...
Kalitelidir abisi g3ten bile iyi yanları vardır.
güncelleme desteği yerlerde olan bir lg telefonu sahip olduğum zamandan beri sadece 1 güncelleme verdiler

çoğu modele lolipop gelmesine rağmen g2 de hala bir tık yok sanırım bundan sonra lg tercih etmeyeceğim.
Telefonun arkadaki logosu yapıştırma g si de düştü. Garantiye versem mi diye düşünüyorum.
4g güncellemesi gelmiştir, lollipop güncellemesine de sayılı günler kalan telefon. Avrupada lollipop dağıtılmaya başladı türkiyeye de yakın zamanda gelecektir.
Mayıs ayında lolipop türkiye ye gelecktir. Avrupa stock rom lar nisan ayında dağtıma başlandı.
Ekran sararması gibi kronik arızaya sahip cihaz.
nedense sahiplerinin deli gibi lollipop güncellemesini beklediği telefon.

sonunda gelmiş müjdeler olsun. pc suite ile bağlanıp güncelleyebilirsiniz.

bu arada arkadaki harfleri falan düşenler garanti kapsamında arka kapağı değiştirebilirler.

ekleme: lollipopu kurdum. arayüzü hoş olmuş. telefon yumuşamış gibi oldu resmen. tuşlar falan daha bir pambıh pambıh.

onun dışında bildirim ekranımız var güzel bir artı olarak.

kamerasını daha kullanmadım. zaten avatar da çekmeyeceğim çok da önemli değil.

bende eskiden knock screen mi deniyordu hani çift tıklanınca ekran zor açılıyordu, o sorun düzelmiş.

onun dışında normal telefon işte. hayatınızı değiştirmesini beklemeyiniz.
sahip olduğu kronik arızalar ve kısa süreli ekran süreleri yüzünden piyasada f/p orta segmentte huawei ascend g7 karşısında ezim ezim ezilen telefondur.
Köpek osurdukça telefon çıkaran koreliler yüzünden iki senede çöp düzeyine gelmiş aslında güzel cihaz.
1 senedir kullandığım telefon. kardeşim hiç internette araştırma yapmayın, kimseye sormayın , gözünüzü yumup telefonu alıp kullanabilrisiniz. sonra bana bir dua edersiniz. alacaklara tavsiymdir.
F/P oranlamasında gelmiş geçmiş en iyi telefondur kendisi.
samsung, apple ve HTC gibi diğer firmalarlın aynı zamanda çıkardığı aynı klasmandaki telefonlarıyla asıl şimdi bir daha karşılaştırılması gereken telefondur. Diğerleri ana ekranda gezerken teklemesine rağmen g2 ilk günkü gibidir.
Lollipop güncellemesi de taze çıkmıştır.

Bir de ısınma problemi olmasa...
Lg tarihinde sari bIr lekedir lg g2.

Zirt birt ekrAn degistiriyoruz oh ne guzel(!)
Bu telefon hakkinda birsey danışmak istiyorum.

Son 1 haftadir telefonda bi donma basladi, sebebini bilemiyorum.

Az once ekran isigi yuksek sicakliktam dolayı artirilamiyor dedi, sebebi ve cozumi ne olabilir?
Türk mantığı ve çözüm yolu,
Telefonu kapat 5 dakika bekle sonra aç. Kesin çözüm.