bugün

sesli kahkaha attırır.
--spoiler--
demek yalnızsın he, romantik haydut.
--spoiler--
Yavuz un yeni sevgilisi Zeynep kadar tatlı değil maalesef. Yavuz abimiz boş kalmasın ama.
--spoiler--
sarıı! takmış bi' de koluna kırmızı kırmızı.
--spoiler--
mecnun ç vs ernesto ç yaşanmakta an itibarı ile.
artık iyice fantastiğe bağlamış dizi.

--spoiler--

mecnun che.

--spoiler--

ayrıca bıkmadan, usanmadan, ısrarla;

(bkz: leyloş dön dön dön)
zamanda yolculukta che guevara rastlamak.
--spoiler--
hayırlı devrimler
--spoiler--
--spoiler--
sizinle daha önce hiç sıvışmış mıydık ?
--spoiler--
an itibariyle erdal bakkal ile great dictator filmine selam çakan canım dizidir.
diziler dizi olalı böyle prodüksiyon görmemiştir. Yapanların ellerine emeklerine yüreklerine sağlık.
mecnundan geliyor

--spoiler--
ben bu oyunu bozarım
--spoiler--
--spoiler--
bu muymuş büyük iskender dedikleri, savaşları da bu orduyla kazanmış herhalde.
--spoiler--
spoiler

48. bölümü her ne kadar çok fazla güldürmese de harika dekorlar, müthiş kurgular, bir filme bedel sahneleriyle muhteşemdi.
kaybedenler kulubüne gönderme yaparken aynı anda duygulandıran büyük iskender etkileyiciydi.

spoiler
bu akşam yayınlanan 48.bölümü ile kendini aşan dizi. öyle bir aştı ki tarihte yolculuk yaptık. yalnızlık üzerine iskenderin üzerinden verilen mesaj hüzünlendirdi.
(bkz: heil bakkal)
uzun zamandır böyle güldüren bir bölüm olmamıştı.
bütün yalnızlara izzet altınmeşeden 'oy dügümeli' türküsünü gönderen dizidir.
sezonun en iyisini belkide bu hafta bizlere izletmiş olan dizi. 2. sezonda gerek ezgi asaroğlu ve ushan çakır varken gerekse gittikten sonra hemen hemen hiç tad verememeye başlamıştı, tabi bu tad alamama efsanevi 1. sezona göre böyleydi, bu bölümde eski tarza, eski ekşın dolu bir hayata döndürdü bizi. sezarın hakkı sezara dendi ya hani, hepsinin hakkını vermek gerek emeği geçenlerin.
mecnun: nedir o
sedef: kımız
mecnun: iyi o zaman ıkımız için olsun
--spoiler--
evet sayın dinleyen sizinle sıvışmış mıydık?-iskender
erdal, yürüyen merdivenin yürümesin.-iskender
--spoiler--
bu akşam ki bölümüyle; erdal bakkalın hitler konuşması tarihe geçmiştir.

--spoiler--
ich bin ein berliner.
--spoiler--

berliner: çörek türü.
iyi geceler sayın dinliyen daha önce sizinle sıvışmışmıydık?
tanım:insanda aynı anda hem sevişme hem de izzet altınmeşe dinleme isteği uyandıran dizi.
(bkz: oy dügmeli dügmeli).
edit:ek olarak hitelere: eva'yı ersiz ülkeyi führer'siz bırakma cheye:hayırlı devrimler replikleriyle gönlümüzü kazanan dizi.iyi ki varsınız be.
tam olarak hatırlayamamakla birlikte yalnızlık teması işlenirken iskender şuna benzer cümleleri sarf etmiştir.

--spoiler--

telefonun diğer ucundaki ceyhun yılmaz: ha yani isminizi vermek istemiyorsunuz? * iskender: onu da verirsem beni terk edeceğinden korkuyorum.
--spoiler--
bu akşamki bölümüyle milyon dolarlık komedi filmlerine nanik yapmış dizidir.o nasıl prodiksiyondur,o nasıl bir hayal gücüdür,o ne müthiş oyunculuktur.izlerken bir bara oturup '' barmen, burak ne içtiyse aynısından istiyorum'' demek geldi içimden.

--spoiler--
sezar'ın hakkı sezar'a.
--spoiler--