bugün

Aman allahim kendime gelemiyorum ama ne yapalim hayat devam ediyor bizde bir gun olecez onun icin uzulmuyorum.
Doğru yaptığı şeyler yanlış yaptıklarından fazla olan kişi. Ben şahsen kendisine çok gülerdim. Bi de eleştirileri çok doğruydu. Oda bunu daha da çekici yapıyodu.
Mevlut usta heeeeeeaa
Bugun ne yapcazzzz
Mercimekli et yemegii
Heeaaaaa.

Allah ameliyle rahmete kavusturur inşallah.
kemalcilerin güldürücüsü. vasat bir mizah anlayışı vardı. allah taksiratını affetsin.
güldüğüm dört adam var. ikisi gitti. ikisi kaldı. güldüğüm adamlara ağlamak ne kadar zor. mekanın cennet olsun. büyük usta.
"Dik durun.. Adil olun, sabırlı olun. Daha iyi bir dünyada görüşmek ümidiyle. Atatürk’le kalın, cumhuriyetle kalın, hoşça kalın!!''
allah gani gani rahmet eylesin...nurlar içinde yat
Levent Kırca'yı bu sabah kaybettik.Ona Allahtan rahmet , biz sevenlerine başsağlığı , arkasından konuşanlara da en kati şekilde Islahiyet dilerim.
erdoğan'a sövmese bu kadar seveni olmazdı.
özellikle seksenlerin başında doğmuş olan bizim nesli güldüren, kemal sunaldan sonra en komik ikinci adam olan usta tiyatrocu.
levent kırcaya gülenlere laf edenler var. adam mizahcı. mizah illa ki hoyratca kahkaha atmak değildir. zekadır, ironidir,hicivdir, taşlamadır. süleyman demireli ve diğer siyasileri çok güzel eleştirdi zamanında ve hepsi de gülerek tepki verdiler. ama son dönemde ki hoşgörü ortamı malumunuz.
siyasi görüşleri kendisini ilgilendirir.arkasından kötü konuşmak ayıptır.
allah taksiratını affetsin.

(bkz: olacak o kadar)
(bkz: mavi muammer)
levent kırca yani "olacak o kadar" ülkemdeki sanatçıların siyasi görüşleriyle ilgilenmiyorum. ben adamın yaptığı işe bakanlardanım. ve bu kişi levent kırca olunca büyük kayıp. Hafızamda sarhoş skeçleri kalmış, akşamlarımıza eğlence katardı. allah rahmet eylesin.
(bkz: levent kırca/#22891395)

kendisiyle yolumuz bir değildi.
ölümünden üzüntü duydum.
allah rahmet eylesin.
Ölümüne çok üzüldüğüm son satırlarını okuyunca da ayrıca hüzünlendiğim değerli sanatçı.
"Dik durun... Adil olun, sabırlı olun. Daha iyi bir dünyada görüşmek ümidiyle. Atatürk’le kalın, cumhuriyetle kalın, hoşça kalın!"

Mekanın cennet olsun usta..
duruşuyla çoğu komedyenin, tiyatrocu geçinenin ve at gözlüklü kalemşör yavşakların örnek alması gereken bir adamdı, erken gitti.
Hayatını kaybeden usta sanatçı. 3 aydır karaciğer nedeniyle kemoterapi görüyordu. Hiç ölmeyecekmiş gibi hissedilenlerdendi, yeri dolmayacak.
Bugün ölmüştür.

RiP 12.10.2015
türk tiyatrosunun büyük üstadlarından biridir vefat etmiştir allah rahmet eylesin.
Bu sefer güldürmüştür.
Millet iradesine saygısı olmayan, geziparkı ve Londra da " yaşam şeklimize müdahale edilecek diye yaygara koparan sarhoşun biridir. Sonunda yaşam şekli yaşamının önüne geçmiştir. Allah neyi hak etmişse onu verecektir.
Ölüm haktır ve her canlı ölümü tadacaktır.bu sebepten ölmesi beni üzmemiştir.onun bir daha inananlara ya da siyasi görüşü kendi gibi olmayanlara hakaret edemeyeceğini düşündüğümde üzülmediğime sevindim.
Mizahıyla, olacak o kadar programıyla toplumu hem eleştirdi hem güldürdü. Bu konuda en önde gelen sanatçıydı.

En güldüğüm skeçlerinden biri:-associated press-

https://www.youtube.com/watch?v=fD-1_ouy1yY
zamanında oruç tuttuğu için trt den banlanmış adam

ama ak-it nereden bilecek ki bunları, sorsan sarhoş taklidi yaptığı için algolih la buu diyorlar

bizi en çok güldüren, her boku yiyip namazlarını hiç aksatmayan ak-dindoşlar

kusura bakma usta şu anda birinci sırada onlar varlar.
allah rahmet eylesin. sevilen bir sanatçı idi.
seksenler de ve doksanlarda yaşayan çocukların muhakkak izlemiş olduğu olacak o kadar serisini çeken usta tiyatrocudur.
Allah rahmet eylesin, çocukluğum olacak o kadarla geçti özellikle sarhoş taklidini türkiyede kimse onun kadar iyi yapamıyordu yapamazda hoşçakal büyük usta.
her devrin adamı değil, her devrin muhalifi
seni özleyeceğiz
kalbimizdesin levent kırca...

aç gözünü seyret, tekrarı yok bunun
işimiz muhabbet, efkarı yok bunun
arada bir dilimiz, sürçerse affola
tutmasını biliriz, de kemiği yok bunun.
olacak, olacak, olacak o kadar.
olacak, olacak, olacak o kadar.
niyetimiz kimseyi kırmak değildir
şurdakini buraya, koymak değildir.
arada bir zülf-i yare dokunduk.