bugün

Muthis ve cok yetenekli bir oyuncu the crowded filmini.merakla.bekliyoruz.
oscar vermiyorlar cunku oscar'in uzerinde bir aktor.
No oscar no cry düşüncesini benimsemiş olma ihtimali yüksek oyuncu.
çok iyi bir oyuncu, oscar vermiyorlar bir türlü vs. az önce bir filmini daha izledim kendisinin ve şunu fark ettim. oynadığı filmlerde sevgilisini, eşini oynayan kadınlar hep problemli.

aşırı spoiler alert

--spoiler--
Revolutionary Road'u izledim şimdi. kate winslet bunalımlı kadının biriydi. sonunda da bu yüzden öldü gitti zaten. adam gene iki çocuğuyla bakakaldı üzgün üzgün. inception'da zaten karısı delirmiş, intihar etmiş bu garibim de hala peşinde dolaşıyordu. shutter island'daki göl sahnesi herkesin kanını dondurur zaten. o filmde de delirmiş bir eş ve eş tarafından öldürülmüş çocuklara sahip bir adamcağızdı. en sonunda da çıldırmıştı. the aviator'da yine kadınlar art arda terk edince yalnızlıktan çıldırmıştı. titanic'te yine kate winslet'ı kurtarmak için donarak ölmüştü.

yani bu adam ya ölüyor ya da manyak kadınlara denk geliyor filmlerinde. bu da can, yazık yahu bu kadar üstüne gelinmez bir insanın. buradan senaristlere, yönetmenlere, filmlerinde emeği geçen herkeslere seslenmek istiyorum. bu çocuğu bir kere de huzura kavuşturun. lütfen. ayıp.
--spoiler--
Kalemimden nasibini alan oyuncu.
görsel
Tobey maguirenin yakın arkadaşı.
BU ADAMIN BiR HAFTADA siktiği mankenle biz mahallecek 1 yıl geçiniriz.
Oscar alamayışını golden globe awards da şu şekilde yorumlayan oyuncu:

--spoiler--
I’d like to thank Hollywood foreign press but this is not a Fucking Oscar
But it will be very well use as a paperweight
The point is, I froze my ass to let that bitch Rose survive and what I had in return
Maybe i should call Jennifer fucking Lawrence to play the role of my life
I work my ass off and I only have 4 nominations and zero wins. I guess no one in this room understands me
Oh I’m sorry, Amy I forgot you were here
Forget everything I said. I’m not thanking anyone. You should all bow down to my awesomeness
Academy awards, you can suck my dick
--spoiler--

Ayrıca 9gag hesabı olduğu söyleniyor. Makarası fena dönmekte 9gag'de.
Hala oscarı alamamıştır.
en sevdiğim yabancı aktördür efendim.
okuldaki şişko ama sempatik çocuktur.
Seksi şey.
Eğlenceli bir oyunculuğu olan sempatik yakışıklı ağabey.

Kendisini bir bakışta hatırladığım her film kalesi heyecanlı bir gülümseme yaşatıyor bünyede. Titanic'de rose ile dans edişleri sıkıtsa yakala'da şaşkın stajyer pilot hali ve kovalamacalar hepsi eğlenceli sahneler ve neşeli roller ve bu adama oldukça yakışmış.

Not: inception da akla geliyor ama onu film olarak pek sevemediğimden değerlendirmeme almadım.
Oscar almak için mükemmel bir filme daha ihtiyaç duymayan aktör, tıpkı Martin scorsese'nin goodfellas, taxi driver gibi harika filmler çekip alamadığı oscar'ı the departed gibi kendi standartlarının altında bir filmle alması gibi; dicaprio da yer alacağı ortalamanın biraz üstünde herhangi bir filmle oscar alacaktır diye tahmin ediyorum.
(bkz: Allah ım sen konuyu biliyorsun)
oscar olsam verirdim.
(img:#823017)
(bkz: iyi aktör)
(bkz: daha oskar alamadı)
Bana benziyor evet.
Tipi olsam..
ulan adam müthiş bir oyunculuk kariyeri geçirdi hala bir oscar'ı yok. Bu oscar'ı veren insanlara gerçekten kızıyorum.
4/4 bir oyuncu olmasına rağmen bir tane oscar'ı bile yok. Yazık yahu
the wolf of wall street son virajdı, adam oscar için şekilden şekle girdi ama yine de alamadı.

bundan sonra da alamaz herhalde.

zaten ne yapsın ki daha, çocuğunu mu kessin, köprüden mi atlasın?
amk herifler böyle adamlara oscar vermemek için ciddi çaba sarfediyor. bizde şöyle bir tane oyuncu yok.
görsel
yakışıklı kelimesinin az kaldığı aktör.
edit:biz kanitlarla konusuruz efenim.
Taytanikte oscar alabilirdi. Genelde alabilirdi ama almadi. Teselli ikramiyesi olarak teselli etmeye mi gitsem?