bugün

Lanet bir oyundur. Sevgilim tutsağı olmuş durumda. Yeter ya RTE bunu da yasaklasın eli değmişken.
En özenti oyundur yapımcısı dota dan atılmıştır lol oynucalsaniz dota 2oynayin daha iyi.
dota dan atılan yapımcısının yaptığı, dünyada oyuncu sayısının en fazla olduğu oyundur. dota nın sahiplerinin vizyonunu varın siz düşünün...
Güzel oyun hiç kimse bok atmasın.
ultra moduyla beni ve arkadasimi kendine baglamis olan oyun. skarner ve taric aliyoruz, ben heal verip karsiyi stunliyorum skarner da kesiyor, art arda 8 mac kazandik bu taktikle iki gunde. son mod ile olagan ustu zevkli hale gelmis oyun.
Bir world of tanks değildir.
Cokta iyi oyun cokta guzel oyun.
Çoğunluğunu klavye erkeklerinin ve ağzı küfür dolu ergenlerin istila ettiği oyun hele bir de çocukların 20 yaşındaki adamlara velet demeleri yok mu?
Tr serverında gece 12 den sonra oynanmasi tavsiye edilen oyun, gündüz saatlerinde malesef 12-15 yaş aralığı çocukların tacizlerine mahkum oluyorsunuz.

Bu arada yana yakıla oyun arkadaşı aradığım oyun çok yanlızım.
Europa West de oynadığım oyundur .
Yeni alınan kararla 18 yaşından küçüklerin oynaması yasaklanan online oyun. Eğerki 18 yaşından küçükseniz hiç bulaşmayın derim aksi takdirde interpolun sünnet ekibi evinize baskına geliyor aman dikkat çocuklar.
ultra rekabet surekli oldugu surece beni kendine baglayacak oyundur.
ev arkadaşımın birinin oynadığı ve kendisini evden kovmama sebep olan oyun. 3 gün boyunca aralıksız bu oyunu oynadığını bilirim, sadece işemek için kalkıyordu ve onda da saniyelerle yarışıyordu. 3 senedir 1. sınıfı tekrar ediyor ve bu sene de kalacak, kendi hayatını mahvetti gerizekalı.
shyvana isimli ateşli şampiyonu barındıran oyun.
(bkz: league of legends/#23426109)

ilkokullu veletlerle ortaokulu veletlerin kapıştığı bir oyun. sanırım yani.
genel felsefenin afk or troll olduğu oyun. 5 kişinin de mantıklı oynadığı bir oyuna rastlamadım.
Asist bile alamamış alsa bile zorla almış sokukların ks atma oç naraları attığı oyundur. Westtekileri gordukce insan cidden ulkesinden soguyor.
insanların neden bu kadar abarttığına anlam veremediğim. yer yer zevkli olsa da oyun işte, bilemedim.
2009 yapımı olan başarılı bir öğrencilik hayatımın ağzının tavanına sıçan, bütün harçlığımı skinlere yatırmama sebep olan ve 4 yılın sonunda(2013) sıfıra sıfır elde var sıfır sonuca ulaştıran oyundur. Oyun özellikle son yıllarda chate yazmaktan(yani kavga etmekten) oynananamaz haldedir. Sadece Kuzey Amerika serverının olduğu zamanlar inanılmaz kaliteli bir oyuncu kitlesiyle oynuyorken sıra sıra EU ve TR serverları çıktıkça kalitesi yerlere düşmüştür.

Ayrıca bir başka faktör, 2009 yılında herkes istediği bölgelere gitmekteyken, Ranked Game(Dereceli Oyun) çıktı çıkalı yok metaymış, yok 1 solo top 2 botmuş, yok bota supportla ad carry gidermiş gibi saçma sapan 'ezbere' kurallarla oynanır hale gelmiştir, farklı bir sistem denemek istediğinizde özellikle Türk serverında hayatınıza annenize kayan bir oyuncu kitlesiyle karşılaşmaktasınızdır.

Kısacası knight online, silkroad online gibi artık bu oyunun da vadesi dolmuştur.

Ayrıca oynanan süre içinde eğlenmekten çok sinirlenilir hırs yapılır, hele ki hele Dereceli Oyun çıktı çıkalı oyun tamamen "iş" haline gelmiş, hırsa ve rekabete dayalı bir hal almıştır. Mid or Feed diyenlere sinirlenmekten, eğlenemez hale gelinmiştir. Ancak geçte olsa "OYUN" kelimesinin "yetenek ve zekâ geliştirici, belli kuralları olan, iyi vakit geçirmeye yarayan eğlence" olduğunu hatırlanmalı ve başka sinir bozmayan oyunlara yönelinmelidir.

Oyun kesinlikle ama kesinlikle bağımlılık yaptığında bireyi asosyalleştirmekte ve bir çok sağlık sorunu oluşturmaktadır.

Kendimden örnek verecek olursam, 4 yıl içinde yürüyüşüm, insanlarla iletişimim bambaşka bir şekilde değişti. Eğitim hayatım fark edilir derecede bozuldu. Sürekli oturmaktan ve ihtiyaç hissettiğimde oyunu yarıda bırakıp takımı eksik bırakmama çabasından tuvalet ihtiyacımı karşılamadığımdan(gülmeyin evet bu böyledir) bağırsak sistemim bozuldu.

Şimdi bütün bunların acısını çekiyorum ve geçirdiğim 4 seneye lanet ediyorum

Oynanmaması şiddetle tavsiye edilir.
e sport olarak genclerimizi kendine ceken oyun.
Eu west serverinde gold 5 liginde olup bir çok skin ve şampiyona sahip olduğum hesabımı sattığım oyundur .
zevkli bir oyundur alsında fakat oynayanlar genellikle deli,gıcık,psikopat,troll,özenti vs olması yüzünden bilgisayardan sildim. westte aylardır bronze 5 ten kurtulamadığım için zaten sinir krizi geçirip hastanelik olacaktım. en iyisi kişisel sağlığımı düşüneyim de şu rezalet oyundan kurtulayım dedim ve sildim. oyunda troll yapmak moda haline gelmiş ya o derece. bir de su oyun artık ülkemizde spor olarak geçiyormuş. bu da ayrı bir rezalet.
riseblow tr server. ekleyin akalım. vize haftası tadı ayrı olan biraz stresli oyundur.
Trolü feederı ve noobu eksik olmayan oyun.

2 jung olunca solo Adc yapmak durumunda kaldığım oyundur aynı zamanda.
Eğer kendi arkadaşlarınızla girmiyorsanız yaş ortalaması 9 olan gözükör trollere denk gelmeniz kaçınılmaz olduğu için zevkini çıkaramadığım oyundur.