bugün

konuyla ilgili tarafıma ulaşan faks aynen şu şekilde;

"selam ben lanlı lunlu konuşan kız. tüm varoluşumu dilimden eksik etmediğim lanlara ve de lunlara borçluyum. erkek arkadaşım sanatçı, sepya kedi fotoğrafları çekiyor. benim ise kilim çantam var ve beyoğlu'da ucuz bira olan her mekan beni simaen tanır. lanlarımla eriştiğim saygın pozisyonumdan söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. ciao."
cerrahpaşalılar'ın ablasını akla getirir.
Kadınlıktan nasibini almamış erkek jargonuyla konuşmaya çalışan kızdır, Abi-hacı-gardaş diyen, küfür eden kızla iticilikte yarışır.
(bkz: ayan ablalar)
bide böyle ağır abi tarzındadırlar, el şakası falan yaparlar, bir adım ötemizde olun lütfen kızlar.
kızların erkekleri kıskanmasından ileri gelir bu durum. freud baba bir sözünde kadınların penisi olmadığı için erkekleri kıskandığını ve onlara özendiğini söylemiştir. çoğu kızın bilinçaltında yatan şeyler ''özgürlüğü'' rahat ortamı bulduğu an dışarı çıkıyor. kampüste bir kafeye oturuyorum 10 kızdan 15 i erkek gibi sigara içip lan olum diye hitap ediyor.
delikanlı oldum sanmasın. insanlar lan lun demeden de tepkisini belli edebilir. bizlere bu lanlı lunlu konuşan kız delikanlıdır, seksidir algısını sokmaya çalışan yarım akıllara uymayalım, uyanları uyaralım kuzucuklarım.
Samimidir dodradır. Şaka lan olsa olsa iticidir hatta maldır.
şimdi birileri gelip yavşamak için '' samimi kızdır '' diyecek.
Ağzına vuracan şamarınan.
Edüt: Kadın olun lan!
kız veya erkek yanlış yanlıştır. daha olumlu konuşmak gerekir.
Kız veya erkek farketmez lanlı lunlu konuşan insan gerçekten iticidir ve adabı muaşeret kurallarından yoksundur.
kadinin kirosudur. kezban olarakta adlandirilabilir.
"erkek gibi sigara içmek" kısmına kadar zorla okudum. insanı durup dururken hasta etmeyin aq. S*ki kıskanacak olsak başka bir şeyle gezerdik.
bir adet kezbandır cumaları "bugün cuma enseyi kapa" diyip ensenize de vurur hatta götünüze pandik bile atabilir dikkat edin.
Benim lan lun.
Zoruna giden borusuna gitsin.
vurduruyordur.
ağzına fırıncı küreğiyle vurulup terbiye edilmesi gereken kızdır.
Akabinde sohbet hemen kesilir.
Sigara içen kızla ölümüne kapışır.

Ortamdan sessizce uzaklaşılır.
Rahatsızdır.
Benim için sokak kızıdır en samimi olduğun arkadaşınla konuştuğunu zaman bile itici.
Lanlı lunlu konuşmayın lan.
ben erkek olmama rağmen öyle konuşmuyorummm.
gelsin hele bu yana. o kız ne iyi kızdır.