bugün

Bazılarına hoşluk katıyor tabi kısa Samsun yada Winston içenlere değil.
Minimum Marlboro blue ice olmak şartı ile djarum un her çeşidi ve sobrianne gibi klas sigaralar tercihimdir ere bide nargile tabi.
Güzellik anlayışında problem olması durumu.
Zaten türkiyede sigara çok içiliyor biç iyi değil. En iyisi lisede bakmış oluyor tadına. Dünyada nasıl bilmiyorum ama türkiyede hele ki gençlerin hali beter. Sigaramı dersin nargilemi dersin içkimi dersin.
O değilde Diş sağlığı, beyazlatma, dolgu vs gibi terimlerden haberi olmayan insanlar var.

Hâlâ "20 sene sonra görürüz o dişleri" edebiyatı.
(bkz: bi bitmediniz aq).

90lı yıllarda takılı mı kaldınız yoksa sizin köye teknoloji haberleri gelmedi mi?
20 yıl sonra da, o güzellikten size sadece bir zombi kalacağını hatırlatmak isterim. Onlarla sevgili, eş olmanız sizi ileriki yıllarda pişman edecektir. Reklamı iyi yapılan ama aslında bozuk bir üründür hepsi.
Yeşilaycıları mıknatıs gibi çeken başlık. Ben de sigara kullanmıyorum ama sigara kullanan insanların zekalarına laf etmek de size düşmez, herkesin kendi kararı.
Sözlükte sigara içmeyen kız olduğunu, hatta kız olduğunu öğrenmemizi sağlamıştır.
bende güzel bir kız olup, gönlümü yakışıklı fakat piç bir erkeğe kaptırsam o erkekte gelse

beni bir güzel gibse bende derdimden sigara içiyor olurdum.
Birde 10 sene sonra gör onları, o sarı dişlerine rağmen bakabilirsen tabii.
güzel kızlar aptal olur düşüncesine destek veren bir durum ya da aciklama.
lezbiyen sevgilimden ayrılma sebebimdi.

iyiydi hoştu ama izmarit gibi kokuyordu.

insanın öpesi gelmiyor.