bugün

aşırı türkçü arkadaşların lahmacun dediği versus. ancak benim için ikisinin de yeri ayrıdır, ikisini de severek yerim. pizzanın italyan yemeği olması sevmeyeceğim anlamına gelmez.

not: lahmacun kro yiyeceği değildir.
Çok net lahmacun. Lahmacunla pizzayı kıyaslamak haksızlık değil mi ya.
Gerçek pizzanın skip atacağı versus dominosu felan pizzadan saymıyorum.
ikisi bir arada olabiliyor ise seçim yapmak zorunda kalınmayacak karşılaştırmadır.

(bkz: atın ölümü arpadan olsun)
kesinlikle pizzadır

lahmacunu ne abartıyorsunuz gerçekten hele bi de patatesli olanını.
bunun için her gün yol çeken insanlar tanıdım bence aptallardı.
Türkiye'de iseniz lahmacun
italya'da iseniz pizza

Neden mi?
Türkiye'de hakkıyla pizza yapan bir tek mekan bile görmedim ben. sırf hamur yığını.

Bir de Türkiye'de pizzacı olduğunu iddia edenler çok kötü malzeme kullanıyor mesela içine sucuk koyuyorsa en kötü markadan koyuyor. Bu en lüks mekanda da böyle en kötü pizzacıda da böyle ama lahmacun standart.

Güzel lahmacun yapan ise bir sürü yer var.
Adabı vardır lahmacun yemenin.
Önce lahmacuna bakarsın lahmacun mu diye,
Sonra yanındakine bakarsın lahmacuna layık mı diye.

Lahmacun tbki tşk.
kaliteli bir lahmacun rakipsizdir.
pizzanın acımadan ve kolayca tek atacağı versus. kokusu bile alır. lahmacun kıro yemeğidir.
Lahmacun tek atar. Net. Gece gece canım çekti. Olsa da götürsek.
tabi ki lahmacun. yerlisi varken neyleyim italyanını.
lahmacun ne yaa
pizzayi tek geçerim..
mümkünse ikisini birden alayım. bir büyük boy pizza 2 adet acılı lahmacun. bir de light cola lütfen..

büyük boy pizzanın yanında dengeleyecekmiş gibi light cola isteyen insanlar vardır ya ehehe.
Lahmacun arası pizza güzel olabilir gibi. Kalori bombası tam.
Sebzeli pizza en iyisi et yemeyen için benim için yani.
pizza kadar uyduruk bişey görmedim cidden bak.
obezite iştahı ile hamurun üzerine herşeyi atıyolar sonra birbirine girmiş anlaşılmaz tadları yemeye çalışıyorsun. ayrıca hamuru hep çiğ kalıyor.
lah alır.
Pide olsa düşünmeden pide derdim ama bu biraz düşündürüyor açıkçası. Pek Lahmacun yiyen birisi değilimdir ama canımın istediği zamanlarda çok oluyor. O yüzden Lahmacun. Pide ikisini de döver o ayrı mesele.

Edit: Az önce Pizza gömdüm ve Lahmacun dediğim için şuan midemden ulan ne kadar şerefsizsin diyor hissedebiliyorum.
Şuan açım ve bu başlığı gördüm.
Lahmacun çekti canım az sonra yiyeyim.
Lahmacuna hakaret sayarım. Alişan’ı sevme sebebim
(bkz: plajda lahmacun)
lahmacun canan karatay hocamın bile ye dediğidir. öz be öz türk lezzetidir. pizza ise italyan uyduruğudur.
önce lahmacun sonra pizzadır. pizzayı önce yiyince tıkıyor o yüzden lahmacun ön yemek olarak güzel. hiç öyle ayırmaya gerek yok gömün peş peşe.
Lahmacun özümüzdür canımızdır. Pizza da güzeldir fakat lahmacun varken yüzüne bakılmaz.
ikiside güzeldir ancak lahmacun daha hafiftir o yüzden daha çok tercih edilir.
Tabiki lahmacun tek geçerim.
pizzayı tercih ederim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar