bugün

tazebitmiss e katılıyorum cidden erkekler biraz daha geç olgunlaşıyor ya ondan galiba eskiden de böyleymiş analarınızla babalarınız sanki aynı yaşta mı !
genelde ergenlik döneminde oluşan bir histir.
Yarin geldiginde kizla daha detayli konuscagim hadise.
Ergen muhabbeti yerine olgunu tercih eder.
Yataktaki performanslada alakalidir tabii erkek dedigin ne istedigini bilicek.
kızları anlamak mümkün değil zaten normaldir!
görsel
(bkz: büyük sevgisi).
Doğrudur. 30 küsür yaşında hafif kır saçlı bir abiniz olarak tarafımca tecrübeyle sabittir.
Kezban dir. En nefret ettigim tiptir oysa bir kac yas kucuk birine bakmayacak basit bir insandir.
Normal olandır. Olgunlukla alakası var bunun, genelde kızlar daha çabuk olgunlaşırlar erkeklere göre bu durumda normaldir.
hanım kızlarımızın erken olgunlaşması sonucu duygularına hitap eden erkeklerin daha olgun erkekler olduğunu hissetmesi ile gelişen olaydır. olgunlaşma ve yetişkin insan tavırlarının erkek cinsiyetinde geç oluştuğu tıbben kabul edilen bir gerçektir.

bu durumdan çok mutlu olan ben size sorarım ne yani canım güzelim kızlar siz ibişlere mi baksaydı?
kızlar genelde karmaşık ve kararsız oldukları için yaşça büyüklerde dengeyi bulduklarını hissederler. kendi başına karar vermek gerekmez, ipi biraz büyük abiye bırakmak işlerini kolaylaştırır. onlarda, kendi yaşıtlarında gömediği bir denge ve gizem vardır bu hoşlarına gider. muhtemelen cinsellik de yaşıyordur, yaşamıştır, bu da cazip gelir.
28 yaşından qücüq qıslar eqlesinn.ss
ay gerçekten öyle bir şey olabilir mi? lütfen olasun çünkü:sss *
kızları anlamak zor acayip bir kafa yapıları var yüzlerce kitap okusan saatlerce eğitim alsan yine de mal mal suratlarına bakarsın en iyisi takmamak.
onlar daha olgun oluyorlar hede hedö demeyin sakın. bir tek yaşı yirmi küsür olup ta otuz küsür yaşındaki adamlara ilgi duyanlar olsa dediğiniz normal olur ama kız liseli yirmi beş otuz yaşındaki adama ilgi duyuyor. bence bunun oluşmasında türk dizilerinin etkisi inkar edilemez.
görsel
Omo onlor sozdon çok doho olgun oloyor.

Amını siktiğim 2 yaş büyük çocuk. Sanki bana 2 senede evrenin sırrını keşfetti piç.
Meltem hanımın o ayaklarının duruşundan evde kalma potansiyeli olduğunu anlayabiliyoruz. Demir bey değil 53, 93 olsa yine talip olarak gelirdi bu yüzden.
Doğru olandır. Kızlar erkeklere göre daha olgun olduğundan kendi yaşından büyük erkeklere ilgi duyan kızdır.
Ağzının tadını bilen kızdır.
Kızların kendinden büyük erkeklere ilgi duymasının sebepleri arasında en çok maddiyat yönünde. Sonra ikinci plan olarak daha sahiplenici , tecrübeli yada güven vermesi niteliğini taşır.
Kızlar kendinden büyük erkek ister çünkü; hep biz kızlarda büyükse karakteri oturmuştur, olgundur anlayışı hakimdir. Olgun erkek nerde nasıl davranmasını, konuşmasını, kalkmasın oturmasını, en önemlisi "GEREKSiZ TRiP ATMAMASINI" bilir. Kızın sorunlarına çözüm olur beklentilerini fazlasıyla karşılar. Hal böyle olunca kendisiyle arasında bir iki yaş fark olan erkeği alıp bebek gibi bakarak büyütmektense olgun erkeği alır düzeyli bir ilişki yaşar.

Tamamen bu mantıkla duyulan ilgidir.
gercek su ki kizlar artik erkeklere emek harcamakla ugrasmiyor. Kizlarin, muhabbetinde 'bu iliskiye cok emek verdim' dedikleri kisim; erkekleri bir odun misali yontmasindan ibaret. Yonta yonta yorulan kiz, artik yemek programlarinda yemek yapmaya baslayip yapilmisi var diye olan yemege gecen sef gibi olgun erkegi tercih ediyor. Uzun lafin kisasi, yasadigimiz her iliski bizi en son iliskimize hazirliyor.
Kendilerinin bileceği iştir.
Sebebi olgunlukmuş. Bayanlara sorduk öyle dediler. Akıl yaşta değil başta atasözü akla geliyor. Hem madem olgun oluyorlar, devlet bahçeliyle evlenin. Adam duble olgun.