bugün

eve koşup, kendi üstüme kapıyı kırk kere kilitleyip, ben neyim diye inzivaya çekilesim geliyor. bazıları o derece güzel yani.
ama bir etek, bir tavır, bir gülüş, bir cehalet büyüyü bozunca, yazık olmuş bunca güzelliğe diye düşünüp geçiyorum.
sadece güzel olmamalı hayran olmam için hemcinsime, güzel ve başarılı olmalı.
Genelde bakılan o kız ben oluyorum ama güzelini de görünce hayran hayran bakıyorum hatta dönüp dönüp bakıyorum. Bir de benim için güzellik kıstası göbek sıfır olacak hatta adonisi varsa biraz o kız güzeldir, yoksa yüzü güzelmiş göbeği ordan burdan fırlamışsa geçiniz efendim..
ben inşallah evlidir de piyasadan kalkmıştır diye içimden dua ediyorum.
Allah velaların versin. Nedensice, neden sizce? Bu beni üzer.
görsel
Güzel ama yüzü iz dolu, tamam hayatim ben güzel degil demiyorum ama şu saçlara baksana hepsi kırık, o fondöten olmasa kim bilir ne halde, yani yakışanı giyiyor biraz salaş giyinse kimse bakmaz buna, hım ben o kadar dekolte giysem o 3.sınıflardaki hakanı bile tavlamıştım tabi canım.

'yermekle yükselmek' adlı kitabı oracıkta yaziveririz evel allah.
Birden fazla bir kiz gurubuysa aralarinda bakip bakip kikirdesme oluyor. Tek basinaysa iclerinden ne gecirdiklerini bilmiyorum. Ben guzel bir kiz gordugumde neresi guzelse once oraya bakarim sac rengi guzelse mesela hangi kuafor diye dusunurum fizigi guzelse mesela beslenme seklinikafamda tasarlarim giyimi guzelse nerden aldigini dusunurum yuz guzelligine hicbirzaman aldanmadim botox estetik vs imkanlar var kimse esit sartlarda yarismiyoro konuda. Zaten tek basina yuz guzelligide bir insana guzel demek icin yeterli kriter degil guzellik bir butundur.
(bkz: düşüyor mu böyle)
Orospuya bak derim ben genelde hahah. Hiçbir şekilde doğruyu yansıtmayan sitem ama rahatlatıyor beni.
Çok güzel kızmış ya deyip yoluna devam etmek.

Son. Entrikaya gerek yok arkadaşlar.
Yüzleri düşüyor. Bugün kırk yılda bir güzel bir topuz yaptım bakmayan kalmadı. Pis kem gözlüler.
kendisi de en az gördüğü kız kadar güzelse fazla umırsamaz, bakar geçer, ama eğer kız kendinden daha güzelse hemen kusur aramaya başlar ve buldukları kusurla mutlu olup yaşamlarına devam ederler.
Üzülüyorum ben ya bende neden bu kadar güzel değilim diye, sonra aynaya baktığımı farkedip saçmalama kendine gel diyorum.

Edit: size de şaka yapılmıyor ha. Virgülden öncesi şaka değil ama.
Amı en fazla 3 cm derinliğindedir diye aralarında dedikodu yapmak.
kanka kıza bak , analar neler doğuruyo bee. he bi de bize bak.
Kesin or..bu varya bu
Allah sahibine bağışlasın ve mümkünse benden uzak dursun denilir.
"Maşallah." demektir.
Saçlarını savura savura giden, kendinden emin, mağrur, güzel kızları görünce gurur duyuyorum ben.
Keşke daha çok olsalar da güzellikleriyle o karanlık beyinli psikopatları boğsalar.
Allahım ne kadar güzel bir kız Allah sahibine bağışlasın.
Ay ne kadar cirkoon..
Yanımda kim varsa ona da gösteriyorum ben. Beğeniyi dile getirebilmek kadar güzel bi şey var mı?
Bu kadınsa ben neyim?
Bir kere elleyeyim mi?
Bıraktığınız genetik mirası sikeyim... diye devam eden feveranlardır.
görsel
allah bunu pazar kahvaltısından sonra beni de pazartesi sabah 7.00 de yaratmış. resmen uykusuzluğuna denk gelmişim.tövbe yarabbim..

not: güzel şeyleri biz de beğenir severiz beyler.
Bazıları kıs orda yokmuş, hiç görmemiş gibi yapıp prim vermemeyi seçer.