bugün

100. sevgiliye ödül şeysinden vardır belkide. Kim bilir aniden konfeti patlar tebrikler 100. kişi oldunuz bizden .. hediye falan.
Tabi bi 50 kişi daha beklemesi gerektir. Şanssızdır. Talihsizdir.
kimse beni sevmiyor diye ağlar ise ben sanırım dayanamam ya. hani ne bileyim erkekler ağlayınca yumuşuyorum hemen lanet olası zaafımı da yakalar ise biterim. yoksa elbette kim bilir o kızlar kimdi neler yaşandı diye düşünmekten kafayı yerim ona da yediririm yani.
Çünkü tercih edilen çekicidir.

Maalesef kızlarda böyle bir mantık mevcut. Evrim ile ilgili bakış açısıyla açıklamak isterdim ama hiç havamda değilim.
50 tanede kadına doymuştur diye düşündürmemelidir. 50 kadın, kadına doyulmadığını gösterir.
50 kişi arasında en önemli olmak isteğidir. Gereksizce bir rekabetten pek hoşlanırlar.
kadinlarda bi "test edilmis onaylanmis erkek" begenme durumu var. bir onceki hatunu kalite kontrol mufettisi olarak goruyorlar resmen.
giydikçe açılmış olan ayakkabıyı seven tiptir.
50 kızın tecrübeyle alakası yoktur amk. delikanlının beceriksizliğidir.

kız ise diğer 50nin yapamadığını yapma düşüncesine kapılır. ama orospu böyle aptalca bir düşünce yüzünden hayal kırıklığına uğrar.
Bu yuzden tercih edilmiyorum demek ki.

Kizlarimizi uzen yarandigi icin..
Tecrübe! !!
"50 kızın yapamadığını ben yapacağım ve son sevgilisi olacağım" hırsındandır.
o kadar kız seçtiğine göre bu adamda bir marifet var diye düşünen kızların tercihidir.
Özellikle biraz da parası varsa bu tür piçlerin kızları çeker kendine çünkü artık kızların önceliği bu tarz erkekler.
Kalabalık cv'ye önem veriyordur. Evet.
En az 50 herifle çıkmış - inmiş, sağda - solda gerinmiş kızın tercihidir. Eşit şartlar altında daha rahat ederek sürprizlerle karşılaşmayacaktır.
kadınlar tecrübeli erkekleri sever... aslında erkekler de tecrübeli kadınları sever ama ahh o tabular yok mu?
KADıNA doymuş erkek tercihidir.
Şaşkınlık uyandıran bir tercihtir. Eleman 50 kızla birlikte olmuş, kız da bunu bile bile 51. Oluyor. Ne tuhaf. Bence artık kızlar da bakir erkek istemeli, hoşlandığı erkeğin geçmişini araştırmalı ve irdelemelidir.