bugün

(bkz: #41150953) hemcinslerimi kötülediğimi düşünenler var lakin ben hemcinslerimi kötülemiyorum. sadece tarafsız olarak yorum yapıyorum. güzel giyinmenin, göze hitap etmenin, güzel kokmanın bir cinsiyeti yoktur. kızları çirkinleştiren şeyler başlığı altında erkekleri eleştirecek halim yoktu elbet. bu başlığa girip feministlik kasanlara sesleniyorum. yukarıda saydığım ve kızları çirkinleştirmek yerine güzelleştiren tek bir şey varsa buyrun söyleyin. kadınlarda güzel duran tek bir örneğini gösterin susayım. ama bana kimse özenti, ortalıkta disko topu gibi dolaşan ancak bok kokan tipleri eleştirdiğim için laf atamaz. atarsa kendisinden yukarıdaki sözlerimi çürütecek örnekler isterim. feminizm bazılarınızın sandığı üzere kadını çamurdan da olsa savunup erkekleri gömmek değildir. bugüne kadar da 1.55'lik dev tekerlekli bir vosvosu kıskanan kimseyi görmedim.

Edit:1.55 boyunda olmanız değil traktör tekerleği giymeniz sizi çirkinleştiriyor.
Küfür. Tamam küfür edebilirsin ama yerine göre. iki de bir koyayım sikeyim falan dersen güzel olsan bile çirkinsindir.
Gerçek anlamda sorulduğundaki cevap: Mutsuzluk. Evet mutsuz olduğum zamanlarda çok çirkinim.
Makyaj yapmayı bilmeden makyaj yapmaları,suratlarına badana yapmaları.
Bir kızı yada erkeği değil genel olarak insanı çirkinleştiren şeyler şunlardır birincisi kişisel temizliğin eksikliği, ikincisi saygısız ön yargılı ve eleştirel olmak, üçüncüsü kibirli olmaktır.
Haddinden fazlaca kilo vermek yada almak.