bugün

-sarıya boyanmış saç - kara kaş - kara göz - dudak etrafına taşırılmış kırmızı ruj dörtlemesi ne olur bir araya getirmeyin .

ve tabi bir de kafa da duran pazardan alma sahte gözlük .
leopar deseni olayını abartmayın.
size maçoluk taslayanlara katlanıp egolarını beslemeyin.
kendin ol kızım, fazlasına gerek yok. değiştirme kendini. istemediğin insan da yalvarma bile sallama.
--spoiler--
entry giremiyorum.
--spoiler--
ne yaşarsan yaşa ama sonunda asla genelleme yapma. zararı sana olur aybalam başkasına değil.
"kızlardan kızlara" yazdığının farkındasınız değil mi dostlar? aynı zamanda eşcinsel kimselerin de "kız" olduğunun kabul edilmediğinide biliyorsunuz sanırım? peki neden 1294 entrynin 950 tanesi erkek? oğlum ben homofobik bi insanım yarın öbürgün bi zirve olsa falan bildiğin tacize uğrayacağız amk. yapmayın gençler, bakın sırf sizi uyarmak için forum- chat tarzı entry giriyorum, siz bu yoldan dönün yeter. yapmayın azizim, yapmayın beyler aman diyim.
sana gelip onu bunu kötüleyenden kork bacım. çünkü ona buna da gidip seni kötülüyor o kaltak.
babet giymeyin.
südyeninizin askısı kıyafetinizden gözükmesin. hadi gözüktüreceksende temiz çamaşır giyin.
(bkz: alın verin yaşama renk verin)
kendinizi erkeklere acındırmayın. "ayyyy yok efendim ben çok yalnızım, kimse beni sevmiyor. terk edildim" demeyin.

erkekler her zaman müthiş neşeli, başı dik, özgüveni olan ve mutlu-kimseye muhtaç olmayan kızları beğenirler.

sizinkisi en fazla "ayy neden yalnızsın ki? çok güzelsin ama.. seni terk eden bir insana yuh derim" lerle başlar ve erkeğin yatak hayallerini süslemekten ileri gidemez.
onlar sizin yalnızlığınızı bu şekilde geçireceklerini sanabilir, bilemeyiz. erkek onlar, her gün farklı şeyler sanıyorlar.

ayakta olun herşeye rağmen.seven öyle sevdi değil mi sizi, düşünün bi bak? hıhııı, evet.
o zaman, devam.
eğitim şart, boş beleş yaşama. hayata da bir katkın olsun. sen göçüp gittikten sonra da şu şu hanım da şunu şunu başarmıştı desinler. dedirt. omuzlarının üstünde taşıdığın kafa, bir beynin var unutma. boş kutu değil, aklın bacaklarında değil.
evlenmeyin. uzun süreli ilişkiniz olmasın. kimseye şımartacak kadar değer vermeyin. ille de uzun bi ilişkim olsun diyorsanız da ipleri asla ona vermeyin.
asla gerçekçi olmayacağım tavsiyeler.malum devir rekabet devri.kıps.
küfretmeyin yakışmıyor. kızsanız kız gibi giyinin kabadayı değilsiniz. kompleksli olmayın, sizden üstün niteliklere sahip kızları kıskanmayın, kötülemeyin. iyi geçinmeye çalışın biraz. bu entry eksilenirse anlayacağım ki doğruları söyledim diye bir kız diğer bir kızı çekemedi yine.
Hep gulumseyın emınım gulumsememıze asık olcak bırını buluruz.
Fazla makyaj yapmayın fondotenden uzak durun.
size deger vermeyen erkeklerden uzak durun. küfretmeyin. ha bi de biyiklarinizi tüy dökücü kremle almayin, cogaltir.
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
Erkeklerin içine çok düşmeyin ağır başlı olun.
2 dk. kendiniz olun öyle her erkeğe yavşamayın, sulu olmayın biraz efendi olun, bide mümkünse kaşarlık yapmayın edebinizle yaşayın.
ortama başka bi kız girdiğinde hemen bok atmayın ya da bön bön bakmayın.
sizden daha güzel ya da daha çirkin olması umrunuzda olmasın bu kadar sizi siz olduğunuz için sevenler zaten yanınızda.
-Oturmasını, kalkmasını, konuşmasını iyi bil.
-Kendini sürekli geliştir. Hiçbir zaman ben tamamım deme sürekli üzerine katarak ilerle.
-Erkeğin yanında kendini küçük düşürecek hareketlerde bulunma.
-Bakımlı ol. Ben dahil olmak üzere tüm erkekler bakımlı kızları sever.
-Daha ilk tanışma evresinde kendini koyuverme, acizliğini belli etme karşındaki erkekte daha dünden hazırmış intibası bırakma.
-içkiyi fazla kaçırma. El ne içiyorsa sende onu iç.
-Bacaklarının güzelliğini göstermek istiyorsan etek giy. Ama öyle böyle etek olmasın. Seni kalabalığın arasında şıp diye ortaya çıkaracak, senin fark edilmeni sağlayacak, güzelliğine güzellik katacak kısa mismini bir etek olsun**
Devamı Gelecek..
Şımartmakla değer vermek arasındaki ince çizgiyi asla kaybetmeyin.
fok balığı gibi konuşmayın gerçekten sizi anlamakta güçlük çekiyorum.