bugün

cinsellik tabularınızı yıkın kızlar. evlenmeden olmaz diyerek kısmetlerinizi geri çevirmeyin.
bu dünya kısa tadını çıkarmaya bakın.
**
aşık oldum diye hemen her şeyinizi vermeyin, bırakın sürünsünler...
-yavrum eteklerinizi kısaltarak bişilerin çabasına girmeyin oturacağınız yer güzel bir makam değil en fazla kucak olacaktır.
-akıllı uslu davranın ailelere yalan söyleyip başka işler çevirmeyin, unutulmasın ki münevver karabulutta ailesine yalanlar söyleyip gece gezmelerine çıkıyordu.
-makyajla tazecik tertemiz masum yüzlerinizi mahvetmeyin, onlar sizi geçici olarak güzel gösterebilir ama abartısı hem cildinizi mahveder hemde bayağı bir görüntü çıkar ortaya.
-TV'deki hatunlar gibi olmaya özenmeyin kendiniz gibi olmaya çalışın.
-Sırf marka diye hiçbir kıyafet, gözlük, ayakkabı, takı vs. ye dünyanın parasını harcamayın hem bu işin yarını da var hemde o paralar kolay kazanılmıyor.
-sırf yakışıklı diye birilerinin ağzına düşmeyin taş yerinde ağırdır.
türk kızı olmanızı tavsiye etmem zira bu ülkede kediler bile daha çok seviliyor.
kısacık boyunuzla, bacak boyunuz kadar uzun çizme giymeyin.
böyle her boku biliyormuş gibi efendime söyleyeyim adriana lima imiş gibi buralara tavsiye diye entry girmeyin.
biribirinizi gördüğünüzde sanki yerde yatan bir ölüyü görmüş gibi bağrışıp çağrışmayın. anladık sevindiniz de bu kadar da olmaz.
-bak sana bir şey söyleceğim ama ne olur sakin ol
-tamam söle bakalım
-galiba şu yaklaşan semra
-ayyyy inanmıyorum şekerimmmm yaaaa ne kadar da güzel olmuşşşşş oyyyyyyyy canım benimmmmmm .semraaaaaaaa
etek tıraşınızı aksatmayın. aksi takdirde dişimin arasından kıl temizlemek zorunda kalıyorum.
not:erkeğim.
samimi olun.rol yapmayın.başkası olmaya,olmadığınız gibi görünmeye çalışmayın.
1- kirmizi topuklu giy, 2- koyu renk makyajdan kacinma, o urunler bizim icin! 3- baban haric bi erkege sonuna kadar sadik olma ve onunda sana sadik olduguna inanma, 4- asla aşık olma.
Bır erkegın gozunde asla basit bir kız gorunumu yaratma, dogal ol, ama ara sıra gızemlı davranmaya calısırsan bır sey kaybetmessın.
dip boyanız gelince yaptırın, siyah ve sarı hiç uyumlu durmuyor. bozuk ojeyle dolaşmayın, ha bi de kuaföre uğrayıp kaş bıyık aldırın erkeklere madara oluyoruz sonra.
şişko halinizle mini etek ve tayt giymeyin nolur.
açgözlülüğün lüzumu yok elindekilerle yetinmeyi biliniz.
fazla konuşup bıktırma en büyük tavsiye olur.
bir kız diğer kızdan asla tavsiye almaz kendisi doğrusunu zaten biliyordur kanmayın bunlara .
üniversiteyi bitirir bitirmez evlenin. yapmadım pişmanım.
kilolu değilim balık etliyim ayaklarını bırakalım kızlar hadi ama. kopkoyu ten rengi burdayım derken saçların altın sarısına boyatılmasına değinmiycem bile.
düzleştiricilerin cazibesine kapılıp her gün kullanmayın. biliyorum çok pratik, kullanışlı ama saçı naylon kıvamına getiriyor.
evde kalıcam diye korkup erkenden evlenmeyin, seveceğiniz adamı bekleyin. sevmediğin adamla aynı evde hayat geçmez.
ahlak ve prensip sahibi olmaktan korkma... ahlaklı ol, ama ahlak zabıtalığına soyunma. adil ve anlayışlı olmaya çalış. dünyadaki her şeyi bilemeyeceksin, bazı ahmaklar bunu cahillik olarak algılar, asıl cahillik insanı insan yapan değerlerden yoksun olmaktır. dürüst ol, ama dürüstlükle kalp kırmayı karıştırma. hazır cevap olmayı öğren, bazen lazım oluyor, özellikle kız muhabbetlerinde.
asla bağırma, hele inceyse sesin sakın sakın. komik oluyor, o ince ses birilerinin kulak zarını delerken kıpkırmızı olmak istemezsin.
arkadaşlıklarında samimi ol. saka yapacağım derken göz çıkarma.
birde tanımadığın kızların yanında, tam yeri gelmiş bile olsa, müstehcen espriler yapma, asık suratlar ve kınayan bakışlarıyla yerin dibine sokarlar seni maazallah. şaka olduğunu da açıklayamazsın, kınamaların ortasında sap gibi kalırsın.
sen kara yağız türk kızısın, sözlük müptezellerinin türk kızı düşmanlığına aldırma. unutma! seni sevip de yaradanın en güzel eserlerinden birisin.
istanbul'da yaşayanlar için söylüyorum, kadıköy boğa'daki ramiz'in yanında aşağı doğru ilerleyen çilek sokak'a uğrayın, alışveriş için vazgeçilmeziniz olabilir. yalnız dikkat, bershka'dan, zara'dan iki katı fiyatına aldığınız elbiseyi görüp siniriniz bozulabilir, hazırlıklı olun.
bacağım kadar boyunuzla, o saçlara sarı balyaj falan attırmayın, okul pantolonun paçasını daralttırmayın çakma ayakkabı giymeyin, küfür etmeyin. sonra, kiloluysanız, bi allah rızası için kalkın diyetisyene gidin ya, kadının kilolusu hiç çekilmiyor. sonra cahil olmayın, mal olmayın, köpekten kaçmayın, çünkü ağzınızın ortasına vurasım geliyor kaçtığınız zaman. ota boka çığlık atmayın, son olarak interneti facebook'tan ibaret sanmayın.
-şeffaf sütyen takmayın.
-kalın bacaklıysanız lütfen onları sergilemek için ekstra öaba göstermeyin.
-özgüveniniz yoksa lütfen kendinizi kanıtlamak için dişiliğinizi kullanmayın zira çok ucuzlaşıyorsunuz.
-egonuz çok yüksekse lütfen everesti yaratmış gibi davranmayın en azından biraz mütevazı olmaya çalıışın.
-unutmayın! bugün everest orada yerli yerinde durur ama ertesi gün başınızda dağ gibi bir kamyoncu biter.
-bir önceki maddeyi okumamış gibi davranın.
-şekerim, bebeğim, tatlım, canım gibi ifadeleri samimiyetsiz yüz ifadenizin altındaki şeytani gülüşe sakladığınızda hemcinsiniz bunu anlayıp size şeytani bir nefret duyuyor, unutmayın.
-tuvaletten çıkan hemcinsinize yapmacık yapmacık gülümsemeyin.
-eski sevgilinizi kıskandırmak için başkalarını kullanmayın.
-bıyıklarınızı alın.
şu güzelim çizmelerin içine bol kot, pantolon v.s giymekten vazgeçin lütfen.
özellikle türk kızlarına: ağda icat edileli 1000 yıldan fazla oldu.
"ayy ben yumurta bile kıramaam." triplerine girmeyin, yemek yapmayı becerememeyi marifet sanmayın. sevimli de olmuyorsunuz.

takım tutun ama ne olur messi'nin, ronaldo'nun hastası olmayın. sırf messi için barcelona maçlarını takip etmeyin. pes oynayacağınız zaman, "ay ben messi'nin takımından olcam." da demeyin.

yazdığınız iletilerin sonuna <3 koymayın.

size her bakan ya da dokunan erkeğe şrak diye "sapık" yaftası yapıştırmayın. belki kolyenin ucundaki şeyin şekline bakıyor. kalemini almak için yere eğilen çocuğun eli yanlışlıkla bacağınıza falan değdiğinde tokatı yapıştırıvermeden önce bir düşünün. tabi çevrenizde böyle abazanlar yok değil ama herkese de aynı muameleyi yapmayın ya.

"ben kızım, istediğime vururum ama erkekler bana vuramaz." demeyin sakın. bi' gün tokat attığınız erkekten sağlam bi' yumruk yersiniz. yani ben vurmuyorum kızlara ama herkesin sabrının sınırı vardır.

yaa bir de liselerin olmazsa olmaz sorunu. şimdi siz hani beden eğitimi derslerinde sınıfta giyiniyorsunuz ya, ne olur aynı anda giyinin. arkadaş, üçerli gruplar halinde sınıfa girip üzerinizi giyiniyorsunuz, biz de dışarı çıkıyoruz, satranç maçımız yarım kalıyor her seferinde. bunlar önemli bir şey bakın, saygı gösterin azıcık bize. toplu halde dersin sonunda bitirin şu işi deli etmeyin adamı!

ya son olarak, sakal bıyık bırakmak sünnet değil. harbiden değil ya sevaba girecem derken bizi umutsuzluğa sürüklüyosunuz. olmuyor.